خرید سانتافه آسانتر از خرید پراید است!!!

۳۰ تیر ۱۳۹۸ ۳۰ تیر ۱۳۹۸ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت مقالات بازاریابی و فروش | بازدید سایت تا کنون 1422 نفر این مطلب را خوانده اند.

خرید سانتافه آسانتر از خرید پراید است!!! به نام خدای بخشنده و مهربان

خرید سانتافه آسانتر از خرید پراید است!!!

کسب یک صد میلیارد تومان آسان تر از کسب یک صد میلیون تومان است.

کسب یک سانتافه آسان تر و راحت تر و مطابق تر با قوانین الهی از کسب یک پراید است.

خداوند بی شک از کسانی که برای تهیه اتومبیل به دنبال سانتافه اند راضی تر از کسانی است که به دنبال پراید هستند.

این مضمون، معنای باور به قوانین خداودند است. ثروتمند نبودن غیر آسان است و ثروتمند ترین فرد عالم بودن طبیعی ترین کارعالم است، چون مطابق با قوانین الهی گسترش و افزایش عالم است و به راستی که چقدر خداوند مشتاق گسترده تر کردن عالم که مساوی گسترش تجلی خودش که همانا مساوی گسترش ذهن وحیات آدمهاست می باشد.

پس آسانترین کار عالم ثروتمند شدن نا محدود باید باشد. فقیر شدن خیلی مستلزم صرف انرژی است چون حرکتی بر خلاف قوانین حاکم الهی است.

غیر ثروتمندان بیچاره شده اند تا خود را بیچاره کرده اند. خدا ثروتمند است و ثروتمندان را بابت کمال ثروتشان دوست دارد.

خدا فقیر نیست و نمی خواهد و نباید و نشاید که ما هم فقیر باشیم .

برای فقیر شدن وفقیر ماندن باید جان بکنی، خود را فرسوده و ناتوان و ضعیف کنی ولی ثروتمند شدن چون خواست الهی است خیلی راحت شکل می گیرد به شرط آنکه از راه طبیعی و هموار و آسان آن آمده باشی.

اگر بین سانتافه و پراید فکر کنی که تفاوت قیمت آنها تاثیری در اعطای آنها از طرف خداوند به تو دارد یعنی کفر نسبت به نعمت و قدرت و بیکرانگی بخشش الهی واصل وفور نعمت خداوند داری.

تو فقط بهترینها را بخواه، بهترین ها همان چیزی است که خداوند برای تو و من می خواهد، سپس نتایج را ببین، ببین که سانتافه راحت تر از پراید به دست تو می رسد چون اراده خداوند بر بهترینها استوار است و این قانون اوست که در عالم او چون سانتافه بهتر از پراید است ، تامین آن بدین ترتیب آسانتر باشد.

انسانها در نتیجه ی جهل یا کفر یا شرک فقیر می شوند. از خدا هر چه بزرگتر بخواهی یعنی اکبر بودن او را بیشتر باورکرده ای و ایمان آورده ای.

با خرید سانتافه به جای پراید تو هم تجلی بهتری از عظمت الله را به نمایش می گذاری و این جز با ایمان به بزرگی او حاصل نمی شود.

هنگامی که به جای پراید به دنبال سانتافه هستی خداوند بیشتر از همه وقت و همه چیز و همه کس با تو خواهد بود.

تمام کسانی که سانتافه دارند بسیار بسیار آسانتر از کسانی که پراید دارند به آن دست یافته اند چون خواست سانتافه با قوانین الهی انطباق بیشتری دارد.

یک ثروتمند خیلی کمتر از یک مالک پراید برای خرید سانتافه اش کار کرده است.

کم خواستن بی اعتمادی به اصل وفور نعمت و ناشی از کوچک شمردن خدا و نعمت های اوست و توهین به قانون گسترش افزایش روز افزون الله است.

هرروز باید بهتر از دیروز باشد وگرنه مسیر تکامل بیهوده می شود. اگر کم بخواهیم بر خلاف قانون تکامل حرکت میکنیم.دوره قانون جذبخرید پکیج جامع آموزش قانون جذب

محصول دانلودی


چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف و خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 100 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قیمت محصول:  ۱۵۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید توضیحات کامل این محصول


خرید سانتافه آسانتر از خرید پراید است!!!  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  خرید سانتافه آسانتر از خرید پراید است!!!

چه کار کنیم با شریک‌مان دعوایمان نشود؟


فقط به خاطر این ۳ دلیل تاحالا موفق نشدیدخرید سانتافه آسانتر از خرید پراید است!!!منبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
خرید سانتافه آسانتر از خرید پراید است!!! در پناه حق باشید.

شما در این باره چه نظری دارید؟