رشد کردن تا رسیدن به توان درونی

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 4232 نفر این مطلب را خوانده اند.

رشد کردن تا رسیدن به توان درونی به نام خدای بخشنده و مهربان

به گفته یک رمان‌نویس به نام «اچ.جی.ولز» ثروت، شهرت، خانه و قدرت، ملاک‌های سنجش موفقیت نیستند. تنها ملاک درست برای این کار نسبت میان آنچه باید باشید و آنچه شده‌اید، است.

به‌عبارت‌دیگر، موفقیت نتیجه‌ای است که پس از دست‌یابی به توان درونی خود، ‌به دست می‌آید.

هنری فورد می‌گوید: «همه انسان‌ها قادرند از آنچه فکر می‌کنند توانایی دارند،‌ کار بیشتری انجام دهند».

ما توان درونی نامحدودی داریم اما هنوز برای رسیدن به آن کاری نکرده‌ایم. بسیاری از مردم به اطرافیان خود اجازه می‌دهند تا برایشان دستور جلسه بنویسند. در نتیجه، هرگز نمی‌توانند خود را وقف رسیدن به هدف زندگیشان کنند. این افراد به یک آدم همه‌فن حریف تبدیل می‌شوند که نمی‌تواند روی یک چیز متمرکز شود.

محمد جانبلاغی در این مقاله چند اصل به شما معرفی می‌شود که شما را در راه رسیدن به توان درونیتان،‌ راهنمایی خواهد کرد:

۱. روی یک هدف اصلی متمرکز شوید

هیچ کس نمی‌تواند خود را در بیست راه گوناگون سردرگم کند و قادر باشد به توان درونی خود دست یابد. رسیدن به توان درونی، نیازمند تمرکز است.

به این دلیل است که شناخت هدف، اهمیت دارد. وقتی که تصمیم گرفتید تمرکزتان روی چه هدفی باشد،‌ باید تصمیم بگیرید که برای این کار چه چیزی را باید فدا کنید.

این موضوع بسیار تعیین کننده است. بدون فدا کردن، موفقیتی نیز وجود نخواهد داشت. این دو موضوع به هم متصل هستند. اگر بخواهید به هدف‌های کوچکی برسید،‌ نیاز به فداکاری کمی خواهید داشت. اما هدف‌های بزرگ به فداکاری بزرگ‌ نیاز خواهند داشت.

۲. روی پیشرفت‌های دائمی تمرکز کنید

یکی از دوستان من می‌گوید: «گذشته یک موضوع مرده است و اگر آن را به دنبال خود بکشیم، هرگز نمی‌توانیم شتاب لازم برای حرکت به سوی فردا را پیدا کنیم».

متاسفانه این چیزی است که اکثریت مردم انجام می‌دهند. آن‌ها هر کجا که بروند، گذشته‌شان را با خود می‌برند و در نتیجه هرگز پیشرفت نمی‌کنند.

شاید شما در زندگی‌تان اشتباهات زیادی کرده‌اید یا اینکه گذشته‌ای سخت و پر از مانع را پشت سر گذاشته‌اید. راه خود را از میان آن‌ها باز کرده و به حرکت ادامه دهید.

اجازه ندهید گذشته مانع رسیدن به توان درونیتان شود.

شکی نیست که می‌توانید به کسانی که بر سختی و رنج‌های بزرگ غلبه کرده و اشتباهات خود را پشت‌سر گذاشته‌اند تا به توان خود دست پیدا کنند،‌ بیندیشید. حتی ممکن است خودتان کسانی را بشناسید که برای غلبه بر بدبختی و رسیدن به موفقیت جنگیده‌اند.

اجازه بدهید این افراد الگوی شما شوند. مهم نیست در گذشته چه بر سر شما آمده است، شما توان آن را دارید که بر همه آن‌ها غلبه کنید.

۳. روی آینده متمرکز شوید

بازیکن مشهور بیسبال «یوگی برا» می‌گوید: «آینده چیزی نیست که در گذشته وجود داشته باشد». این مطلب کاملا درست است و آینده تنها جایی است که مجبوریم به آن قدم بگذاریم.

توان شما، پیش رویتان است چه هشت ساله، هجده ساله، چهل‌وهشت یا هشتاد ساله. هنوز فرصت پیشرفت دارید.

می‌توانید فردا، بهتر از امروزتان شوید.

۴. کاشتن دانه‌هایی که به دیگران منفعت برساند

وقتی که هدفتان را در زندگی بشناسید و تلاش کنید تا به حداکثر توان درونی خود دست یابید، درست است که در راه موفقیت گام برداشته‌اید. اما هنوز یک بخش مهم دیگر از سفر موفقیت باقی مانده است. کمک به دیگران. بدون این بخش، سفر شما، به تنهایی و سطحی انجام خواهد شد.

پزشک و فیلسوف معروف «آلبرت شوایتزر» می‌گوید: «هدف از زندگی بشری،‌ خدمت‌رسانی، غم‌خواری و کمک به دیگران است».

ما انسان‌ها با آنچه به دست می‌آوریم زنده می‌مانیم اما با آنچه به دیگران می‌دهیم زندگی می‌کنیم.

راه‌های سفر موفقیت برای همه یک شکل نیست چرا که هر کس تصویری متفاوت از موفقیت برای خود دارد. اما اصول لازم برای آن تغییر نمی‌کند. این اصول می‌تواند در منزل،‌ مدرسه،‌ دفتر کار، زمین ورزش و… به اجرا درآید.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغیدوره قانون جذبخرید پکیج جامع آموزش قانون جذب

محصول دانلودی


چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف و خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 100 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قیمت محصول:  ۱۵۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید توضیحات کامل این محصول


رشد کردن تا رسیدن به توان درونی  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  رشد کردن تا رسیدن به توان درونی

چگونه از رسالت شخصی خود آگاه شویم؟


رسم همسرداری را می دانید؟


تصویر شما از خودتان


رمزهای تاثیرگذاری بر دیگرانرشد کردن تا رسیدن به توان درونیمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
رشد کردن تا رسیدن به توان درونی در پناه حق باشید.

شما در این باره چه نظری دارید؟