آموزش ساخت و طراحی سایت

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ | بدون دیدگاهبدون دیدگاه | موضوعات سایتمقالات آموزش سئو | بازدید سایت تا کنون 628 نفر این مطلب را خوانده اند.


حتما شما هم به فکر ساخت سایت برای خودتان هستید. اگر به دنبال این هستید که سایت تان را خودتان بدون علم برنامه نویسی و کدنویسی راه اندازی کنید پیشنهاد میکنم حتما این مقاله آموزش ساخت سایت را مطالعه کنید.

آموزش طراحی و ساخت سایت

هدف اصلی ما این است که روشی را برای ساخت سایت به شما آموزش دادیم که نیاز به سرمایه زیادی ندارد و با کمترین هزینه ممکن میتوانید یک سایت کاملا حرفه‌ای با تمام امکانات برای خودتان راه اندازی کنید.

طراحی سایت یکی از پردرآمدترین و پولساز ترین مشاغلی است که می توانید در منزل راه اندازی کنید.

ساخت وب سایت بدون کدنویسی و برنامه نویسی امکان پذیر است و اصلا نیازی نیست برای اینکه سایت برای خودتان طراحی کنید زبان های برنامه نویسی تحت وب را یاد بگیرید.

علم به قدر پیشرفت کرده است که برای راه اندازی و ساخت سایت اصلا نیازی به کدنویسی و زبان های برنامه نویسی ندارید. همه چیز برای شما مهیاست تا بتوانید یک وبسایت کاملا حرفه‌ای با تمام امکانات برای خودتان راه اندازی کنید.

قبل از اینکه به سراغ راه اندازی و ساخت سایت تان بروید باید هدف اصلی تان را مشخص کنید. باید مشخص کنید که چرا قصد دارید سایت راه اندازی کنید و هدف اصلی تان از راه اندازی کسب و کار اینترنتی چیست؟

پس قبل از اینکه به سراغ راه اندازی و ساخت سایت بروید باید ببینید که اصلا هدف شما از راه اندازی کسب و کار اینترنتی و ساخت سایت چیست و آیا هدف دقیقی دارید یا نه.

آموزش ساخت سایت بدون علم برنامه نویسی

بسیاری از افراد فکر میکنند که برای ساخت سایت حتما باید برنامه نویسی و کدنویسی بلد باشند. اما به لطف بزرگ سایت سازهایی که تا به حال آمده می‌توانید بدون دانش برنامه نویسی و کدنویسی خودتان سایتتان را طراحی کنید.

کلا ساخت سایت و طراحی سایت به چهار مرحله تقسیم بندی می شود:

انتخاب نام دامنه سایت

انتخاب هاست مناسب

ساخت سایت و طراحی سایت

تبدیل سایت به فروشگاه اینترنتی

که در ادامه تمام مراحل را به صورت کامل و جامع به شما آموزش دادیم.

انواع روش های ساخت سایت

برای اینکه سایتتان را طراحی کنید سه راه وجود دارد.

۱. اولین و بهترین روش برای راه اندازی و ساخت سایت استفاده از سیستم های مدیریت محتوا مثل وردپرس، جوملا و… می باشد.

۲. استفاده از شرکت های طراحی سایت، در این روش شما به شرکت های طراحی سایت مراجعه می کنید و از آن ها می خواهید که برایتان سایت طراحی کنند. در این روش برای ساخت وب سایت تان ممکن است به چندین میلیون تومان سرمایه نیاز داشته باشید.

۳. استفاده از سایت ساز ها، یکی دیگر از روش های ساخت و راه اندازی سایت استفاده از سایت سازها است. در این روش شما با پرداخت هزینه بسیار کمی می توانید به وب سایت تان را طراحی کنید.

البته در بین روش های بالا من ساخت سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا را به شما پیشنهاد می کنم. اول اینکه شما به صورت کاملا رایگان می توانید از این سیستم های مدیریت محتوا استفاده کنید و وب سایت تان را هر طوری که دوست دارید با سلیقه خودتان بسازید.

