چطوری با قانون جذب به آرزوهام برسم؟

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 2723 نفر این مطلب را خوانده اند.


قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید.

طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

قانون جذب چیست

قانون جذب (Law of Attraction) یک قانون ثابت در جهان است. بر اساس فیزیک کوانتوم، همه چیز در دنیا از انرژی ساخته شده است. هر چیزی که در این دنیا میبینید از انرژی تشکیل شده است.

همین گوشی موبایلتان از انرزی ساخته شده است! تمام اجزا بدنتان از انرژی ساخته شده است! هر چیزی که دارید از انرژی ساخته شده است.

طبق فیزیک کوانتوم انرژی های همنام یک دیگر را جذب میکنند!

هم فرکانس و هم ارتعاش شدن با خواسته ها

همینطور که من تونستم زندگیم تغییر بدم مطمئنم با درک کامل قانون جذب شما هم میتونید هر چیزی را که در زندگی میخواهید را جذب کنید.

بر اساس قانون جذب ، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه؟

برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است.

در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه.

بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه شوید به چه چیزی دارید فکر می کنید باید به احساسات خود نگاه کنید .

اگر در مورد چیزی که فکر می کنید، احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن خواسته و هدف می رسید اما اگر احساستان بد بود نشانه این است که دارید از آن خواسته و هدف دور می شوید و فاصله میگیرید.

یکی از راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان این است که افکارتان و کنترل ذهنتان را در اختیار بگیرید، با در اختیار گرفتن افکارتان می توانید در مسیر آرزوهایتان حرکت کنید.

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد.

البته برای آن که در مسیر آرزوها و خواسته هایتان قرار بگیرید باید راز قانون جذب کائنات را بدانید، دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند به نیروی کائنات و قانون جذب اطمینانی ندارد و فکر می کنند قانون جذب کائناتی وجود ندارد، اما نمی دانند که قانون جذب همیشه و همه جا برای آنها در حال عمل کردن است .

افکار انسان به دو دسته تقسیم میشود :

افکار منفی
افکار مثبت
افکار مثبت در جهت خواسته و اهدافتان اما افکار منفی در جهت ناخواسته و چیزهایی که نمی‌خواهید میباشد . برای اینکه متوجه شوید افکارتان خوب است یا بد باید به احساس خود توجه کنید .

اگر به هر چیز فکر کردید و دیدید که احساس بدی دارید این نشانه این است که انرژی و ارتعاشی که به کائنات ارسال میکنید در جهت ناخواسته هایتان است و دارید از آن هدف تان دور می شوید .

اما اگر دیدید به چیزی که دارید فکر می‌کنید یک حس خوب و عالی در دل تان ایجاد شد نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیکتر می شوید .

اگر وضع مالی مناسبی ندارید و فقط به بی پولی و وضع الانتان فکرمی کنید , ذهنتان در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات و جهان هستی می باشد .

قانون جذب کائنات

کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت میکنند آن ناخواسته یا خواسته را وارد زندگیتان می کنند .

اگر دارید به بی پولی، نبود شغل، رابطه خراب، نبود دختر و پسر سالم و… فکر می کنید کائنات بیشتر این ناخواسته ها را وارد زندگیتان می‌کنند، اما اگر وضع مالی مناسبی ندارید و افکارتان را درست کنید که احساستان خوب شود یعنی داری راه را درست می روید و به خواسته و هدفتان نزدیک تر میشوید و کائنات ساده ترین راه را در جهت اینکه به خواسته و هدفی که دارید برسید درجلوی پایتان قرار می دهند. تنها وظیفه شما این است که افکارتان را درست کنید .

زمانی افکارتان درست است که احساس خوبی داشته باشید و برای درست کردن افکار مثبت در جهت خواسته و رفع آن باید تمرین کنید. بهترین راه تمرین کردن در جهت خواسته و هدفی که دارید این است که تمارین را درست انجام دهید و اصول تمرین کردن را بدانید .

هر فکری که درون ذهنتان می آید دارای یکسری انرژی و ارتعاش است , که این انرژی به کائنات و جهان هستی فرستاده می شود و کائنات پاسخ آن را به شما میدهند . در قسمت اعضای ویژه سایت یک سری تمرین قدرتمند قانون جذب و قرار دادیم که با ثبت نام در این بخش میتوانید به آنها دسترسی داشته باشید .

