قانون ارتعاش چیست؟

۲۲ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه | خالق زندگی اتان باشید | تا کنون 1736 نفر این مطلب را خوانده اند.

قانون ارتعاش چیست؟ به نام خدای بخشنده و مهربان

قانون ارتعاش چیست؟

یکی از مهمترین مسائل در قانون جذب بحث ارتعاش یا فرکانس است. زمانی که با مفهوم ارتعاش در قانون جذب آشنا می شوید می توانید افکار خود را تغییر دهید ، که اینگونه تصمیمات و سپس اعمال و اقدامات شما تغییر خواهند کرد و در نتیجه نتایج جدید در زندگی خواهید گرفت.

پس به دقت به مفهوم ارتعاش در قانون جذب توجه کنید

ارتعاش در قانون جذب مانند دکل است

مطمئنا همه ی شما مثل این دکل را در نزدیکی خانه ی خود دیده اید، این یک دکل مخابراتی است که امواج را برای برقراری ارتباط بین گوشی های همراه ارسال میکند.

اما چند ویژگی دارد که با هم آنها را بررسی میکنیم، هر موجی که از این دکل ها خارج می شود دارای یک قدرتی است که هر چقدر از دکل فاصله میگیرد از قدرت آن کاسته می شود.

خیلی جاها به آنتن موبایل خود نگاه می کنید و می بینید که فقط تعدادی از خطوط آنتن آن پر است و در بعضی مواقع کلا آنتن قطع می شود به این دلیل که این دکل ها یا در این مکانها وجود ندارند یا در جایی که شما هستید امواج آنها دارای قدرتی کمی هستند و موبایل شما نمی تواند به آنها متصل شود.

یا اینکه به درون یک زیر زمینی می روید و آنتن موبایل شما قطع می شود به این دلیل که موانع بر روی این موج اثر میگذارند.

اما یک نوع دکل دیگر وجود دارد که هر لحظه در حال ارسال و دریافت امواج است که آن خود شما هستید.

در واقع بدن شما در هر لحظه در حال ارتعاش امواجی با فرکانس های متفاوت است که نتیجه ی این امواج دوباره به خود بدن باز میگردد و این همان قانون جذب است که میگوید شما به همان چیزی که اغلب اوقات توجه میکنید تبدیل می شوید

تفاوت ارتعاش قانون جذب با ارتعاش دکل مخابراتی

ارتعاشی که دکل های مخابراتی ارسال میکنند دارای محدودیت هایی است که در بالا به تعدادی از آنها اشاره شد. مانند کم شدن قدرت در فاصله های دور تر از دکل. عبور نکردن از موانع و …قانون ارتعاش

اما ارتعاشی که از بدن انسان خارج می شود دارای چنین محدودیت هایی نیست، و این یکی از سوالات دانشمندان در این باره است که چطور چنین ارتعاشی با چنین ویژگی هایی تولید می شود؟

تصور کنید که الان در حال فکر کردن به یکی از دوستان قدیمی خود هستید که سالهاست از او بی اطلاعید، همان لحظه این دوستتان ارتعاش شما را دریافت میکند، مهم نیست که در کجای این دنیا باشد، زیر زمین باشد یا در سفینه باشد، این ارتعاش را با سرعت بسیار بالا احساس میکند.

حالا ممکن است به شما زنگ بزند، یا در مورد او پیش دوستانتان بشنوید و یا هر چیز دیگر.

ارتعاشی که از شما به سمت دوستتان ارسال شد با همان قدرتی که از بدن شما خارج شده دوستتان آن را احساس می کند، مهم نیست که چه موانعی در مسیر باشد از همه ی آنها عبور می کند.

به خاطراتی فکر کنید که بارها و بارها اینگونه برای شما رقم خورده است، دلتان مثلا خورشت سبزی میخواست که مادر زنگ می زد و گفت که امروز درست کرده ام و بیا خونه. یا اینکه میخواستید یک ۲۰۶ سفید مدل فلان سال را بخرید و دقیقا همان را توانستید بخرید.