مراحل ساخت و طراحی سایت

در این مرحله وارد مباحث اصلی خواهیم شد و قصد دارم به صورت کامل و به صورت گام به گام به شما بگویم که چطور می توانید سایتتان را خودتان راه اندازی کنید.

مرحله اول:انتخاب نام دامنه مناسب و خرید دامنه

اولین مرحله برای راه اندازی و ساخت سایت انتخاب نام دامنه برای سایتتان است. انتخاب نام دامنه برای سایتتان اولین و مهمترین کاری است که باید با دقت کامل انجام بدهید. فرقی نمی کند سایت تان فروشگاهی است یا شخصی و یا حتی شرکتی است، برندسازی شخصی دارید یا قصد دارید یک کسب و کار بزرگتری راه اندازی کنید.

به هر حال مهم ترین چیز در راه اندازی و ساخت سایت انتخاب نام مناسب برای دامنه سایتتان است.

در انتخاب دامنه برای سایت تان بسیار باید دقت کنید چون انتخاب دامنه یکی از مراحل بسیار مهمی است که اگر بعد از اینکه سایت تان را راه اندازی کردید و مخاطبان و کاربران زیادی را به سمت کسب و کارتان کشاندید نمی توانید آن را تغییر بدهید.

انتخاب نام دامنه یک مبحث بسیار بسیار مهمی است که باید با دقت تمام انجام شود. اگر قصد دارید که یک دامنه مناسب برای سایتتان انتخاب کنید پیشنهاد میکنم حتما نکات زیر را رعایت کنید.

نکات مهم در تهیه و خرید دامنه سایت

۱-نامه دامنه سایتتان را متناسب با کسب و کارتان انتخاب کنید:

نام دامنه ای که انتخاب می کنید باید متناسب با کسب و کارتان باشد. اگر دامنه ای که انتخاب می کنید هیچ ربطی به کسب و کارتان نداشته باشد و به درستی انتخاب نشود در برندسازی دچار مشکل می شوید.

البته بسیاری از کسب و کارها هستند نام هایی را برای سایت شان انتخاب می‌کنند که هیچ شباهتی به کارشان ندارد ولی من به شما پیشنهاد می کنم نامی برای دامنه سایت تان انتخاب کنید که مرتبط با کسب و کارتان باشد. این کار باعث میشود که مخاطبان تان نام سایتتان را به راحتی به خاطر بسپارند.

به عنوان مثال:

به عنوان مثال اگر در زمینه سئو و بهینه سازی سایت کار می کنید بهتر است در نام دامنه سایتتان از کلمه seo استفاده کنید. یا اگر در زمینه طراحی و ساخت سایت فعالیت می کنید بهتر است از کلمه web در نام دامنه تان استفاده کنید.

۲- در نام دامنه تان از کلمه کلیدی اصلی استفاده کنید:

استفاده از کلمه کلیدی در نام دامنه سایتتان تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت می گذارد. در واقع با استفاده از کلمه کلیدی اصلی داخل دامنه سایت ، گوگل حوزه کاری سایتتان را راحت تر تشخیص میدهد. اما همانطور که گفتم انتخاب کلمه کلیدی در نام دامنه بسیار مهم نیست.

بسیاری از کسب و کار ها از کلمه کلیدی اصلی داخل نام دامنه سایت استفاده نکردن ولی همچنان رتبه های خوبی در نتایج گوگل دارد. اما اگر امکانش بود سعی کنید کلمه کلیدی اصلی تان را در نام دامنه تان به کار ببرید.

۳- به هیچ عنوان از نام های فارسی در نام دامنه سایت استفاده نکنید:

شاید تا به حال سایت هایی را دیده باشید که از نام های فارسی در دامنه سایت شان استفاده کرده باشند سایت هایی مثل ir.جانبلاغی.www اکثر این سایت ها برای اینکه بتوانند رتبه خوبی را در نتایج گوگل بگیرند ساخته شده اند. به شما پیشنهاد می کنم برای راه اندازی و ساخت سایت خودتان به هیچ عنوان از این دامنه ها استفاده نکنید.

۴- از نام های مخفف در دامنه سایت تان استفاده نکنید:

یکی دیگر از نکات بسیار مهم برای انتخاب دامنه در ساخت سایت این است که به هیچ عنوان از نامهای مخفف استفاده نکنید.

