خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟

خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟

قدرت ذهن | روانشناسی ثروت | قانون فرکانس | قانون مدارها | رازهای ثروت مندی | قانون جذب


خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟

به نام خدای بخشنده و مهربان

آیا لازم است به تابلوی خرید نداریم اصرار نفرمایید توجه کنیم؟

ممکن است من اهمیتی ندهم، ولی درمجموع بستگی به این دارد که شما چه محصولی را عرضه می‌کنید و می‌فروشید.

با نصب این تابلو روی سخن شرکت ها و مراکز تجاری با فروشنده هایی است که برای کمک به خیریه ها شکلات و آبنبات می‌فروشند یا کسانی که برای فروش عطرها و نقاشی های گمنام به هردری می‌زنند؛ اگر محصول شما نیازی را در خریدار برطرف کند نباید به این تابلو اهمیت دهید

جالب است خیلی ازشرکتها تمایلی نشان نمیدهند که پاسخگوی فروشندگان شرکتهای دیگر باشند، ولی ازبازاریاب‌های خود می‌خواهند که سراغ همه شرکتها بروند حتی آن هایی که به نظر نمی‌آید خریدار محصولاتشان باشند.

هروقت با چنین علامتی روبه رو شدید فقط با احتیاط عمل کنید اگر محصول با ارزش و مناسب خریدار را برای فروش دارید و برخوردتان نیز خوب و مناسب است، هیچ کس شما را دست کم نخواهد گرفت و به همه حرفهایتان گوش میکنند. و با خود می‌ گویند معلوم است یکی از آن فروشنده‌های حرفه‌ای است.

پاسخ نهایی:

[vip-members]

توجه کنید حتی اگر هم از مراجعه شما ناراحت شدند چه کاری خواهند کرد؟ممکن است پلیس خبرکنند؟ آیا به شما می‌گویند ازهمین راهی که آمدی برگرد؟ ممکن است به شما بگویند مگرسواد نداری این تابلو را بخوانی؟ درجواب بگویید چرا سواد دارم و خواندم، ولی فکرنکردم منظور شمافروشنده هایی باشد که محصول نابی برای ارائه آورده اند!

باید با جمله‌تان آن‌ها را متوجه کنید که محصول و خدمات شما ارزش بالایی دارد و نباید شما را با بقیه فروشنده ها یکسان بداند.

[/vip-members]

برای دوستانتان هم این مطلب را می توانید ارسال کنید:


خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟ آیا این مطالب جدید را هم مطالعه کرده اید؟ خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟

نحوه طرح پرسش های با ارزش تر

بهترین باورهای ثروتمندان

باورهای اشتباه در فروش و بازاریابی محصولات


خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟منبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟ در پناه حق باشید.
خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟ محمد جانبلاغی// انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده.مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.

خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟

خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.