به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!

به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!

قدرت ذهن | روانشناسی ثروت | قانون فرکانس | قانون مدارها | رازهای ثروت مندی | قانون جذب


به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید! به نام خدای بخشنده و مهربان

اگر میلیونر نیستید امیدتان را برای اینکه روزی تبدیل به یک میلیونر شوید از دست ندهید. موانع موجود برای میلیونر بودنتان را یادداشت کنید و آنها را کنار بزنید، حتی افراد معمولی هم می­توانند با ایجاد تغییر درآمد میلیونی کسب کنند.

خودتان رئیس نیستید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید از کسب­ وکار شخصیتان درآمد میلیونی کسب کنید ولی بعید هم هست که از کار کردن برای دیگران بتوانید میلیونر شوید. فقط در بعضی از مشاغل دستمزد میلیونی پرداخت می­شود.

لازم نیست فردا از کار فعلی خود برای راه اندازی یک کسب ­وکارجدید استعفا بدهید، بلکه در کنار آن، کسب ­وکار شخصیتان را شروع کنید. در کنار حفظ امنیت حقوق و دستمزد فعلی خود بدنبال فرصتی باشید تا با ایجاد یک کسب وکار بتوانید درآمد اضافی کسب کنید.

اهل ریسک کردن نیستید.

بدون ریسک کردن میلیونر نخواهید شد. ریسک کردن به معنای سرمایه گذاری همه­ ی دارایی ­هایتان بر روی یک پروژه یا یک سرمایه گذاری قمارمانند ابلهانه نیست.

با این حال، پذیرفتن خطرات وریسک محاسبه شده، اغلب بخشی از مدیریت خوب درآمد است. هیچ کس از سود سپرده­ی بانکی پولدار نمی­شود. میلیونرها بخوبی می­دانند که چگونه عاقلانه سرمایه گذاری کنند.

هرگز برای ایده های خوب خود وقت نمی گذارید.

داشتن ایده های پولساز با اقدام عملی برای پیاده سازی آنها کاملا متفاوت است. اگر شما بیشتر خیالبافی می­کنید و دست بکار نمی­شوید، ثروتمند نخواهید شد. میلیونرها عادت ندارند یکجا بنشینند و نظاره­گر پیشرفت دیگران در زندگی باشند؛ میلیونرها برای رسیدن به اهداف خود تلاش می­کنند.

مدیریت خوبی بر درآمدتان ندارید.

امروزه، همه پتانسیل میلیونر شدن را دارند. سرمایه گذاری دقیق، بودجه ثابت و اهداف روشن یعنی هر کسی با حقوق متوسط می تواند در زمان بازنشستگی یک میلیونر باشد.

اگر امروز درآمدتان را عاقلانه مدیریت نکنید، بعید است بتوانید درآمد یک میلیون دلاریتان را بصورت معقول مدیریت کنید. حساب دخل و خرجتان را داشته باشید، اگر اهدافی برای خود در نظر بگیرید به شما کمک می­کند که صرفه جویی کنید.

اهداف دقیق و روشنی ندارید.

افرادی که اهداف روشن وتعریف شده ندارند، تصمیمات مالی زیرکانه­ای هم نمی­گیرند. برای پس انداز کردن و سرمایه گذاری عاقلانه، شما به اهداف تعریف شده نیاز دارید.

این موضوع را هم در ادامه بخوانید:  تکنیک های حرفه ای مذاکره

برای خودتان هدف تعریف کنید، مثل خلاص شدن از بدهی و یا پس انداز کردن برای خرید یک ملک تا زمانی که به تعطیلات می­روید از آن استفاده کنید. تعریف هدف به شما کمک خواهد کرد که مشخص کنید آیا می­توانید برای چیزهای دیگر که در این میان مطرح می­شوند هزینه کنید یا نه. اگر با هدفی خاص در ذهنتان پس انداز کنید، بسیار ساده­تر می­توانید به فرصت­های وسوسه انگیز برای پول خرج کردن نه بگویید.

زمان، تلاش و انرژی کافی صرف نمی­کنید.

کسی را پیدا نخواهید کرد که با ۱۲ ساعت خواب یا تماشای تلویزیون، میلیونرشده باشد. مگراینکه خوش شانس باشد و یک ثروت باد آورده در قرعه کشی برنده شود و یا به او ارث برسد، وگرنه برای میلیونرشدن باید به سختی کار کنید.

میلیونرها انرژی و زمانی را که دریک پروژه­ سرمایه گذاری می­کنند بدقت ارزیابی می­کنند. آنها بدنبال نتایج فوری نیستند اما امید دارند که با تلاش زیاد شاهد به ثمررسیدن کارهای خود باشند. یاد بگیرید که مدیریت زمان داشته باشید، تا بتوانید بازده کاریتان را بالا بیرید.

روابط و ارتباطات موثری ندارید.

شک نکنید که در کنار افراد تنبلی که علاقه­ای به مدیریت معقول درآمدشان ندارند تبدیل به فرد موفقی نخواهید شد. اما اگر اطرافیانتان پرانرژی و موفق باشند در نتیجه­ی همنشینی با این افراد شما هم تغییرخواهید کرد.

روابط خود را در جامعه با افراد موفق بسط دهید. به دنبال افرادی باشید که می توانند راهنمای شما برای مدیریت امور مالی، سرمایه گذاری عاقلانه، یا ساخت یک کسب و کار باشند. سپری کردن وقت با افرادی که نقش و تاثیری در اهداف شما دارند می تواند به اشتیاق و تلاش شما برای تبدیل شدن به یک میلیونر موفق کمک کند.

شما دربارۀ این داستان چه دیدگاهی دارید؟
لطفا برداشت‌ها، دیدگاه‌ها و تجربه‌های خودتان را برای ما بفرستید.

دوستدارتان محمد جانبلاغی


به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!  آیا این مطالب جدید را هم مطالعه کرده اید؟ به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!

چطور فروش محصولاتم را بیشتر کنم؟

بهترین باورهای ثروتمندان درباره سرمایه گذاری


به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!منبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید! در پناه حق باشید.
به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید! محمد جانبلاغی// انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده. مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.

به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.