رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان

رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتانبه نام خدای بخشنده و مهربان

آشکار سازی رازهای ثروتمندی | از قدرت ذهن تان آگاه هستید؟ | رسیدن به تمام آرزوهایتان

بسته روانشناسی قدرت ذهن | The Power of Mind

آشکار سازی رازهای ثروتمندی | از قدرت ذهن تان آگاه هستید؟ | رسیدن به تمام آرزوهایتان

تنها عامل تعیین کننده فقر یا ثروت!

اگر در این صفحه حضور دارید، یعنی قصد دارید تصمیم بزرگی بگیرید این دوره می تواند معجزه باشد. برای تصمیم بزرگ گرفتن نیاز هست اطلاعات کافی داشته باشید

امروز می تواند روز بزرگی در زندگی شما و آغاز یک تحول عظیم باشد. چنانچه چنین روزی هم در زندگی من اتفاق افتاد…

بر عکس تمام موجودات این سیاره که بر طبق یک برنامه از پیش تعیین شده بنام غریزه، عمل می کنند و قدرتی برای تغییر شرایط شان ندارند، ما به عنوان یک خالق پا به جهانی قانونمند گذاشته ایم که به ما این امکان می دهد تا با تغییر باورهای بنیادین درباره ثروت و فرکانس هایمان، زندگی خود را به شیوه شخصی و دلخواه خود خلق نماییم.

قانون همیشگی و بدون تغییر این است که:

تمام اتفاقات زندگی ما بازتاب کاملی از باورها و فرکانس های ماست. سیستم جهان به گونه ای خلق شده که به فرکانس های ما پاسخ می دهد. جهانی که در آن زندگی می کنیم، جهانی مبتنی بر مدار و فرکانس است.

شما هرگز نخواهی توانست تناقضی بر قوانین جهان پیدا کنی. این قوانین هرگز برعکس عمل نمی کند. خواه آن را باور داشته باشی، خواه نداشته باشی!

خواه با این قوانین هماهنگ باشی و آنها را تایید کنی، خواه آنها را نادیده بگیری و بر خلاف شان عمل نمایی. در هر صورت جهان طبق قوانین عمل می کند.

باور می کنیم که جهان فقط زبان فرکانس را می شناسد، به فرکانس ها واکنش و ما را در مداری هم جنس با فرکانس های مان قرار می دهد و باور می کنیم ، فرکانس های ما حاصل باورهایی است که سالها به وسیله دیده ها، شنیده ها و تجارب مان ساخته ایم.

رازهای ثروتمندی | قدرت ذهن | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتاننقطه شروع همه چیز از ایمان داشتن به تمام اینهاست.

زیرا ایمان و شناخت قوانین به ما نوید می دهد، اگر از وضعیتی که با باورهای مان برای خود ساخته ایم رضایت نداریم، می توانیم با تغییر فرکانس های مان، با تغییر کانون توجه مان و تغییر باورهای مان، از هر وضعیتی که داریم به سوی وضعیتی که می خواهیم، حرکت کنیم.

می خواهم به شما بگویم نمی‌توانی هیچ بهانه‌ای برای موفق نشدن داشته باشی و می‌توانی هر وضعیتی را تغییر دهی، همانگونه که من وضعیت زندگی ام را در کمتر از یک سال به طور بنیادین تغییر دادم.

هر فردی با هر دین، مذهب و عقیده‌ای که قصد دارد کنترلِ تمامِ جوانب زندگی‌اش را در دست داشته باشد و در یک کلام، خواهان تجربه آرامشِ حقیقی است، لازم است از این دوره استفاده کند…

فقط با تکرار آموزش های جلسات این دوره، می‌توانید هر بار به نتایج بیشتر و بزرگتری برسید. زیرا آموزش های این دوره، دقیقاً همان ورودی های مناسبی است که باید ذهن شما با آن احاطه و تغذیه شود تا باورهای قدرتمند کننده جدیدتان، تقویت گردد.

اکثر انسان ها نمی توانند باور کنند تک تک آن بیماری ها، طلبکارها، خانه به دوشی ها، جر و بحث های همیشگی، بیکاری ها، اقساط تمام نشدنی و… که کنترل را از دست آنها خارج نموده، به وسیله باورهای خودشان خلق شده است.

زیرا ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا آنها را متقاعد کند که چیزی در دست آنها نیست و قدرتی برای تغییر چیزی در زندگی شان ندارند.

ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا همه چیز را شانسی و اتفاقی جلوه دهد و آنها را به این نتیجه برساند که همه چیز توسط دلار، دولت، سیاست و عواملی خارج از اراده آنها کنترل می شود.

