به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!

۱۸ آبان ۱۳۹۷ ۱۸ آبان ۱۳۹۷ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت مقالات بازاریابی و فروش | بازدید سایت تا کنون 3023 نفر این مطلب را خوانده اند.


اگر میلیونر نیستید امیدتان را برای اینکه روزی تبدیل به یک میلیونر شوید از دست ندهید. موانع موجود برای میلیونر بودنتان را یادداشت کنید و آنها را کنار بزنید، حتی افراد معمولی هم می­توانند با ایجاد تغییر درآمد میلیونی کسب کنند.

خودتان رئیس نیستید.

هیچ تضمینی وجود ندارد که بتوانید از کسب­ وکار شخصیتان درآمد میلیونی کسب کنید ولی بعید هم هست که از کار کردن برای دیگران بتوانید میلیونر شوید. فقط در بعضی از مشاغل دستمزد میلیونی پرداخت می­شود.

لازم نیست فردا از کار فعلی خود برای راه اندازی یک کسب ­وکارجدید استعفا بدهید، بلکه در کنار آن، کسب ­وکار شخصیتان را شروع کنید. در کنار حفظ امنیت حقوق و دستمزد فعلی خود بدنبال فرصتی باشید تا با ایجاد یک کسب وکار بتوانید درآمد اضافی کسب کنید.

اهل ریسک کردن نیستید.

بدون ریسک کردن میلیونر نخواهید شد. ریسک کردن به معنای سرمایه گذاری همه­ ی دارایی ­هایتان بر روی یک پروژه یا یک سرمایه گذاری قمارمانند ابلهانه نیست.

با این حال، پذیرفتن خطرات وریسک محاسبه شده، اغلب بخشی از مدیریت خوب درآمد است. هیچ کس از سود سپرده­ی بانکی پولدار نمی­شود. میلیونرها بخوبی می­دانند که چگونه عاقلانه سرمایه گذاری کنند.

هرگز برای ایده های خوب خود وقت نمی گذارید.

داشتن ایده های پولساز با اقدام عملی برای پیاده سازی آنها کاملا متفاوت است. اگر شما بیشتر خیالبافی می­کنید و دست بکار نمی­شوید، ثروتمند نخواهید شد. میلیونرها عادت ندارند یکجا بنشینند و نظاره­گر پیشرفت دیگران در زندگی باشند؛ میلیونرها برای رسیدن به اهداف خود تلاش می­کنند.

مدیریت خوبی بر درآمدتان ندارید.

امروزه، همه پتانسیل میلیونر شدن را دارند. سرمایه گذاری دقیق، بودجه ثابت و اهداف روشن یعنی هر کسی با حقوق متوسط می تواند در زمان بازنشستگی یک میلیونر باشد.

اگر امروز درآمدتان را عاقلانه مدیریت نکنید، بعید است بتوانید درآمد یک میلیون دلاریتان را بصورت معقول مدیریت کنید. حساب دخل و خرجتان را داشته باشید، اگر اهدافی برای خود در نظر بگیرید به شما کمک می­کند که صرفه جویی کنید.

اهداف دقیق و روشنی ندارید.

افرادی که اهداف روشن وتعریف شده ندارند، تصمیمات مالی زیرکانه­ای هم نمی­گیرند. برای پس انداز کردن و سرمایه گذاری عاقلانه، شما به اهداف تعریف شده نیاز دارید.

برای خودتان هدف تعریف کنید، مثل خلاص شدن از بدهی و یا پس انداز کردن برای خرید یک ملک تا زمانی که به تعطیلات می­روید از آن استفاده کنید. تعریف هدف به شما کمک خواهد کرد که مشخص کنید آیا می­توانید برای چیزهای دیگر که در این میان مطرح می­شوند هزینه کنید یا نه. اگر با هدفی خاص در ذهنتان پس انداز کنید، بسیار ساده­تر می­توانید به فرصت­های وسوسه انگیز برای پول خرج کردن نه بگویید.

زمان، تلاش و انرژی کافی صرف نمی­کنید.

کسی را پیدا نخواهید کرد که با ۱۲ ساعت خواب یا تماشای تلویزیون، میلیونرشده باشد. مگراینکه خوش شانس باشد و یک ثروت باد آورده در قرعه کشی برنده شود و یا به او ارث برسد، وگرنه برای میلیونرشدن باید به سختی کار کنید.

میلیونرها انرژی و زمانی را که دریک پروژه­ سرمایه گذاری می­کنند بدقت ارزیابی می­کنند. آنها بدنبال نتایج فوری نیستند اما امید دارند که با تلاش زیاد شاهد به ثمررسیدن کارهای خود باشند. یاد بگیرید که مدیریت زمان داشته باشید، تا بتوانید بازده کاریتان را بالا بیرید.

روابط و ارتباطات موثری ندارید.

شک نکنید که در کنار افراد تنبلی که علاقه­ای به مدیریت معقول درآمدشان ندارند تبدیل به فرد موفقی نخواهید شد. اما اگر اطرافیانتان پرانرژی و موفق باشند در نتیجه­ی همنشینی با این افراد شما هم تغییرخواهید کرد.

روابط خود را در جامعه با افراد موفق بسط دهید. به دنبال افرادی باشید که می توانند راهنمای شما برای مدیریت امور مالی، سرمایه گذاری عاقلانه، یا ساخت یک کسب و کار باشند. سپری کردن وقت با افرادی که نقش و تاثیری در اهداف شما دارند می تواند به اشتیاق و تلاش شما برای تبدیل شدن به یک میلیونر موفق کمک کند.

شما دربارۀ این داستان چه دیدگاهی دارید؟
لطفا برداشت‌ها، دیدگاه‌ها و تجربه‌های خودتان را برای ما بفرستید.

دوستدارتان محمد جانبلاغیکامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته ۸۵ نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  به این ۷ دلیل شما میلیونر نیستید!

قوی ترین جملات کوتاه تبلیغاتی


قانون هایی که باید شکست!


دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت