قانون جذب چیست؟

۱۲ مهر ۱۳۹۹ | ۷ دیدگاه | خالق زندگی اتان باشید | تا کنون 5173 نفر این مطلب را خوانده اند.

قانون جذب چیست؟ به نام خدای بخشنده و مهربان

آموزش قانون جذب

قانون جذب و قانون کارما یکی از قوانین ثابت در جهان هستی می باشد , این قانون در همه جا و در همه زمان ها برای تمام افراد کار می کند . چه قانون جذب را بدانید و چه ندانید , چه به آن ایمان داشته باشید و نداشته باشید این قانون در حال عمل کردن است .

شما برای آنکه شرایط زندگی خودتان را تغییر دهید و بتوانید به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید باید راز کائنات را بدانید . اگر این اصول را بدانید مطمئن باشید به تمام خواسته و اهدافی که دارید می رسید .

شما باید قانون جذب کائنات را درک کنید و آگاهی کاملی از آن به دست بیاید , هر چیزی که درون زندگیتان اتفاق و رخ می دهد بر اساس قانون جذب کائنات می باشد .

پس باید برای آن که به تمام خواسته به اهدافی که دارید برسید مثل پول و ثروت , یک رابطه عالی و رویایی , رسیدن به همسر مورد نظر و … باید این اصول را رعایت کنید .

قانون جذب چه میگوید ؟

بر اساس قانون جذب چیزهای مشابه همدیگر را جذب می کند . در این دنیا خداوند کائنات را طوری برنامه‌ریزی کرده است که هر انسان قدرت اینکه زندگی خودش را خلق کند داشته باشد .

یعنی شما میتوانید با قانون جذب زندگی خودتان را خلق کنید و به آن چیزی که می خواهید برسید . ذهن انسان طوری برنامه‌ریزی و ساخته شده است که در حال فرستادن انرژی و ارتعاش می باشد .

و بر اساس قانون جذب انرژی های یکسان همدیگر را جذب می‌کنند . یعنی شما برای آنکه به آن چیزی که میخواهید برسید باید هم ارتعاش شوید .

به قول معروف بر اساس یکی از ضرب المثل های قدیمی ” کبوتر با کبوتر , باز با باز , کند همجنس با همجنس پرواز ”

به قول ضرب المثل بالا شما اگر پول و ثروت می‌خواهید باید با آن هم ارتعاش شوید تا کائنات به ساده ترین شکل ممکن پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کند .

” هر موقع یک خواسته ای را می خواهید , همان لحظه برایتان آماده می شود و شما در جهت اینکه به آن برسید باید با آن هم ارتعاش بشوید ”

اگر جمله بالا را به خوبی درک کنید مطمئن باشید کائنات شما را به تمام آن چیزهایی که می‌خواهید می رسانند و فقط باید درخواست از کائنات را به درستی انجام دهید .

قانون جذبقانون جذب

اگر به دنبال پاسخ به این سؤالات هستید که قانون جذب چیست؟ آیا واقعاً کار می کند؟ چگونه آن را به طور موثر برای شما استفاده کنیم؟ پس شما در جایگاه درست قرار دارید.

از زماني كه راندا برن كتاب خود را به نام راز نوشت ، قانون جذب  در سال ۲۰۰۶ به يكي از بحث برانگيز ترين مباحث در جامعه مدرن بدل شده است. و پس از گذشت بیش از یک دهه از محبوبیت گسترده قانون جذب (law attraction) ، دستورالعمل راز توسط دانشمندان کوانتومی گسترش یافته است.

در حالی که بیشتر مردم ادعا می کنند که بزرگترین دستاوردهای آنها به لطف قانون جذب امکان پذیر شده است، برای برخی از شما هنوز سوالات بیشتری در رابطه با قانون جذب وجود دارد که در این مقاله به آن ها پاسخ می دهیم.

بنابراین در اینجا یک راهنمای جامع قانون جذب برای شما وجود دارد که می توانید به تمام سوالات خود در مورد قانون جذب پاسخ دهد و می توانید برای دستیابی به اهداف خود به طور عملی آن را در زندگی خود اعمال کنید.

شاید هریک از شما که درحال مطالعه این مقاله می باشید بارها و بارها اسم قانون جذب را شنیده باشید.

شاید درمورد قانون جذب پست هایی دیده ویا حرف هایی شنیده باشید.

شاید درباره درست و غلط بودن آن و یا حتی صحت و سقم آن نظرات دیگران به گوشتان خرده باشد.

و همه ی اینها روی هم رفته سبب شده که افراد خیلی خیلی زیادی درک درستی از راز قانون جذب نداشته باشند!

خیلی ها اینطور بیان می کنند که به هرچه فکر کنی همان می شود. بعد همین افراد به خانه رویایی و یا شغل آرمانی خودش فکر می کنند و می گوید پس چرا نشد؟ چرا به خواسته ام نرسیدم. و چیزی را که می خواهم چرا وارد زندگی ام نمی شود؟

درواقع همه ی این افراد درک حقیقی از قانون جذب ندارند و یا شنیده ها و آگاهی هایی که دارند بسیار اندک است.

درواقع هستند افراد بسیاری که قانون جذب را یا “رد “می کنند و یا به درستی درک نکرده اند و یک جایی گوشه ذهنشان به آن فکر می کنند!

