چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟

چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟

تجربه متفاوت ترین جلسات مشاوره    شرکت در جلسات کوچینگ    خرید پکیج ویژه قدرت ذهن

چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟ به نام خدای بخشنده و مهربان

چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟ از کجا شروع کنم؟

چرا یک نفر توانسته صاحب کسب و کاری باشد که با صرف زمانِ کمتر، شادی و لذت بیشتر، نتیجه‌اش به اندازه هزاران نفرِ دیگر است که به اندازه‌ی او خلاق، با استعداد و توانایند؟

از وقتی خودم را شناختم و به یاد دارم، این سؤال همیشگی‌ام بود و تا زمانیکه پاسخ را نیافته بودم، زندگی ام همچنان با سختی و دشواری می گذشت.

به همین دلیل، الان که پاسخ را یافته ام، با تمام وجودم تاکید می کنم، تفاوت نتایج ما به خاطر تفاوت بهره هوشی، تنبلی، زرنگی، شانس، تلاش شبانه روزی و … نیست، بلکه به خاطر باورهای ماست.

همه چیز در اطرافت، نمود باورهای توست. کسب و کار تو، وضعیت مالی‌ات، روابطی که داری، میزان رضایت تو از کاری که انجام می‌دهی و تجربیاتی که داری را باورهایت تعیین می‌کند.

ای کاش آدمها خیلی جدی به این موضوع نگاه کنند زیرا من، تفاوت زندگی حاصل از باورهای محدود کننده و زندگی حاصل از باورهای قدرتمند کننده را تجربه کرده ام.

تفاوت کسب و کارهای موفقی که با خلق ثروت، هم خودشان خوب زندگی کرده اند و هم به رشد جهان کمک نموده اند، با کسب و کاری که حتی از عهده هزینه‌های خودش هم بر نمی‌آید، در باورهای صاحبان این کسب و کارهاست.

اگر صاحب کسب و کار خودت هستی، باید بدانی که کسب و کار تو روی باورهایت بنا می‌شود، به اندازه باورهایت رشد می‌کند و به مسیر شرایط، راهکارها و فرصت‌هایی از جنس آن باورها هدایت می‌شود و با ایده‌هایی از جنس آن باورها تغذیه می‌شود.

پس خیلی مهم است که کسب و کارت را با چه باورهایی تغذیه می‌کنی؟

برای من زمان زیادی صرف شد تا این موضوع را بفهمم و تا فهمیدنش روزهایی سخت و طاقت فرسا در زندگی و کسب و کارم گذراندم.

اگر مهم‌ترین خواسته زندگی‌ات، رسیدن به استقلال مالی است، واقعاً هیچ راهی سریعتر، ساده‌تر و هیچ ابزاری کاربردی‌تر و ارزان‌تر و ثمر بخش تر از پکیج ویژه قدرت ذهن برای تغییر اوضاع مالی‌تان و رسیدن به استقلال مالی وجود ندارد.

اگر می‌خواهی در زمینه های روانشناسی جلسات تخصصی داشته باشید لطفا از اینجا اقدام کنید.

  آموزش های محمد جانبلاغی به شما کمک می کند تا کسب‌وکار خود را توسعه داده و درآمد خود را افزایش دهید. یکی از مهم ترین عواملی که باعث می‌شود شرکتها رشد نکنند، آن است که بر بازاریابی و فروش به‌ طور موثر کار نمی‌شود. ما جدیدترین و کاربردی ترین علم روز را در زمینه مدیریت کسب‌وکار در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 برای شرکت در جلسات حرفه ای فروش از اینجا اقدام کنید…

 اگر نیاز به جلسات حرفه ای در زمینه فروش و بازاریابی دارید هم اکنون وارد شوید…


چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟  آیا این مطالب جدید را هم مطالعه کرده اید؟ چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟

مصاحبه محمد جانبلاغی با موضوع قانون جذب چیست ؟

مهم ترین تکنیک های قانون جذب

چرا باید باورهای خودمان را تغییر دهیم؟

مصاحبه محمد جانبلاغی با موضوع قانون جذب چیست ؟

مصاحبه با محمد جانبلاغی روانشناس بالینی کودک و نوجوان


چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟منبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟ در پناه حق باشید.
چگونه باورهای محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟ محمد جانبلاغی// انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده. مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.