آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگبه نام خدای بخشنده و مهربان

آموزش ساخت کسب و کار آنلاین و تکنیک های دیجیتال مارکتینگ

دوره بزرگ و جامع سئو و دیجیتال مارکتینگ

جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

قانون باورها | درمان قطعی استرس و اضطراب | روانشناس کودک و نوجوان چرا باید کسب و کار اینترنتی داشته باشید؟

1٫ افراد زیادی در گوگل به دنبال محصولات یا خدمات شما می گردند

در ایران بیش از ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ نفر به اینترنت دسترسی دارند. ۹۳% فعالیت های آنلاین از جستجو در گوگل شروع می شود. شما با شرکت در دوره ساخت کسب و کار آنلاین یاد می گیرید سایت خود را به صفحه اول گوگل بیاورید و روزانه هزارن نفر می توانند از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

blank

2٫ کسب وکار اینترنتی بهترین راه تبلیغات است

با توجه به هزینه های سنگین تبلیغات در سایت ها، شبکه های اجتماعی و سایر روشهای بازاریابی اینترنتی، یادگیری تکنیک های سئو و ساخت کسب و کار اینترنتی به شما کمک می کند که علاوه بر کاهش ۱۰۰% هزینه های مذکور، مدت زمان بازده و نرخ کلیک هدفمند بسیار بیشتری را تجربه کنید.

blank

3٫ کسب و کار اینترنتی آگاهی و ارزش بیشتری به برند شما می بخشد

با استفاده از یادگیری یک دوره جامع آموزش کسب و کار اینترنتی و پیاده سازی تکنیک های آن، باعث می شود تا افراد بیشتری با کسب و کار شما آشنا شوند.

تمام کارهای لازم گام به گام و ۱۰۰ درصد عملی با زبانی ساده به شما آموزش داده می شود و در پایان آموزش شما می‌تواند شروع به کسب درآمد کنید!

blank

قانون باورها | درمان قطعی استرس و اضطراب | روانشناس کودک و نوجوان دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ، هر نوع بازاریابی است که با کمک رسانه‌ها و ابزارهای دیجیتال انجام می‌شود.

ایمیل، پیامک، تلویزیون‌های شهری، سایت، رسانه‌های اجتماعی و … نمونه‌هایی از ابزارهای دیجیتال هستند.

البته امروزه وقتی درباره دیجیتال مارکتینگ صحبت می‌شود منظور بیشتر بازاریابی اینترنتی است، یعنی استفاده از وب‌سایت، رسانه‌های اجتماعی و رسانه‌هایی مانند ایمیل برای معرفی و فروش محصولات و خدمات تان است.

در بسیاری از متون وقتی از دیجیتال مارکتینگ صحبت می‌شود منظور همان بازاریابی اینترنتی یا آنلاین است.

قانون باورها | درمان قطعی استرس و اضطراب | روانشناس کودک و نوجوان مهارتی کسب کنید که همه جای دنیا کاربرد دارد!

در این دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ، تمام فعالیت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک دیجیتال مارکتر حرفه‌ای را می‌آموزید.

با روش‌های جدید و روز دنیا آشنا می‌شوید و تبدیل به فرد بسیار ارزشمندی می‌شوید که می‌تواند هر وب‌سایتی را به موفقیت‌های بزرگ برساند و باعث افزایش بازدید و فروش سایت شود.

دیجیتال مارکتینگ در هر جای دنیا طرفدارانی دارد و شغلی جهانی است که می‌تواند برای شما درآمدی عالی ایجاد کند؛ البته به این شرط که بتوانید با دیجیتال مارکتینگ نتایج واقعی ایجاد کنید!

دیجیتال مارکتینگ یکی از ۱۰ شغل پردرآمد دنیا است!

blank

بخشی از سرفصل‌های دیجیتال مارکتینگ و کسب و کار اینترنتی

مشاور تخصصی کسب و کار بازاریابی محتوا (Content Marketing)

بخش مهمی از دیجیتال مارکتینگ تولید و ارائه محتواهایی است که باعث جلب اعتماد مخاطب و خرید از ما می‌شود. منظور از محتوا ویدیوهای کوتاه آموزشی، مقالات، صوت‌ها، عکس‌نوشته‌ها و موارد دیگری هستند که مخاطب ما با مشاهده آن‌ها قانع می‌شود ما قابل‌اعتماد و حرفه‌ای هستیم و به این نتیجه می‌رسد که خرید از ما به‌ نفعش است.

blank

مشاور تخصصی کسب و کار تبلیغات آنلاین (Online Advertising)

برای آنکه افراد زیادی با شما آشنا شوند و از شما خرید کنند لازم است بر افزایش ترافیک سایت کار کنید. با تبلیغات آنلاین در وب‌سایت‌ها، اپلیکیشن‌ها و رسانه‌های اجتماعی افراد جدیدی را به سمت سایت و رسانه‌های خود هدایت می‌کنید. تبلیغات اینترنتی ارزان نیست و اگر در تبلیغات حرفه‌ای نشوید، پول زیادی را از دست خواهید داد.

blank

مشاور تخصصی کسب و کار سئو (Serach Engine Optimization)

منظور از سئو آن است که در محتوا و ساختار سایت تغییراتی ایجاد کنیم تا وقتی مخاطب در گوگل کلیدواژه موردنظر ما را جستجو می‌کند، در اولین نتایج جستجو دیده شویم و بازدیدکنندگان سایت ما بیشتر شوند. البته به جز ایجاد تغییرات در سایت، کاری می‌کنیم سایت‌های دیگر به ما لینک بدهند تا رتبه بهتری کسب کنیم.