از همان لحظات اول که در این مسیر قرار می گیری، نتیجه این آموزش ها خودش را به شکل احساس خوب نشان می دهد و وقتی ادامه می یابد، به سایر جنبه های زندگی مثل روابط، سلامتی، موضوعات مالی و… سرایت می کند و خود را به شکل:

شغل پردرآمدتر، ایده های کاراتر، مشتری های بیشتر، نعمت و سلامتی بیشتر، رابطه ای عاشقانه تر هویدا می سازد.

آشکار سازی رازهای ثروتمندی | از قدرت ذهن تان آگاه هستید؟ | رسیدن به تمام آرزوهایتان

هر آنچه که می خواهید، می توانید آن را با استفاده از قدرت ذهنی به دست آورید.

رازهای ثروتمندی | قدرت ذهن | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان

تمام واقعیت های فیزیکی از ارتعاشات و انرژی تشکیل شده است؛ حتی افکار شما ارتعاش انرژی است. در حالی که به نظر می رسد مفهوم یا نظریه، این یک واقعیت جدید است که فیزیک کوانتوم به ما نشان داده است. افکار شما نفوذ قدرتمندی روی زندگی شما دارد.

چطور به هر چیزی که می خواهید دست یابید؟

شما قادرید هر چیزی که واقعا خواهان آن باشید را به دست آورید. همه شما چراغ جادویی علائ الدین را دارید!

رازهای ثروتمندی | قدرت ذهن | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان

زندگی جدید فقط ذهن تازه ای است.

آشکار سازی رازهای ثروتمندی | از قدرت ذهن تان آگاه هستید؟ | رسیدن به تمام آرزوهایتان

اگر خواسته ات تغییر و بهبود اوضاع مالی است، قانون این است که:

تا زمانی باورهای بنیادین شما درباره ثروت تغییر نکند، تغییر شغل، افزایش ساعات کار، تغییر محل کار، گرفتن یک مدرک دیگر یا یک گرفتن یک وامِ دیگر، هرگز قادر به تغییر یا بهبود اوضاع مالی نیست.

   ⭕ ➕ قیمت کل ۹,۹۸۵,۰۰۰ تومان

آشکار سازی رازهای ثروتمندی | از قدرت ذهن تان آگاه هستید؟ | رسیدن به تمام آرزوهایتان

آموزشی های بیدار کننده و کاملا سرنوشت ساز

پیشنیاز ایجاد این مهارت ها، تعهد به اجرای بی چون و چرای این آموزه ها و تکرار همیشگی آنهاست.

آشکار سازی رازهای ثروتمندی | از قدرت ذهن تان آگاه هستید؟ | رسیدن به تمام آرزوهایتان

افراد زیادی هستند که خواهان مربی شخصی هستند و محمد جانبلاغی این کار را برای افراد خاص انجام می دهد (آشنایی با کوچینگ جانبلاغی)

درپناه حق باشید.

رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان   کاربران در این باره چه نظری دارند؟ رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان

8 نفر در رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان دیدگاه شان را گفته اند


 1. سلام به استاد جانبلاغی گرامی
  در مورد این بسته باید بگم که عالی بود حرف نداره من وقتی میخواستم این بسته را بخرم دست و دلم میلرزید و تا دو هفته با خودم کلنجار میرفتم که بخرم ! نخرم! پولم از دست نره . اگه همسرم بفهمه دردسر ساز میشه واسم که چرا این مقدار پول بابت این اراجیف دادم ولی با همه ی این بحث ها با اینکه میترسیدم ولی اقدام کردم .
  الان که دارم این نظر و مینویسم تا قسمت چهارم این بسته پیش رفتم و باید بگم که تاحالا به این واضحی نمیدونستم که دارم با چه خفتی زندگی میکنم!
  چقدر اشغال جمع کردم تو ذهنم! من از سال ۹۵ که خودمو شناختم خیلی دنبال ثروتمند شدن هستم به موفقیت هایی هم دست پیدا کردم ولی همشو از دست دادم وقتی که این بسته رو خریدم دومیلیون بیشتر پول نداشتم درصورتی که ماهی ٩٠٠هزارتومن قسط میدم و تمام پولمو از دست داده بودم , ولی باهر شرایطی این بسته رو خریدم و باید بگم که استاد پولی که بابت این بسته نصیبت میشه نوش جونت گوارای وجودت, تاحالا کسی به این واضحی برام باز نکرده بود این موضوع رو,اصلا چیزی از جهان هستی نمیدونستم و من از همینجا بهترین ها را خدای یگانه براتون ارزو دارم
  مرسی


 2. ایوللل فوق العاده عالیههه
  الان هیچی پول ندرم ولی از زیر سنگ هم شده پولشو جور میکنم تا این بسته رو بخرم . من از بسته های قانون جهان هستی استفاده کردم و فوق العاده بود و مسلما این محصول هم فوق العادس
  واقعا تشکر فراوان از استاد جانبلاغی و گروه فوق العاده عالیشون


