چرا تغییر در باورها ؟

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 3822 نفر این مطلب را خوانده اند.


تغییر در باورها ، کلید دستیابی به همه خواسته هایتان است

عبارتی از ناپلئون هیل هست که می گویید: ” هرچه که ذهن انسان می‌تواند درک و باور کند، می‌تواند به آن دست پیدا کند.”

باور دارم که بسیاری از افراد عباراتی مشابه این ( تغییر در باورها ) را خوانده‌اند و به وسیله‌ی آن باانگیزه شده‌اند.

اما چند نفر درمورد این عبارات فکر کرده‌اند، مطابق با آن عمل کرده‌اند و به آنچه که در ذهنشان بوده رسیده‌اند؟

اگر به هدف مشخصی فکر می‌‌‌کنید و باور دارید که می‌توانید به آن دست پیدا کنید، به احتمال قوی به آن می‌رسید، مشروط به اینکه یک عامل دیگری را به آن اضافه کنید که آن اشتیاق شدید است.

بدون اشتیاق شدید تلاش هیچ کسی به ثمر نمی‌نشیند. شاید درمورد داشتن یک ماشین یا خانه نو، مسافرت به خارج یا ثروتمند شدن رؤیاپردازی کنید اما هیچ کدام از آنها جامه عمل نمی‌پوشاند مگر اینکه شما برای موفقیت اشتیاق داشته باشید.

میل و اشتیاق شدید شما را به حرکت رو به جلو وادار می‌کند و به شما انگیزه، انرژی و استقامت در عمل و انجام امور را می‌دهد.

ما از ابزار و وسایلی استفاده می‌کنیم که در ذهن مخترعانشان تصور شده‌اند و این مخترعان باور داشته‌اند که می‌توانند چنین وسایلی را خلق کنند.

افرادی که تلفن همراه، تلویزیون، ماشین و هواپیما را اختراع کرده‌اند، درحالی‌که این اختراعات را در ذهنشان تصور کرده‌اند، باور دارند که می‌توانند اینها را خلق کنند و میل و اشتیاق زیادی هم دارند که آنها را به واقعیت تبدیل کنند.

در هر زمینه‌ای از زندگی هرچه که ذهن بتواند تصور و باور کند، در واقعیت دستیابی به آن امکانپذیر است. این در زندگی روزمره و زمانی‌که یک هدف اصلی را دنبال می‌کنید، صادق است.

اگر می‌خواهید عصبانیت یا استرستان را متوقف سازید و باور کنید که می‌توانید کاری بکنید، آن امکانپذیر است.

وقتی می‌خواهید که زبان جدیدی را بیاموزید و باور دارید که می‌توانید این زبان را صریح صحبت کنید، این به یک واقعیت تبدیل می‌شود.

اگر می‌خواهید ثروتمند شوید و درمورد نحوه انجام آن ایده داشته باشید، آن را باور کنید و اشتیاق شدیدی هم برای آن داشته باشید، سرانجام آن به یک واقعیت در زندگی‌تان تبدیل خواهد شد.

شاید دستیابی به برخی از اهداف آسان‌تر و سریع‌تر از سایر اهداف دیگر باشد اما دستیابی به یک سری از اهداف نیازمند وقت، صبر و پایداری است.

همیشه به یاد داشته باشید آنچه را که ذهن تصور می‌کند و باور دارد دست‌یافتنی خواهد بود و اجازه ندهید که افکار مخالف به ذهنتان وارد شوند.

متأسفانه اکثر افراد افکاری منفی دارند و رسیدن به مرحله‌ی بالاتر را باور ندارند.

تنها خواستن موفقیت، شادی یا ثروت کافی نیست، باید بدانید که دقیقاً چه می‌خواهید و عمیقاً‌ باور کنید که قادر به دستیابی به آن هستید.

باید اشتیاق شدیدی داشته باشید و اولین قدم را بردارید، آنگاه برای آنچه که می‌خواهید استقامت بورزید.

شاید هر روز زمانی را به رؤیاپردازی درمورد شروع کار و دستیابی به موفقیت اختصاص دهید. ممکن است که عبارات تأکیدی را تکرار کنید و اهدافتان را مجسم کنید و مکرراً‌ نحوه‌ی موفقیت در کارتان را تصور کنید.

اما اگر افکارتان، عبارات تأکیدی یا تجسم‌سازی را باور ندارید و اشتیاق زیادی هم برای کارتان ندارید، آنچه که شما می‌خواهید به عنوان یک رؤیا باقی خواهد ماند و هرگز به واقعیت تبدیل نمی‌‌‌شود.

باید دقیقاً آنچه را که می‌خواهید، بشناسید و از آن مطمئن باشید تا اینکه شما شک و تردید و جهش نامعلومی در پس پرده ذهن خود نداشته باشید.

باید باور کنید به آنچه که می‌خواهید، می‌رسید. تغییر در باورها ، کلید دستیابی به همه خواسته هایتان است

باید اشتیاق شدیدی داشته باشید.

باید استقامت بورزید تا اینکه به چیزی که می‌خواهید برسید.

چند نقل‌قول‌ دیگر از ناپلئون هیل

” شما رئیس سرنوشت هستید. شما می‌توانید محیط اطراف خود را کنترل کنید، هدایت کنید و تحت تأثیر قرار دهید. شما می‌توانید زندگی‌تان را آنگونه که دوست دارید، بسازید.”

” محدودیت‌ها فقط چیزهایی هستند که در ذهنمان شکل می‌دهیم.”