بهترین روانشناس  سئو سایت معمولا بیش از یک سال زمان لازم دارد. ولی ما روش های را به شما آموزش می دهیم که شما در طول 3 الی 6 ماه می توانید در صفحه اول گوگل باشید یا هر سایت دیگری را به صفحه اول گوگل بیاورید.

80 درصد سایت های ثروتمند ایرانی از طریق سئو ثروتمند شده اند!

ما این فرآیند را برای کسب و کار خودمان انجام داده ایم و نتیجه موفق بوده است و اکنون می توانیم برای شما نیز آن را در یک پروسه 12 جلسه ای به انجام برسانیم و شما بعد از این دوره قطعا یک فرد حرفه ای در سئو به حساب خواهید آمد.

ما در سایت محمد جانبلاغی در کلمات زیر در صفحه اول گوگل هستیم :

آموزش لینک سازی PBN

تبلیغ نویسی حرفه ای

کتاب روانشناسی تربیت کودک

جدیدترین تکنیک های فروش

جدیدترین درمان استرس

جهش کوانتومی

قانون فرکانس

قانون مدارها

قانون باورها

این کلمات فقط تعداد کمی از لیست کلمات کلیدی سایت محمد جانبلاغی است و در کمتر از چند ماه با رعایت اصولی که در همین دوره آموزش داده خواهد شد به صفحه اول آمده است!

blank

مشاور تخصصی کسب و کار تبلیغ‌نویسی (Copywriting)

منظور از تبلیغ‌نویسی نوشتن متن‌های اثرگذار برای سایت، صفحات محصول و رسانه‌های اجتماعی است تا بازدیدکننده با خواندن آن قانع شود که از ما خرید کند. تبلیغ‌نویسی آنلاین ترکیبی از مهارت‌های دیجیتال و قانع سازی است که باعث افزایش فروش می‌شود. تبلیغ‌نویسی اصولی دارد که باید یاد بگیرید.

blank

مشاور تخصصی کسب و کار افزایش نرخ تبدیل سایت (Conversion Rate Optimization)

منظور از بهینه‌سازی نرخ تبدیل سایت آن است که با ایجاد تغییراتی در سایت مثل انتخاب رنگ‌ها، جای هرکدام از المان‌هایی مثل دکمه‌ها، جزئیات منو و موارد دیگر باعث افزایش کلیک و فروش شویم. یکی از مهم‌ترین بخش‌های این موضوع، طراحی و ساده‌سازی فرایند خرید است تا افراد بیشتری به‌راحتی از ما خرید کنند.

blank

مشاور تخصصی کسب و کار تحلیل سایت و بازدیدکننده (Website Analysis)

یکی از مهم‌ترین کارهای دیجیتال مارکتر تحلیل سایت و رفتار بازدیدکنندگان است. ابزارهایی مانند Analytics وجود دارد که شرکت گوگل ارائه کرده و به کمک آن می‌توان تمام جزئیات بازدیدهای سایت و رفتار بازدیدکننده را تحلیل کرد. بدون این تحلیل‌ها نمی‌توانید تصمیمات مناسبی بگیرید.

blank

مشاور تخصصی کسب و کار ساخت یک سایت با وردپرس

یاد می‌گیرید چگونه فقط در چند دقیقه یک سایت را راه‌اندازی کنید. این کار هیچ نیازی به داشتن دانش فنی بالا و برنامه‌نویسی ندارد!

blank

مشاور تخصصی کسب و کار راه‌اندازی فروشگاه سایت

یاد می‌گیرید چگونه به سایت یک فروشگاه بسیار مجهز اضافه می‌کنید. فروشگاهی که امکان افزودن بی‌نهایت محصول را داشته باشد.یاد می گیرید فروشگاه شما امکان پرداخت آنلاین هم اضافه کنید!

blank

مدرس دوره « دیجیتال مارکتینگ » کیست؟

محمد جانبلاغیمحمد جانبلاغی

blank  کارشناس برنامه های صداوسیما

blank  نویسنده بیش از ۷ جلد کتاب روانشناسی

blank  مدرس دوره های  فروش و بازاریابی

blank  مشاور و مربی شماری از کسب و کار ها و استارتاپ ها (کسب و کارهای نوپا)

blank  مشاور و مربی شماری از ورزشکاران حرفه ای و نامی داخل و خارج از کشور

blank

نحوه برگزاری دوره کسب و کار اینترنتی چگونه است؟

امکان برگزاری این دوره هم به صورت گروهی (سمیناری/کارگاهی/وبینار) و هم خصوصی (در محل کار شما یا موسسه محمد جانبلاغی) وجود دارد.

