جدیدترین درمان سریع وسواس فکری

۱۲ آذر ۱۳۹۹ | ۴ دیدگاه | محصولات آموزشی | تا کنون 12599 نفر این مطلب را خوانده اند.

جدیدترین درمان سریع وسواس فکری به نام خدای بخشنده و مهربان

روش های برای درمان وسواس فکری

فرمت محصول: جلسات مشاوره و فایل صوتی 

مشاور: محمد جانبلاغی (روانشناس بالینی با بیش از ۸ سال سابقه درمان افسردگی، وسواس، استرس و اضطراب)

هزینه هر جلسه مشاوره : ۱۳۸,۰۰۰ تومان

رزرو آنلاین وقت مشاوره

درمان سریع وسواس

افراد وسواسی از دور بسیار منظم، آینده‌نگر و پاکیزه به نظر می‌رسند در صورتی که انضباط و تمیزی بیش از حد و افکار بیمارگونه‌ی آن‌ها خود و اطرافیانشان را آزار می‌دهد.

کسانی که مشکلات وسواس فکری و عملی را دارند استرس و اضطراب شدیدی را تجربه می کنند که آنها را وادار به انجام رفتارهای تکراری ، مانند شستن بیش از حد دست ها ، چک کردن وسایل یا تمیز کردن بیش از حد اشیا، یا فکرهای بسیار  تکراری به خصوص در مورد سلامتی خود مثل من الان جسمم بیمار است، یا فکر وسواسی مثل من می میرم، حتما مشکل پزشکی دارم و کلی فکرهای وسواسی دیگر که ذهن را درگیر خودش می کند. و می تواند به طور چشمگیری فعالیت های روزانه شما را دچار مشکل کند و شما را از روابط اجتماعی دور کند.

برای مثال فردی که به مشکل وسواس مبتلاست مدام دیگران را مجبور می‌کند تا کارها را به بهترین نحو انجام دهند و در صورت بروز نقص‌های بسیار کوچک عصبانی می‌شود. فرد وسواسی وقت زیادی را هدر می‌دهد و از اولویت‌های زندگی‌اش جا می‌ماند.

برای کسانی که مشکل وسواس را دارند کنترل این افکار تکراری و ناخواسته سخت است و انجام ندادن این کارهای تکراری و وسواس گونه برای آنها باعث استرس و نگرانی بسیار شدیدی می شود.

 

وسواس فکری چیست ؟

وسواس فکری افکار، تصاویر و تکانه هایی هستند که مرتبا در ذهن فرد تکرار می شوند و به نظر می رسد خارج از کنترل فرد هستند و علی رغم میل او به ذهنش می آیند. مثل اینکه فرد مدام فکر می کند مبادا دستش آلوده باشد. یا اینکه فکر می کند نکنه به ایدز مبتلا شوم.

همه افراد افکار عجیب، غیرمعمول و یا حتی مزاحم دارند که هر از گاهی به ذهن شان می آید و اکثر آنها بدون اینکه به این فکرها اهمیت بدهند، به کارهای روزمره خود ادامه می دهند اما اگر به اختلال وسواس (OCD) مبتلا باشید، این فکرها می تواند هم ناراحت کننده و هم ناتوان کننده باشد.

انواع وسواس فکری

وسواس های فکری انواع مختلفی دارد ، از جمله:

نگرانی مداوم در مورد ابتلا به یک بیماری کشنده مثل ایدز یا سرطان

نگرانی درباره اینکه مبادا دیگران به خاطر شما بیمار شوند.

ترس شدید از اینکه یک اتفاق وحشتناک برای فرد عزیزی رخ دهد (مثلا تصادف کند).

نگرانی عمیق از اینکه کاری بسیار شرم آور انجام دهید، مثلا در یک مراسم تشییع جنازه با صدای بلند کلمات رکیکی را به زبان بیاورید.

فکر اینکه که مبادا با کسی تصادف کنید یا ناخواسته به کسی آسیب برسانید

افکاری درباره قتل شریک زندگی یا فرزندتان

افکار و تصورات جنسی یا مذهبی (مثل تجاوز جنسی یا کارهای جنسی نامناسب یا توهین به مقدسات)

احساس نیاز شدید برای مرتب و منظم منظم کردن چیزها تا وقتی که نحوه قرارگرفتن­شان «درست» به نظر بیاید.

وسواس فکری صرفاً نگرانی معمول درباره مشکلات روزمره نیستند. آنها معمولا غیرقابل کنترلند، حتی اگر بتوانید غیر منطقی بودن آنها را تشخیص دهید.

غالباً وسواس فکری آنقدر ناتوان کننده است که انجام کارهای روزمره برایتان سخت می­ شود. معمولا این وسواس ها اینقدر آزار دهنده هستند که فرد سعی می کند با انجام اعمال وسواسی یا افکار وسواسی دیگری از شر آنها خلاص شود.

به عبارت دیگر فرد با انجام وسواس عملی (مثل شستن دست) سعی در تسکین وسواس های فکری (نگرانی درباره آلودگی و بیماری) خود دارد.

وسواس عملی یا اجبار چیست؟

اجبار یا وسواس عملی رفتارهایی هستند که باید بارها و بارها انجام شود تا اضطراب ناشی از وسواس فکری فرد کاهش یابد.

به عنوان مثال، اگر وسواس آلوده بودن دارید، ممکن است احساس کنید که مجبور هستید دستان خود را بارها بشویید یا بارها از ماده ضدعفونی کننده استفاده کنید تا نگرانی ناشی از آلوده بودن دست هایتان کاهش پیدا کند.

وسواس های عملی متداول شامل تمیز کردن، شمارش و چک کردن هستند.