” نقطه شروع تمام دستاوردها، اشتیاق است. این را دائم در ذهنتان داشته باشید. اشتیاق ضعیف نتیجه‌ی ناچیزی را می‌دهد درست مثل آتش کمی که گرمای زیادی تولید نمی‌کند.”

تمام زندگی انسان هارا باورهایشان می سازند. تنها تفاوت بین تمام انسان ها بین باورهای شان است. برای این که بتوانید شرایط زندگی تان را کامل تغییر بدهید و مسائل و مشکلات زندگی تان را حل کنید باید باور های محدود کننده و باورهای مخرب و منفی را شناسایی کنید و باورهای درست را جایگزین باورهای اشتباه کنید.

تعریف باور به زبان ساده ذهنیت شما در ضمیر ناخودآگاه تان است. از شما می خواهم که اگر میخواهید باورهایتان را تغییر دهید در اولین مرحله باورهای اشتباه تان را شناسایی کنید و باورهای مثبت را جایگزین باورهای منفی دان کنید. مطمئن باشید با تغییر باورهای تان زندگیتان کامل تغییر خواهد کرد.

از شما می خواهم اگر می خواهید به اهداف و آرزوهایتان برسید روزانه ۳۰ تا ۶۰ دقیقه بابت تغییرهای باورتان زمان بگذارید.

قدرت باور

آیا درباره پلاسیبوها یا دارونما ها چیزی شنیده اید؟ بسیاری از پزشکان و یا درمانگران از داروهای بی خاصیتی برای بیماران استفاده می کنند که از نظر روانی به آنها تلقین می شود که مطابق با بیماری شان است و می تواند آنها را بهبود بخشد.

در واقع درمانگران با استفاده از عنصر باور به بیماران خود کمک می کنند. افرادی که مشکل خود را لاینحل می بینند با چنین روش هایی به سلامتی دست میبابند.

انسانها تمام فعالیت های خود را بر اساس باورهای درونی توجیه می کنند. اگر شما باور دارید که نمی توانید لاغر شوید و وزن کم کنید، دیگر تلاشی برای سلامتی خود نخواهید داشت زیرا باور دارای قدرت بالایی است که تمام جوانب زندگی ما را در بر می گیرد.

در جلسات کوچینگ به افرادی بر می خوریم که باورهای غلطی درباره زندگی و توانایی های خود دارند. آنها خود را فردی از پیش بازنده می دانند که شانس موفقیت را از دست داده اند.

باید نگاهی به طرحواره های فرد بیاندازیم و باورهای را در سطح خودآگاه بررسی کنیم. باورها با زیرکی تمام در عمیق ترین سطح ناخودآگاه خود را پنهان کرده و دلایل موجهی را مطرح می کند.

مثلا فردی باور دارد که در خانواده ما مسئله چاقی ارثی است و ما استعداد چاقی داریم. از آنجایی که فرد این مسئله را پذیرفته است، به سختی می تواند آن را تغییر دهد و به هر روشی که دست می زند در آن شکست می خورد.

مادامی که نتوانیم مقاومت های ناخودآگاه را از سر راه برداریم، به موفقیت دست نخواهیم یافت.

چرا تغییر باور سخت است؟

باورها نوعی مکانیزم دفاعی هستند که فرد را از وارد شدن به شرایط خطرناک باز میدارد. بنابراین نسبت به باور خود احساس بدی داشته باشید زیرا ناخودآگاه این مکانیزم را قرار می دهد که افراد به سرعت روند زندگی خود را تغییر ندهند.

اما در مواقعی باید عامدانه این باورها را تغییر دهیم زیرا انرژی زیادی از ما تلف می کنند. اکنون به یک باور خود فکر کنید و تصمیم بگیرید آنرا تغییر دهید. خواهید دید گفتگوهای زیادی در ذهن شما شکل می گیرد و شما را از این کار منصرف می کنند.

منظور ما از مقاومت های ذهنی دقیقا همین گفتگوها هستند که شما را از ادامه کار باز می دارند.

باورهای محدود کننده

حتما داستان فیل هایی را شنیده اید که در سیرک ها به هنر نمایی می پردازند. مسئولین سیرک آنها را از زمانی که بسیار کوچک هستند نگهداری می کنند و به پای آنان طناب نازکی می بندند که به این طرف و آنطرف نروند.

در آن موقع فیل توانایی پاره کردن طناب را ندارد و با این ذهنیت رشد می یابد و سالها بعد زمانی که به فیل غول پیکری تبدیل می شود نیز با طنابی معمولی می توان آنرا محدود کرد.

آری این باور در فیل شکل گرفته است که نمی تواند خود را از این شرایط خلاص کند و آزاد شود.

دقیقا چنین اتفاقی برای ما انسانها رخ می دهد و بواسطه پیام های والدی که در ذهن داریم، خود را لایق زندگی خوب نمی دانیم زیرا باور ما اینچنین شکل گرفته است که ما برای زندگی شاد و ثروتمند کافی نیستیم.

امیدوارم از این مقاله نهایت استفاده را ببرید و و زندگی بی نظیری را برای شما آرزو می کنم. منتظر نتایج ارزشمند شما هستم .

دوستدارتان محمد جانبلاغیکامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته ۸۵ نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


چرا تغییر در باورها ؟  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  چرا تغییر در باورها ؟

قدرت خارق العاده باورها (قانون جذب)


باورهای درونی جذب کننده پول و ثروت


چگونه از رسالت شخصی خود آگاه شویم؟


چگونه باور های محدود کننده ام را سریع و آسان تغییر دهم؟


دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت