.:: سایت جدید مکتب زندگی راه اندازی شد

۹ مرداد ۱۳۹۴ | بدون دیدگاه | اخبار سایت | تا کنون 7407 نفر این مطلب را خوانده اند.

سایت جدید مکتب زندگی راه اندازی شد به نام خدای بخشنده و مهربان

ما واقعا هیجان‌زده‌ایم… روزها را لحظه‌ شماری می‌کردیم تا به این روز برسیم که به شما بگوییم: \”به وب‌سایت جدید مکتب زندگی خوش آمدید!\” ما واقعا هیجان‌زده‌ایم و از خوشحالی در پوست خود نمی‌گنجیم که سرانجام این روز هیجان‌انگیز فرا رسید. امیدواریم بتوانیم شوق و ذوق خومان را از طریق این کلمات به شما هم منتقل کنیم… و همۀ این تغییرات شگفت‌انگیز و هیجان‌آور به‌خاطر شماست!

حدود ۵ سال از زمانی که اولین بار وبلاگ مکتب زندگی  راه‌اندازی شد، سپری شده است و نیاز بود که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز در زمینۀ میزبانی، راه‌اندازی و طراحی وب‌سایت،  وب‌سایت جدیدی طرح‌ریزی شود.

وب‌سایت جدید، وب‌سایت شماست!

اما وب‌سایت جدید مکتب زندگی، بیش از همه وب‌سایت \”شما\”ست؛ بله، خود شما که هم‌اکنون این مطلب را می‌خوانید!

وب‌سایت جدید مکتب زندگی به‌گونه‌ای طرح‌ریزی شده تا مخاطبان، خوانندگان و بازدیدگنندگان وب‌سایت، بیشترین نقش را در آن داشته باشند. هم‌اکنون، وب‌سایت دورۀ آزمایشی خود را سپری می‌کند و به‌زودی بخش‌های جدیدی راه‌اندازی خواهند شد که همان‌طور که ما از اغاز به کار آنها هیجان‌زده‌ایم، شما را هم به هیجان و سر شوق خواهند آورد.

مثلا، در بخش \”پرسش و پاسخ\” که در واقع انجمن گفت‌وگو یا forum مکتب زندگیخواهد بود، شما می‌توانید پرسش‌هایتان را مطرح کنید و پاسخ بگیرید. می‌توانید پرسش و پاسخ‌های دیگران را بخوانید که شاید پرسش‌های خود شما هم باشند. و می‌توانید به پرسش‌های دیگران پاسخ بدهید! بله، شما که آموزه‌ها و آموزش‌های محمد جانبلاغی را با تمرین و انجام دادن، به دانسته‌های خود تبدیل کرده‌اید، می‌توانید دیگران را در یافتن مسیر یاری دهید. ما روی کمک شما حساب کرده‌ایم!

در وب‌سایت جدید، می‌توانید دیدگاه‌های خودتان را دربارۀ هر مطلب در پای آن بنویسید، و می‌توانید مطالب را به هر روشی که دوست دارید و برایتان آسان‌تر و خوشایندتر است با دوستان و عزیزانتان به اشتراک بگذارید.

شما می‌توانید مشترک خبرنامه‌های سایت شوید تا زودتر از هر کسی از خبرهای سمینارها، کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی جدید باخبر شوید و جای خود را در آنها رزرو کنید؛ و مطالب و خبرهای ارزشمند، آموزنده، بی‌نظیر و هیجان‌انگیز وب‌سایت را به‌ساده‌ترین شکل در صندوق پست الکترونیکی خود دریافت کنید.

شما حتی می‌توانید یکی از نویسندگان وب‌سایت مکتب زندگی باشید!

بخش‌های جدید و خبرهای هیجان‌انگیز در راهند! مرتب به وب‌سایت جدید ما –وب‌سایت جدید خودتان!- سر بزنید تا این تغییرات هیجان‌انگیز را وقتی که اتفاق می‌افتد ببینید. نشانی ما را هم که می‌دانید: www.schoollife.ir

لطفا به دوستان، آشنایان و عزیزان خود هم این خبرهای مسرت‌بخش را اطلاع بدهید! کمک کنید تا با کمک هم، وب‌سایت مکتب زندگی را هر روز بهتر کنیم.

دیدگاه‌هایتان را به ما بگویید!

در این راه و برای این‌که وب‌سایت مکتب زندگی را روز به روز بهتر کنیم، دیدگاه‌های شما بسیار برایمان مهم هستند. لطفا همین حالا، نظرها و پیشنهادهای خود را به هر روشی که دوست دارید و برایتان خوشایندتر است، با ما در میان بگذارید. می‌توانید از فرم ارسال نظر در پایین همین مطلب استفاده کنید، می‌توانید از صفحۀ تماس با ما استفاده کنید، یا می‌توانید از طریق راه‌های تماس نوشته‌شده در صفحه تماس با ما، دیدگاه‌ها و پیشنهادهایتان را با ما در میان بگذارید. منتظریم!

محمد جانبلاغی مرداد ماه ۱۳۹۴


سایت جدید مکتب زندگی راه اندازی شد  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  سایت جدید مکتب زندگی راه اندازی شد

مصاحبه محمد جانبلاغی با موضوع قانون جذب چیست ؟

مصاحبه با محمد جانبلاغی روانشناس بالینی کودک و نوجوان


سایت جدید مکتب زندگی راه اندازی شدمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
سایت جدید مکتب زندگی راه اندازی شد در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

شما در این باره چه نظری دارید؟

کاربر گرامی برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید. ارسال دیدگاه‌ها، فقط برای دوستانی که عضو سایت هستند‌، امکان‌پذیر است..

  ورود به سایت | اگر عضو سایت نیستید از اینجا ثبت نام کنید