نامی که برای دامنه سایت تان انتخاب میکنید حداکثر باید ۱۰ کاراکتر باشد. هر چقدر نام دامنه سایت تان کوتاه تر باشد راحت تر در ذهن مخاطبانتان می ماند. ولی هر چه از نامهای طولانی تر استفاده کنید احتمال بروز اشتباه تایپی وجود دارد. اما هرگز از نام های مخفف در نامه دامنه سایت تان استفاده نکنید.

۵- از نام های منحصر به فرد برای دامنه سایت تان استفاده کنید:

در انتخاب نام دامنه سایتتان از نام های منحصر به فرد و نام های خاص استفاده کنید .نامی که انتخاب می کنید باید جدید و منحصر به فرد باشد.

باید نامی را انتخاب کنید که تا به حال توسط کسی ثبت نشده باشد. به هیچ عنوان سعی نکنید از اسم برندهای دیگر با پسوند دیگر استفاده کنیم این کار بدترین کار ممکن است.

به عنوان مثال ممکن است برندی با دامنه com وجود داشته باشد و شما پسوند ir آن را بگیرید. برای انتخاب نام دامنه مناسب در ساخت سایت پیشنهاد میکنم اصلا این کار را انجام ندهید چون هم مشکل ساز است و هم در برندسازی دچار مشکل می شوید.

۶- در نام دامنه سایتتان از خط تیره استفاده نکنید:

به هیچ عنوان از خط تیره در نام دامنه سایت تان استفاده نکنید. استفاده از خط تیره در نام دامنه سایت تان باعث میشود نام دامنه سایت تان دوبخشی شود و همین موضوع باعث می شود که بسیاری از افراد در نوشتن نام دامنه سایت تان دچار اشتباهات تایپی شوند.

مرحله دوم:انتخاب و خرید هاست مناسب

دومین مرحله در راه اندازی و ساخت سایت انتخاب و خرید هاست مناسب است. در این مرحله شما برای سایتتان باید یک هاست مناسب و با کیفیت تهیه کنید. انتخاب هاست یکی از مهمترین و اصلی ترین مراحل ساخت سایت است.

برای تهیه و خرید هاست شرکت های زیادی در ایران وجود دارد که می توانید از آن ها هاست با کیفیت تهیه کنید.

مرحله سوم: طراحی و ساخت سایت

خوب در این مرحله نوبت به طراحی و ساخت سایت می رسد. در این مرحله دیگر باید سایتتان را راه اندازی کنید.

بعد از این که نام دامنه سایتتان را انتخاب کردید و یک هاست با کیفیت تهیه کردید همه چیز برای ساخت سایت آماده است.

بعد از اینکه سایتتان را راه اندازی کردید باید سایتتان را سئو کنید. منظور از سئو یا SEO به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر است.

اگر بخواهم به شما بگویم که سئو دقیقا چیست؟

سئو یا همان بهینه سازی سایت یعنی کاری کنید تا سایتتان در نتایج اول گوگل دیده شود. وقتی شما سایتتان را بهینه سازی می کنید مخاطبانتان در گوگل عباراتی را جستجو می کنند باعث می شود که سایت شما در نتایج اول گوگل قرار بگیرید و وارد سایتتان شوند.

پس بعد از ساخت سایت باید به فکر سئو سایت باشید.

در کل بعد از اینکه سایتتان را راه اندازی کردید باید سایتتان را بهینه سازی کنید تا در نتایج گوگل دیده شوید. اگر سایتتان را راه اندازی کنید ولی آن را سئو نکنید هرگزنمیتوانید محصولات و خدماتتان را در اینترنت بفروشید و کار فروش اینترنتی تان بسیار سخت می شود. پس مبحث سئو و بهینه سازی سایت را کامل یاد بگیرید.کامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویمکه با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته ۸۵ نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشانتهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


آموزش ساخت و طراحی سایت دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  آموزش ساخت و طراحی سایت

۱۱ روش افزایش بازدید سایت


بک لینک هرمی چیست؟


دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است.پیوستن به جمع دوستان ما در سایت