آموزش تکنیک های فروش

۱۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان

دوره آموزشی ۰ تا ۱۰۰ جامع  کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ

تعداد جلسات: ۱۲ جلسه ۱۲۰ دقیقه ای
مدرس: محمد جانبلاغی
مخاطبان:مدیران سایت، وب مسترها و کاربران حرفه‌ای اینترنت، کسانی که سایت ندارند ولی محصول و خدمتی دارند که می‌خواهند از طریق اینترنت به فروش برسانند.

blankثبت نام آنلاین در این دوره

اطلاعات بیشتر برای ثبت نام و شرکت در این دوره

blank برای ثبت نام و شرکت در این دوره لطفاً با شماره زیر تماس بگیرید

مشاور تخصصی کسب و کار

 

 

پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی پاسخ سوالات متداول درباره آموزش ساخت کسب‌وکار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ

blank

آیا مطالب این دوره جدید است؟

بله مطالب دوره کاملا جدید است. حتی اگر قبلا در تمام دوره‌های محمد جانبلاغی شرکت کرده‌اید با مطالب جدید و متفاوت این دوره متحیر خواهید شد.

blank

آیا دوره دیجیتال مارکتینگ با دوره ساخت کسب ‌و کار آنلاین یکسان است؟

در دوره ساخت کسب‌وکار آنلاین آموزش برای ساخت یک وب سایت با وردپرس است؛ اما در دیجیتال مارکتینگ تمرکز فقط بر روی افزایش فروش سایت با روش‌های پیشرفته دیجیتال مارکتینگ است. که در این دوره به صورت کاملا جامع هر دو مبحث را کاملا یاد می گیرید.

blank

آیا این آموزش برای کسانی که سایت وردپرس دارند موثر است؟

بله! این آموزش با دید کسب‌وکار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی طراحی شده است. مطمئن باشید نکات زیادی وجود دارد که در سایت کنونی خود رعایت نکرده‌اید و با رعایت آن‌ها فروش بیشتر می‌شود.

blank

 من شرکت یا مغازه ندارم. آیا می‌توانم با ساخت سایت درآمد کسب کنم؟

اولین نکته آن است که افراد حقیقی هم می‌توانند سایتی داشته باشند که درآمد کسب می‌کند و در هیچ مرحله‌ای نیازی به اساسنامه شرکت یا مجوز فعالیت فروشگاه نیست.

نکته دیگر آن است که شما باید در سایت محصول یا خدمتی ارائه دهید. پس حتما به محصولات یا خدماتی نیاز دارید تا در سایت بفروشید و درآمد کسب کنید. البته لزومی ندارد محصولات را خودتان تولید کرده باشید. یکی از موفق‌ترین سایت‌های ایران دیجی‌کالا دقیقا با این روش درآمد کسب می‌کند، یعنی فروش محصولات دیگران در سایت.

آموزش تکنیک های فروش

من هیچ چیز از سئو نمی‌دانم، آیا با یادگیری این کارگاه می‌توانم متخصص سئو بشوم و کسب درآمد کنم؟

بله، این دوره به زبان ساده و از پایه تا حرفه ای آموزش داده می شود و شما می تونید به سادگی یک سئو کار حرفه ای شوید.

آموزش تکنیک های فروش

درپناه حق باشید.

آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ   کاربران درباره آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ چه نظری دارند؟ آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ

 1. نظر آرمین عابدی گفت:

  باسلام
  کار شما تبلیغ وسیله چیزی هست?
  درضمن.حقوقشم درصدیه?


  1. آرمین عزیز سلام
   لطفا سوالتون را بیشتر توضیح می دهید تا عالی راهنمایتان کنیم…
   این دوره همچنان که توضیح داده شده است شما یاد می گیرید که چطور یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید بعد تکنیک های یاد می گیرید که روزانه هزاران نفر وارد سایت شما شوند و از محصولات و خدمات شما استفاده کنند.

 2. نظر میلاد گفت:

  سلام
  من می‌خواستم از شما مشاوره بگیرم برا پیشرفت سایتم. من یه سایت فروشگاهی تازه راه انداختم و می‌خواستم نگاش کنین و ببینید از نظر محتوایی چطوریه و چیکار کنم که از گوگل زود ورودی بگیرم اگه بهم مشاوره بدین ممنون میشم البته هزینش رو هم تقبل می‌کنم فقط اگه میشه یه نگاهی بندازین زیاد هم محتوا فعلاً نیس. و قیمتش رو هم اگه میشه بگید ممنون میشم.


  1. سلام مهربان
   لطفا جهت مشاوره با شماره درج شده تماس بگیرید تا راهنمایتان کنیم. با کمال میل منتظر تماستون هستیم

 3. نظر Margret گفت:

  خیلی مقاله خوبی هست. با تشکر از شما

شما در این باره چه نظری دارید؟