اینها نشانه هایی هستند که شما از ارتعاش قانون جذب در جهت رسیدن به خواسته هایتان استفاده کرده اید. و این همان قانون جذب است

استفاده از ارتعاش قانون جذب در جهت عکس

اما مواقع بسیاری پیش آمده که چیزی را در زندگیتان نمی خواستید، یا از آن فراری بوده اید یا در مقابل آن مقاومت می کردید اما بالاخره دچارش شدید، نمی خواستید مریض شوید که اتفاق افتاد، نمی خواستید تصادف کنید که اتفاق افتاد، نمی خواستید چکتان برگه بخورد که اتفاق افتاد

. فرقی نمی کند به رسیدن به خواسته فکر کنید یا نرسیدن آن، در هر دو صورت به هر دو خواهید رسید.

من از شما می پرسم در روز به چه چیزهایی اغلب فکر میکنید؟ به داشتن آرزوهایتان یا به مشکلات هر روزتان؟ از قانون جذب در چه جهتی استفاده می کنید؟

آیا با قانون جذب می توان به خواسته ها رسید؟

جواب یک کلمه است : بله

آیا میتوان به خواسته ها نرسید؟ باز هم بله.

شما در هر جهتی که از قانون جذب استفاده کنید آن را در زندگی خود می بینید، کافیست توجهتان را بر روی خواسته هایتان قرار دهید، در مسیر آن شروع کنید به حرکت کردن و آنگاه خواهید دید که زودتر از انتظارتان اهدافتان به شما خواهند رسید.

حقیقت مهم درباره قانون ارتعاش

موضوعی که باید درباره ارتعاش بدانیم این است که ارتعاش تنها فکر کردن به خواسته نیست‌ بلکه یکی شدن با هدف و خواسته است. زمانی که فقط به خواسته خود فکر کنید و هیچ کار دیگری انجام ندهید، تنها در حال فکر کردن هستید و هم راستا با خواسته و هدف خود نشده‌اید.

به عنوان مثال، اگر شما می‌خواهید ارتعاش ثروت بفرستید و ثروتمند شوید باید در مسیر این خواسته قرار بگیرید و صاحب ویژگی‌های این خواسته شوید و تنها فکر کردن به پول و ثروت کافی نیست.

شما باید ویژگی‌های که با ثروت هماهنگ است در خود ایجاد کنید. یک فرد ثروتمند هیچوقت نگران تمام شدن پول نیست یا احساس بدی درباره خرج کردن پول ندارد.

شما اگر رفتارهای فقیرانه از خود بروز دهید با خواسته ثروت‌تان هماهنگ نشده‌اید و در حال دور کردن ثروت از زندگی خود هستید. یا اگر بخواهیم یک مثال دیگر برای شما ارائه دهیم می‌توانیم به آرامش اشاره کنیم. خواسته شما اگر آرامش است، باید تمام وجودتان سرشار از آرامش باشد. اگر در زندگی‌تان رفتارهای تنش زا انجام دهید و بعد بخواهید به آرامش برسید، طبق قانون ارتعاش شما هماهنگ با خواسته خود نیستید و بدون شک در مسیر رسیدن به آن قرار ندارید.

مهم نیست از صبح تا شب جمله تاکیدی آرامش یا ثروت را تکرار کنید، زمانی‌که شما وجودتان را با خواسته‌تان هماهنگ نکنید، اتفاق خاصی در زندگی‌تان رخ نمی‌دهد و به خواسته خود نزدیک‌تر نمی‌شوید.

این موضوع دقیقا دلیل این است که چرا بعد از فیلم راز افراد زیادی به خواسته های خود نرسیدند. زیرا آن‌ها از ارتعاش بی‌خبر بودند و تصورشان این بود فقط با فکر کردن می‌توان به رویاهای‌مان برسیم و در نتیجه با خواسته‌های خود هماهنگ نشدند.