 3. دیشب تونستم کل فایل رو گوش بدم اونجا که داشت راجع به گرفتن حق می گفتن خیلی تاثیر گزار بود اشکمو درآورد و خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که :
  من اصولا بیشتر مواقع در برخورد با ناخواسته ها اولین و قویترین فکری که به ذهنم میرسه خذف اون ناخواسته هست مگر اینکه تنونم اون ناخواسته رو حذف کنم و یا حذفش تقریبا غیر ممکن باشه در غیر اینصورت دنبال حل کردنش میفتم و جالبه که یک مدتی هست که یاد گرفتم که وقتی نمیتونم حذفش کنم بهش بیتوجهی کنم و حالا یاد گرفتم که ازش دوری کنم و به نقطه مقابل اون یا نقاط مثبتش فکر کنم . این یه جور تکامل در روند رفتار من در برخورد با ناخواسته رو نشون میده .
  یادم میاد زمانی که مجرد بودم خیلی با رفتارهای پدرو مادرم مشکل داشتم و عکس العمل من این بود که بارو بندیلمو جمع میکردم و میرفتم خونه خواهرم و همش راجع به اون قضیه با خواهرم و همسرش صحبت میکردم و تو این حرف زدنها چه باورهایی در من ایجاد شد که شاید باعث بوجود آمدن اتفاقاتی باشه امروز ناخواسته من شدند.
  انگار قربانی بودم که در چنگال شیطان اسیرم . خنده ام میگیره از این رفتار بچه گانه ام که هنوز هم ریشه هایی از اون و اثرات اون هنوز هم در زندگی زناشویی خودم مشاهده میشه .

  من الان یاد گرفتم که چکار کنم اما اون لبخند زدن و مهربون ماندن برام سخته مخصوصا زمانی که اون رفتار خیلی بهم برخوره .
  اما خدا رو خیلی خیلی شکر میکنم که تو این مسیر قرار گرفتم مسیری که عاشقش هستم و دیگه ازش برنمیگردم .
  خداوند را به خاطر وجود استاد عزیزم سپاسگزارم.
  ارادتمند شما


 4. سلام استاد عزیز.
  واقعا ممنون و سپاسگزارم بخاطر این فایل ارزشمند. موضوع خیلی خوب و قابل تآملی بود. اما من یه سوال برام پیش اومد اینکه چطوری میتونم این بحث قانون جهانی هستی رو به موضوعی مثل ازدواج ربط بدیم؟
  مثلاً برای من مهمه که فرد مقابلم از همون اول ازدواج یه سری ویژگی های خاص رو داشته باشه حالا این موضوع با بحث مدارها چطوری عینیت پیدا می کنه؟
  مثلاً اگه من از یه طبقه متوسط هستم باید حتماً به فردی از همون طبقه فکر کنم؟ و فکر کردن به فردی که از طبقه بالاتره اشتباهه؟ ممنون میشم دوستان عزیز و همینطور اگه امکانش هست استاد گرامی به این سوال جواب بدن.


 5. با سلام خدمت شما استاد عزیزم
  من بارها و بارها فایل های استاد را گوش می دهم. چون با گوش دادن اینهاست که باور آدم کم کم عوض میشه و بعد میبینی تو یک مدار دیگه هستی.جالبه من کسب و کار جدیدی رو شروع کردم و به لطف خدای مهربان پیشرفت در زندگی من خیلی زیاد شده ولی بعد از مدتی که دوباره برگشتم از جلسات کوچینگ استاد هم استفاده کردم.
  تازه بعد از چند ماه چیزهای جدیدتری دستگیرم شد که قبلا اصلا متوجه آنها نشده بودم با اینکه چندین بار فایل رو مرور کرده بودم.به قول استاد تازه وارد مدارش شدم و من پیشنهاد میکنم کار خاصی نمیخواد انجام بدین فقط باور و فکرتون رو عوض کنید ،فقط همین.جهان خودش بقیه کارها رو انجام میده.
  انشاءالله همه در پناه حق سالم ثروتمند و پیروز باشید.


 6. سلام
  استاد عزیز و گرانقدر واقعا واقعا واقعا خدا رو از صمیم قلب شکر میکنم که در این مسیر و فرکانس قرار گرفتم و در این مسیر و جهت قرار گرفته ام و خدا رو شکر میکنم که با شما آشنا و دوست شده ام
  به قول برایان تریسی که در هفت قانون موفقیت میگه اگر میخواهید موفق باشید با عقابها پرواز کنید.
  و من خالصانه برای کارها و اندیشه های شما احترام و ارزش خاصی قایل هستم چون که مسیر سعادت و بهروزی رو به من نشون میده زیرا که خود شما این مسیر رو رفتین و واقعا نتایج مهم و ارزنده ای گرفتین.
  واقعا از صمیم قلب خدا رو برای این همه نعمت،فراوانی،برکت ،ثروت و موهبتهای بیکران که به من ارزانی داشته سپاسگزارم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.