وقتی فکر وسواسی به ذهن فرد مبتلا بهOCD می آید بسیار مضطرب می شود و تلاش می کند آن را به طریقی از ذهن خود خارج کند و این مساله باعث می شود که این افکار دوباره و بدتر از قبل بازگردند و طبیعی است که اضطراب بیشتری در فرد ایجاد کرده و باید تلاش بیشتری برای سرکوب و خارج کردن آن افکار از ذهنش بکندو این چرخه ادامه پیدا می کند.

در یک مطالعه تحقیقاتی، به مبتلایان به OCD گفتند که برخی از روزها افکار وسواسی خود را سرکوب و برخی از روزها در برابر افکار وسواسی خود واکنشی نشان ندهند. در پایان هر روز از آنها خواسته می شد تعداد افکار وسواسی خود را ثبت کنند. نتیجه تحقیق جالب توجه بود. در روزهایی که این افراد سعی می کردند افکار خود را سرکوب کنند ۲ برابر بیشتر از روزهایی که در برابر افکار خود کاری نمی کردند، افکار مزاحم داشتند.

اختلالات مشابه وسواس فکری

اختلالات دیگری وجود دارد که علائم بسیار مشابهی با وسواس دارند اما به عنوان اختلال وسواس شناخته نمی شوند. در بیشتر این اختلالات نگرانی فرد درباره یک موضوع خاص است و درباره آن موضوع خاص افکار یا اعمال وسواسی دارد.

به عنوان مثال، اختلال بدشکلی بدن (BDD) نوعی اختلال روانی است که در آن فرد افکار وسواسی درباره ناهنجاری جزئی واقعی یا خیالی در ظاهر و بدن خود دارد و فکر می کند در بدن اون یک مشکل جدی وجود دارد.

افراد مبتلا به این اختلال هم رفتارهای وسواس گونه دارند اما این رفتارها بیشتر درباره بدنشان است. مثلا روزانه ده ها بار جوش های خود را در آینه بررسی می کنند.

خب برای درمان وسواس فکری باید چکار کرد؟ آیا وسواس فکری قابل درمان است؟

در پاسخ باید گفت که بله، امروزه بسیاری از راهکارها و روش های درمانی برای درمان وسواس ها وجود دارند که افراد با استفاده از این روش ها، می توانند مشکل وسواس فکری- عملی خود را درمان نمایند.

اولین قدم در درمان وسواس پذیرش آن است. اگر افراد وسواسی آگاه باشند که رفتارها و افکار تکراری آنان باعث اذیت خود و دیگران می‌شود درمان سریع‌تر صورت می‌گیرد.

جلسات مشاوره و فایل صوتی درمان وسواس فکری چیست؟

محمد جانبلاغی بر اساس چندین سال کار مشاوره و تجربه در زمینه درمان انواع وسواس ها، مشکلات افسردگی، استرس و اضطراب  در این جلسات مشاوره و فایل آموزشی نکات خیلی کلیدی و مهم را برای شما بیان می کند که می توانید خیلی راحت و آسان از وسواس هایتان رها شوید.

جلسات مشاوره و فایل صوتی رهایی از وسواس فکری برای این طراحی شده است که شما را با موضوع وسواس ها و ضررهای وسواس ها آشنا کند.

و در نهایت به شما راهکارهایی را بدهد که بتوانید از این وسواس ها رها شوید و وسواس خود را به مرور از بین ببرید.

امروز تصمیم با شماست

هم اکنون با ما مشورت کنید و خودتان را از وسواس فکری رها کنید و زندگی بدون افکار و رفتار های وسواسی را تجربه کنید.

blank

blank هزینه هر جلسه مشاوره : ۱۳۸,۰۰۰ تومان

blank رزرو آنلاین اولین جلسه مشاوره

بعد از رزرو آنلاین اولین جلسه مشاوره بلافاصله لینک دانلود فایل های صوتی برای شما نمایش داده می شود و در پنل سایت هم قرار خواهد گرفت. بعد توسط همکاران ما جهت تعیین ساعت مشاوره با شما تماس می گیرند.چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 1000 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

توضیحات بیشتر و سفارش این محصول آموزشی


ارسال این مطلب به تلگرام دوستانتانجدیدترین درمان سریع وسواس فکری  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  جدیدترین درمان سریع وسواس فکری

از مترسکی سوال کردم…


جدیدترین درمان سریع افسردگی


جدیدترین درمان استرس و اضطرابجدیدترین درمان سریع وسواس فکریمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
جدیدترین درمان سریع وسواس فکری در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

... رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود ...
جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

جدیدترین درمان سریع وسواس فکری   کاربران درباره جدیدترین درمان سریع وسواس فکری چه نظری دارند؟ جدیدترین درمان سریع وسواس فکری

 1. نظر ناشناس گفت:

  سلام اقای دکتر من تقی عرفان درمان وسواس فکری ۱۳۸تومان خرید کرده بودم گوشیم هنگ کرده دانلود درمان وسواس فکری حذف شده


  1. آقای عرفان گرامی سلام و درود بر شما
   لطفا مجددا سفارش را تکمیل کنید و ثبت سفارش را انجام ندهید و فقط وقتی به بانک متصل شدید انصراف از پرداخت را انجام دهید.ما لینک دسترسی و دانلود مجدد را برایتان فعال می کنیم.

 2. نظر تقی عرفان گفت:

  باسلام.
  آقای جانبلاخی من امروز پنجشنبه ۹۹/۸/۱ساعت ۲۲:۴۰محصول درمان سریع وسواس فکری ۱۳۸۰۰۰۰ریال خرید واز حساب بانکی کسر گردید ولی لینگ دانلود نفرستادی.ولی پول از حسابم کسر شد
  تقی عرفان

  و

شما در این باره چه نظری دارید؟