بزرگی یا کوچکی خواسته شما اصلا مهم نیست.

قانون جذب کم یا زیاد را درک نمی‌کند‌. بلکه میزان ارتعاش شماست که تعیین می‌کند به خواسته خود برسید یا نه. به عبارت دیگر مهم نیست شما پول، آرامش، موفقیت و… کم بخواهید یا زیاد! اگر هماهنگ با خواسته خود باشید حتما آن را بدست خواهید آورد.

طبق قانون ارتعاش همه چیز در جهان در حال حرکت است. انتخاب با‌ ماست که به خواسته‌های خود توجه کنیم و با آن‌ها هم هدف شویم یا با ناخواسته‌های خود.

ارتباط قانون جذب و قانون ارتعاش

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، قانون جذب و قانون ارتعاش با یک‌دیگر ارتباط تنگاتنگ دارند. به عبارت دیگر قانون ارتعاش قانون اولیه است و قانون جذب، قانون ثانویه.

طبق قانون کوانتوم شما فقط محدود به جسم خود نیستید و در حقیقت بسیار فراتر از جسم خود هستید. ذهن شما دارای انرژی است و دائما در حال فرستادن ارتعاش‌های مختلف است. این ارتعاش می‌تواند ارتعاش ثروت باشد یا ارتعاش فقر. ارتعاش سلامتی باشد یا ارتعاش بیماری و موارد مشابه.

شما هم انرژی‌ها را جذب می‌کنید و هم از خود انرژی ساطع می‌کنید. اگر بخواهیم این موضوع را دقیق‌تر توضیح دهیم اتفاقاتی در زندگی ما رخ می‌دهد که انرژی مشابه با ارتعاش ما دارد.

برای این‌که جذب صورت بگیرد، باید شما با خواسته‌ای که می‌خواهید آن را جذب کنید، هم ارتعاش شوید. به عنوان مثال، اگر شما در حال ارتعاش فرستادن به ثروت هستید و در هماهنگی با ثروت هستید، ارتعاشات انرژی شما ثروت را به زندگی شما جذب می‌کند.

یا مثلا اگر شما در فرکانس انرژی شخصی قرار بگیرید که مدت‌هاست از او بی‌خبر هستید، ارتعاشات انرژی شما باعث می‌شود، آن شخص را دوباره ببینید و یا خبری از او به شما برسد. راه مشخصی برای این اتفاق وجود دارد.

ممکن است او را به تصادفی در خیابان ملاقات کنید، یا در یک‌جمع درباره او صحبت کنند و موارد مشابه دیگر. در حقیقت ما نمی‌توانیم راه مشخصی برای رسیدن به خواسته‌هایمان تعیین کنیم. فقط کافیست با آن‌ها هم ارتعاش باشیم. در صورت هم ارتعاش بودن، بدون شک آن خواسته‌های ما جذب زندگی‌مان خواهند شد.

به عبارت دیگر، تا زمانی شما جذب بدون ارتعاش داشته باشید، به خواسته خود نمی‌رسید. جذب بدون ارتعاش مفهومی ندارد و اگر از این لحظه به بعد شخصی از شما پرسید که قانون ارتعاش چیست؟

می‌توانید پاسخ دهید ارتعاش قانون اصلی است و پیش‌نیاز قانون جذب خواسته‌ها محسوب می‌شود.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغی

+ خرید پکیج ویژه قدرت ذهن محمد جانبلاغی


قانون ارتعاش چیست؟  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  قانون ارتعاش چیست؟

ثبت نام در دوره پرطرفدار کوچینگ موفقیت و جذب ثروت

کائنات چیست و چگونه ما را به اهدافمان میرسانند؟

قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

تکنیک های قانون جذب چیست؟

رسیدن به آرزوها در ۶۸ ثانیه


قانون ارتعاش چیست؟منبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
قانون ارتعاش چیست؟ در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

شما در این باره چه نظری دارید؟