نحوه طرح پرسش های با ارزش تر

نحوه طرح پرسش های با ارزش تر

قدرت ذهن | روانشناسی ثروت | قانون فرکانس | قانون مدارها | رازهای ثروت مندی | قانون جذب


نحوه طرح پرسش های با ارزش تر به نام خدای بخشنده و مهربان

چطور پرسش‌های با ارزش تر طرح کنم؟

برای طرح پرسش های باارزش تر ابتدا باید بدانید مشتری شما برای چه چیزهایی ارزش قائل است یا چه چیزهایی برای او ارزشمند است و سپس پرسشی‌هایی را مطرح کنید که خواسته‌های او را دربر بگیردو با ارزش‌های او همخوانی داشته باشد اینجاست که او پاسخی می‌دهد که شما می‌خواهید.

برای مثال: شما فروشنده بخش پوشاک یک فروشگاه هستید. ازمشتری‌ای که به سراغتان آمده است بپرسید دوست دارید وقتی دیگران لباس شما را می‌بینند چه برداشتی بکنند؟ منتظر جواب باشید.

سپس بپرسید: (الان به نظرشما اطرافیانتان چه برداشتی دارند؟) ببینید چه پاسخی می‌دهد و بادقت گوش کنید سپس به او بگویید: (حالا اجازه می‌دهید من چند نمونه به شما پیشنهاد کنم تا دقیقا چیزی را که مقصود و هدفتان است پیدا کنید؟)

بهترنیست به جای کلمه کلیشه ای میتونم کمکتون کنم؟ این پرسش‌های کارآمد را بپرسید؟

هم مشتری بهتر باشما ارتباط برقرار می‌کند و هم فضای گفتگوی بهتری ایجاد می‌شود.شما با این کارتان چیزی را که برای مشتری ارزشمند است درنظر گرفته‌اید و به او می‌گویید که تصویر ذهنی خود او ازهر چیزی مهم تراست.

و اما یک مثال دیگر :

فرض کنید شما مشاور املاک هستید و خانواده‌ای را برای بازدید از یک ساختمان می ‌برید. از مادر خانواده بپرسید دوست دارید وقتی ازپنجره آشپزخانه به بیرون نگاه می‌کنید چه منظره‌ای مقابل چشماتون باشه؟

با این پرسش احساسات قلبی او برمی‌انگیزید و برای او جالب تر از آن است که پرسش‌های مسخره و متداول را بپرسید. از جمله پرسش‌هایی که متداول است ولی نباید پرسیده شود این است که چه بودجه‌ای برای خرید خونه درنظر گرفتین؟

به نظر من پاسخ این پرسش به غریبه‌ها ربطی ندارد و نوعی دخالت در امورخصوصی یک خانواده است که مشتری‌ها چندان تمایلی به پاسخ آن ندارند مگر اینکه خودشان تصمیم بگیرند که چنین اطلاعاتی را در اختیار شما قرار بدهند، قطعا آن هم زمانی اتفاق می‌افتد که به شما اعتماد کنند و راحت‌تر ارتباط برقرار کنند.

پاسخ نهایی:

اگر می‌خواهید پرسش ارزشمندی طرح کنید باید بدانید که چطور افکار و احساسات مشتری را هدف قرار دهید و پرسش‌هایی را مطرح کنید که مشتری تمایل به پاسخ آن داشته باشد.

این موضوع را هم در ادامه بخوانید:  ۷ مرحله طلایی فروش

نکته مهم این است که پرسش شما ربطی به بودجه خریدار ندارد.

پاسخ نهایی:

هرچقدر بتوانید اطلاعات ارزشمند بیشتری جمع آوری کنید در طرح پرسش‌های با ارزش موفق تر خواهید بود. حساب بانکی شما دقیقا نشا می‌دهد تا چه اندازه دراین کار مهارت پیدا کرده‌اید.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغی


نحوه طرح پرسش های با ارزش تر  آیا این مطالب جدید را هم مطالعه کرده اید؟ نحوه طرح پرسش های با ارزش تر

خرید نداریم اصرار نفرمایید، آیا لازم است به این جمله توجه کنم؟

چطور فروش محصولاتم را بیشتر کنم؟

بهترین باورهای ثروتمندان درباره سرمایه گذاری


نحوه طرح پرسش های با ارزش ترمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
نحوه طرح پرسش های با ارزش تر در پناه حق باشید.
نحوه طرح پرسش های با ارزش تر محمد جانبلاغی// انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده. مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.

نحوه طرح پرسش های با ارزش تر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.