اوتیسم چیست؟

۲۹ دی ۱۳۹۵ ۲۹ دی ۱۳۹۵ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت مقالات روانشناسی | بازدید سایت تا کنون 5743 نفر این مطلب را خوانده اند.


 ?What is Autism

Author: Mohammad Janblaghy

اوتیسم یک معلولیت رشدی که به طور کلی در هنگام تولد یا در سه سال اول زندگی شروع می شود. باعث تاخیر و یا مشکلات در بسیاری از مهارت های مختلف از نوزادی تا بزرگسالی می شود- آن را ناشی از یک اختلال عصبی می دانند که تغییر عملکرد مغز است.

به عنوان مثال، کودکان و بزرگسالان مبتلا به اوتیسم معمولا مشکلات در تعامل اجتماعی و همچنین در ارتباط کلامی و غیر کلامی نشان می دهند.

آنها همچنین تمایل به علاقه مند فعالیت های تکراری و یا محدود شده هستند.

چرا اوتیسم به نام اختلال طیف اوتیسم تغییر داده شده است؟

اوتیسم متعلق به یک مجموعه ای از اختلالات تکاملی شناخته شده به عنوان اختلالات طیف اوتیسم (ASDS) است.

اختلال طیف گروهی از اختلالات با ویژگی های مشابه است. در حالی که یک فرد ممکن است علائم خفیف دارند، یکی دیگر از ممکن است آنهایی که شدید تر است.

همچنین تفاوت در ماهیت خود علائم و هنگامی که آنها به احتمال زیاد به نظر می رسد برای اولین بار وجود دارد.

سه نوع مختلف از اختلالات طیف اوتیسم عبارتند از:

اختلال درخودماندگی (همچنین به عنوان کلاسیک اوتیسم شناخته می شود). این رایج ترین بیماری در میان ASDS است. این است که توسط تأخیر در زبان، مشکلات با تعامل اجتماعی و رفتارهای غیر معمول مشخص شده اند. برخی از افراد با اختلال اوتیسم نیز توانایی های فکری محدودی دارند.

سندرم آسپرگر: افراد مبتلا به این سندرم نمایش برخی از علائم خفیف تر از اختلال اوتیسم – مانند چالش های اجتماعی و رفتارهای غیر معمول است. آنها به طور کلی هیچ تاخیر در زبان و یا توانایی های فکری اختلال ندارد.

اختلال فراگیر رشد : نه غیر این صورت مشخص (PPD-NOS، همچنین به عنوان اوتیسم غیر معمولی نامیده می شود). افراد ممکن است با PPD-NOS تشخیص داده شوند.

اگر آنها برای هر دو اختلال اوتیسم یا سندرم اسپرگر رنج می برد اما نه همه بلکهبرخی از معیارهای هردو را دارند. آنها معمولا علائم خفیف و کمتر از آن با اختلال اوتیسم داشته باشد. علائم ممکن است به مشکلات با زبان و تعامل اجتماعی محدود شده باشد.کامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته 68 نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


اوتیسم چیست؟  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  اوتیسم چیست؟

بازیهای ناتمام لیبیدو در مسیر زندگی


اسکیزوفرنی


دیدگاهتان را بنویسید

87  −  81  =