اگر شما در زمینه موفقیت های شخصی مطالعاتی داشته باشید قطعا میدانید که برای دریافت هر هدفی باید در وهله ی اول به هدفتان ایمان و باور داشته باشد.

یعنی ایمان کامل داشته باشید که به هدفتان می رسید و هر گونه شک، ترس، تردید و نگرانی در مورد رسیدن به خواسته هایتان را از خودتان دور کنید بصورتی که بتوانید هر آن که اراده می کنید داشتن خواسته تان و بودن در لحظه ای که خواسته هایتان را دریافت کرده اید را احساس کنید بصورتی که انگار همین الان به خواسته تان رسیده اید و دیگر نیازی به آن ندارید.

در این لحظات هر فکری که به ذهنتان خطور کند که باعث کاهش انرژی تان شود و شما را نسبت به خواسته تان دلسرد کند، یک باور غلط و مانع ذهنی است که باید از ذهن شما حذف شود تا مسیر برای دریافت خواسته هایتان باز شود.

یکی از قویترین موانع و سوالاتی که برای درصد بسیار بالایی پیش می آید این سوال است: چطور ؟

دقیقا همان سوال که اصلا به ما ربط ندارد. چطور، به ما مربوط نیست. پاسخ این سوال مربوط به هوشمندی و قدرت بی نظیر خالق این جهان هوشمند است.

آیه ی زیر را در نظر داشته باشید، در پاسخ سوال چطور، خداوند فرموده : از آنجا که فکرش رو هم نمیکنی

«وَمَن یَتَّقِ اللَّهَ یَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَیَرْزُقْهُ مِنْ حَیْثُ لَا یَحْتَسِبُ وَمَن یَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِکُلِّ شَیْءٍ قَدْرًا» (طلاق: ۶۵/ ۱۲)

اگر ما درگیر سوال چطور شویم، کلا از مسیر خارج میشویم چون میخواهیم سر از کار خدا و روشهای خارق العاده و هوشمند او در بیاوریم و این چیزی است که جهان بر نمیتابد.

این یعنی دخالت در کاری که به ما مربوط نیست. بجای این کار باید خواسته های شفاف خودمان را به نیروی بیکران خداوند بسپاریم و برای هم فرکانسی با خواسته مان به او توکل کامل و مطلق داشته باشیم.

باید مطمئن صد درصد باشید که جهان در زمان و مکان درست، شما را به مسیر صحیح و عالی هدایت خواهد کرد. باید دو شرط اصلی پروسه ی درخواست تا دریافت هر دعا، حاجت، آرزو و درخواست را رعایت کنیم که عبارت است از اجابت خداوند و ایمان صددرصدی به او و راه هایش.

وَإِذَا سَأَلَکَ عِبَادِی عَنِّی فَإِنِّی قَرِیبٌ ۖ أُجِیبُ دَعْوَهَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ ۖ فَلْیَسْتَجِیبُوا لِی وَلْیُؤْمِنُوا بِی لَعَلَّهُمْ یَرْشُدُونَ( ۱۸۶بقره).

اگر بندگانم درباره ی من از تو پرسیدند، بگو من نزدیکم. دعای دعا کنندگان را لحظه ی دعا کردن(Ask) اجابت می کنم. پس باید مرا اجابت کنند و به من ایمان داشته باشند (دو شرط تحقق خواسته ها- Believe) تا به سعادت را یابند. (دریافت خواسته – Receive )

منظور از دو شرط همان دریافت هدایت ها و نشانه هایی است که در پکیج ویژه قدرت ذهن، بصورت مفصل در مورد آن صحبت کرده ایم.

زمانی که شما کاملا در ذهن تان روشن می کنید که چه خواسته ای دارید و سیگنالهای درست آن را به جهان ارسال می کنید، جهان هوشمند شروع به بررسی ابزارها، افراد، موقعیت ها و شرایط هماهنگ با موقعیت و زندگی شما می کند و بهترین، مناسب ترین، هماهنگ ترین، سریعترین و ساده ترین روش ممکن را برای ارائه خواسته تان به شما را تعیین می کند.

