اسرار عشق پایدار

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت ازدواج و زناشویی | بازدید سایت تا کنون 4349 نفر این مطلب را خوانده اند.

اسرار عشق پایدار به نام خدای بخشنده و مهربان

عشق پایدار نوعى از عشق است که احساس مى کنى پس از گذشت ۴٠،٣٠،٢٠،١٠و یا ۵٠ سال باز هم با همان فرد ازدواج مى کنید.

زوج هایى هستند که چنین رابطه اى را قطعا تجربه مى کنند.

اسرار ان ها چیست؟

من از چنین زوج ها چیزهایى اموخته ام؛ برخى از این ها افرادى بودند که در زندگى شخصى ام مى شناختم و یا حتى افرادى بودند که درباره ى ان ها مقالاتى خوانده ام و رازهای آنها را می توان اینگونه توصیف کرد:

راز شماره ١:

بهترین ویژگى ها را در همسرتان جست و جو کنید. ضرورت چشم پوشى از معایب یکدیگر به معنى نادیده گرفتن ایرادها نیست، بلکه به این معناست که روى ان معایب تأکید و تمرکز نمى کنید.

قطعا هر زوجى در ذهن خود نکات خوب، ویژگى هاى مثبت و مواردى که درباره ى همسرش براى او لذت بخش است را نگاه مى دارد.

راز شماره٢:

به همسرانتان فرصت دهید که بدانند تا چه اندازه خوب هستند. این زوج ها نه تنها بهترین ها را در همسرشان جست و جو کرده، بلکه ان را آشکارا بیان هم مى کردند.

آن ها بیش از انکه همسرشان را مورد انتقاد قرار دهند،او را تحسین کرده اند. در اینصورت شنیدن بازخور منفى آسان تر بود، زیرا بازخورهاى مثبت بسیارى نیز شنیده بودند.

راز شماره٣:

مهربان و با محبت باشید. این زوج ها تماس فیزیکى زیادى با هم داشته اند و نسبت به هم مهربان بوده اند. همان طور که زمان مى گذشت و سن شان بیش تر مى شد، حتى اگر روابط جنسی شان به نوعى تغییر کرده بود، هرگز تماس فیزیکى را کنار نگذاشته اند.

آن ها نسبت به فرایند پیرى خود را تطبیق داده و در عین حال ارتباط فیزیکى را به هر حال حفظ کرده بودند. (و بسیاری از ان ها رابطه زناشویی موفقى حتى در دوران پیرى داشته اند). آن ها در ارتباطات فیزیکى و روابط جنسى سخت گیرى نمى کردند و به راحتى درباره ى ترجیحات، ترس ها و محدودیت هاى جنسى شان با هم گفت و گو مى کردند.

راز شماره۴:

اهمیت والایى براى روابط صمیمانه و خصوصى خود قائل باشید. این زوج ها روابط شخصى خود را بر همه چیز مقدم مى دانستند.

براى خود زمان خاصى را در نظر مى گرفتند که با هم تنها بوده و از با هم بودن لذت مى بردند. مسافرت هایى را با هم برنامه ریزى کرده و قرارهاى ملاقات زیادى را با هم داشته اند.

آن ها نیز (مانند بسیارى زوج هاى دیگر) تفاوت هاى زیادى با هم داشته ولى شباهت هاى کافى نای یز براى انجام فعالیتهای مشترک در وجود یکدیگر یافته بودند.

راز شماره۵:

با همسرتان هماهنگ باشید ، و با توجه کامل به او گوش دهید و بگذارید همسرتان بداند هر زمان که به شما نیاز دارد، در کنار او حضور دارید.

این زوج ها در دوران سخت زندگى حمایت کنندگان عاطفى قویى ای براى یکدیگر بوده اند. در موقعیت هایى که چیزى را از دست داده و یا مصیبتى برآن ها وارد آمده ، هر دو به نوبه ى خود، با قدرت تمام یکدیگر را مورد حمایت قرار داده بودند. آن ها حس عمیق مراقبت و نگه دارى از یکدیگر را کاملا درک و لمس کرده و نسبت به یکدیگر اعتماد و اطمینان کسب کرده بودند.

براى برخى از این زوج ها پیش آمده بود که در اوایل زندگى اعتمادشان نسبت به طرف مقابل خدشه دار شده بود، ولى آموختند که چگونه این مشکل را حل کرده و دوباره روابطى قابل اعتماد ایجاد کنند. حس\”همیشه در کنارم هستى\” براى آن ها وجود داشته است.

این افراد از مزایاى اسرار عشق پایدار برخوردار بوده اند. حال نوبت شماست!

دوستدارتان محمد جانبلاغیدوره قانون جذبخرید پکیج جامع آموزش قانون جذب

محصول دانلودی


چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف و خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 100 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قیمت محصول:  ۱۵۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید توضیحات کامل این محصول


اسرار عشق پایدار  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  اسرار عشق پایدار

مهم ترین نکات برای انتخاب همسر


ده قرارداد مهم برای زندگی مشترکاسرار عشق پایدارمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
اسرار عشق پایدار در پناه حق باشید.

شما در این باره چه نظری دارید؟