حال شما باید به ابتدای این مسیر هدایت شوید. این هدایت از طریق نشانه های که در زندگی تان با آن برخورد می کنید صورت می گیرد.

شما اگر هوشیار باشید متوجه می شوید که اتفاقات و رخدادهای زندگی تان دارند به شما می گویند که یک کار خاص را باید انجام دهید و به انجام یک فعل خاص هدایت می شوید.

اگر به این هدایت جهان توجه کنید و آن چیزی که به انجام آن تشویق می شوید را انجام دهید، مسلما قدم به قدم به سمت خواسته تان هدایت می شوید و بسادگی و با خوشحالی و رضایت تمام، به خواسته تان می رسید اما اگر به این نشانه ها بی اعتنا باشید، خوب مسلما از راه درست باز می مانید و به بیراهه میروید و قطعا نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت و همچنان از اینکه چرا به خواسته ام نمیرسم شکایت دارید و جهان و خانواده و خدا و دولت و خویشاوندان و غیره را مقصر می دانید.

اولین آیه ای که پس از خروج آدم و حوا از بهشت به آنها ارائه میشود را دقت کنید:

فَإِمَّا یَأْتِیَنَّکُمْ مِنِّی هُدًى فَمَنْ تَبِعَ هُدَایَ فَلَا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَلَا هُمْ یَحْزَنُونَ (۳۸ بقره)

و زمانی که هدایتی از من برایتان رسید اگر از آن پیروی کنید هیچ ترس و اندوهی بر شما نخواهد بود.

این نشانه ی دریافت هدایت بصورت دائمی از طرف خداوند است و نشان می دهد ما برای دریافت هر خواسته و آرزوی که داریم پیوسته در حال هدایت به بهترین مسیر هستیم اما بیشتر مواقع ما به این نشانه ها اعتنا نمی کنیم و به آنها اهمیتی نمیدهیم چون ذهن منطقی ما این نشانه ها را غیر منطقی جلوه می دهند.

در آیه بعدی آمده است:

وَالَّذِینَ کَفَرُوا وَکَذَّبُوا بِآیَاتِنَا أُولَٰئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ (۳۹ بقره)

و کسانی که به آیات ما کفر ورزیند و آن را تکذیب کردند (اهمیت ندادند- بی اعتنا بودند) آنها اصحاب آتشند (گرفتاری و مصیبت در دو سرا) و همیشه در آن می مانند.

که نشان می دهد بی اعتنایی به نشانه ها یعنی حرکت در مسیر خاکی و پر از سنگلاخ و مشکلات و نرسیدن به خواسته ها.

یعنی بدهکار شدن، ازدواج ناموفق، انتخاب رشته ی غلط، ورود در شغلی که هیچ علاقه ای به آن ندارید، سرمایه گذاری اشتباه و غیره

و این تنها گوشه ی کوچکی از هدایتی است که در قرآن از آن صحبت شده و ما فقط در حد کفایت صحبتمان در این مقاله به آن اشاره داشته ایم و فقط بخشهای کوتاهی از برداشت خودمان از آیه ها را ذکر کرده ایم.

در پایان، هر گاه ذهن منطقی از شما پرسید آخه چطور؟ در پاسخ آن بگوئید: خداوند فرموده از آن راهی که فکرشم نمیکنی و به این شکل ذهن شما آرام میشود و هر گاه که تلاش کردی بفهمی از چه راهی باید به خواسته ات برسی، با خودت تکرار کن که \”من هر لحظه در حال هدایت شدن هستم.

من به سمت خواسته ام راهنمایی می شوم و این اعتقاد و باور قلبی را داشته باش که در هر لحظه در حال هدایت شدن هستی و بعد نشانه ها از راه میرسند و مسیر برای رسیدن ساده و راحت به خواسته ها برای شما نمایان میشود و حال میتوانی با اقدام صحیح در مسیر هموار پیش رویت در جهت رسیدن به آرزویت حرکت کنی.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغیکامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته 68 نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


چطوری با قانون جذب به آرزوهام برسم؟  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  چطوری با قانون جذب به آرزوهام برسم؟

چگونه می توان خدا را درک کرد


۷ زبان بدن افراد موفق


دیدگاهتان را بنویسید

47  −  42  =