حال به راستی قانون جذب چیست؟

آیا واقعا ما به هرچه فکر کنیم برایمان اتفاق می افتد؟

آیا من اگر فکر کنم همسرم برایم گل خریده ظهر که به خانه می روم برایم گل خریده است؟

آیا اگر به سلامتی، ثروت یا همسر روئیاهایم فکر کنم اتفاق می افتد؟

آیا قانون جذب به این شکل عمل می کند؟

آیا با استفاده از قانون جذب عشق، رسیدن به عشق و ازدواج را می توان جذب کنیم؟

واقعا قانون جذب چیست؟

قانون جذب چطور عمل میکند ؟

مراحل قانون جذب چیست ؟

چقدر باور دارید که خداوند، دوست دارد تو را در اوج شادی و موفقیت ببیند؟

در این مقاله و سایر آموزش ها محمد جانبلاغی به شما یاد می دهد که چطور به هرچیزی که می خواهید و آرزویش را دارید برسید.

اهمیت قانون جذب چیست ؟

حتما شنیده‌اید که هر کدام از ما در نهایت به آن چیزی که فکر می‌کنیم تبدیل می‌شویم و قانون ‌جذب واقعی است.

برای مثال اگر فکر کنید که آدم بدشانسی هستید و مدام با بدبیاری مواجه می‌شوید در حال جذب بدبختی‌ها و موارد منفی با قانون جذب هستید.

بالعکس اگر فکر می‌کنید که در زندگی‌تان باید به فرد موفقی تبدیل شوید پس مطمئنا این اتفاق برای‌تان خواهد افتاد.

قانون جذب یعنی چه ؟ ( تعریف قانون جذب به زبان ساده)

قانون جذب به زبان ساده می گوید: به هر چیزی فکر کنی به طرف تو جذب می شود. آیا شما این تعریف را قبول دارید؟

این قانون شاید چیز عجیبی به نظر برسد، اما اگر شما به گذشته خود بنگرید، متوجه خواهیم شد که این قانون همیشه در زندگی ما بوده و ما بی آن که بدانیم از آن استفاده می کردیم و شگفت زده خواهیم شد.

شما هم شده به کسی فکر کنید و دقیقا همان روز به شما زنگ بزند یا خبری ازش بگیرید؟ شده احساس بدی برای کاری داشتید و دقیقا اتفاق افتاده؟

خانم راندا برن (خالق قانون جذب) در تعریف ساده قانون جذب کاینات می گوید : “ما هر آنچه را که اغلب به آن فکر می‌کنیم، چه خوب چه بد، جذب خود می‌کنیم.”

بر اساس تعریف قانون جذب به زبان خانم راندا برن، انرژی حاصل از افکار مثبت، شرایط و اتفاقات و افراد مثبت و انرژی افکار منفی، شرایط، افراد و رویدادهای منفی را توسط کائنات در مسیر ما قرار می‌دهد. این اساس و پایه قانون جذب است.

قانون جذب ، یک قانون طبیعی برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها است . شما اگر قانون جذب را بدانید و از آن استفاده کنید میتوانید به هر خواسته و هدفی که داشته باشید برسید. طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

بر اساس قانون جذب ، احساساتی که دارید یک راهنما و مسیریاب بسیار قدرتمند در جهت اهداف و خواسته هایتان است، یعنی احساسات به شما نشان می دهد که به آن خواسته و هدفی که دارید میرسید یا نه؟ برای آنکه متوجه شوید به خواسته و هدف که دارید نزدیک یا دور می شوید بهترین راه توجه کردن به احساساتتان است.

در کل افکار ما زندگی ما را میسازد , و از طریق احساساتمان می‌توانیم بفهمیم که افکار ما درست است یا اشتباه . بر اساس قانون جذب کائنات برای آنکه متوجه شوید به چه چیزی دارید فکر می کنید باید به احساسات خود نگاه کنید .

اگر در مورد چیزی که فکر می کنید، احساستان خوب بود نشانه این است که دارید به آن خواسته و هدف می رسید اما اگر احساستان بد بود نشانه این است که دارید از آن خواسته و هدف دور می شوید و فاصله میگیرید.

یکی از راز و رمز کائنات در جهت رسیدن به خواسته به اهدافتان این است که افکارتان و کنترل ذهنتان را در اختیار بگیرید، با در اختیار گرفتن افکارتان می توانید در مسیر آرزوهایتان حرکت کنید.

جهانی که ما در آن زندگی می کنیم بر پایه انرژی شکل گرفته!

همه ی موجودات زنده و غیر زنده از انرژی تشکیل شده اند!

طبیعت یک جور انرژی هست!

غذاهایی که می خوریم یک جور انرژی هستند.

این لپ تاپ که با توسط آن این مقاله را می نگارم یک جور انرژی هست!

کل جهان هستی یک جور انرژی هست و همه ی موجوداته موجود درجهان هستی یک جور انرژی هستند.

درواقع برای توضیح بیشتر مطلب داستان انرژی را از بدو خلقت این جهان هستی شرح می دهیم.

خدای مهربان و یکتا یا همان منبع کائنات یا مبدا کائنات جهان هستی را خلق کرد.

خداوند انسان را خلق کرد و به انسان انرژی ای از خودش بخشید که قدرت خلق کنندگی دارد.

یعنی انسان بعنوان ادامه ای از انرژی مبدا ویا همان خداوند قدرت این را دارد که با اتصال به مبدا انرژی و یا خداوند این انرژی را به هرشکلی که می خواهد شکل دهد.

طبق قانون جذب هر چیزی که وارد زندگیتان میشود به صورت تصادفی و اتفاقی نبوده است و خودتان آن را جذب کرده اید.

و به این ترتیب شما قدرت خلق کنندگی دارد.

انسان انرژی را به شکل خانه شکل داد و خانه ای برای خودش ساخت.

انسان انرژی را به شکل تکنولوژی شکل داد و تکنولوژی ها خلق شد.

انسان انرژی را به شکل ادامه ی نسل شکل داد و انسان های دیگر متولد شدند.

انسان انرژی را به شکل کشتی شکل دادو کشتی ها خلق شدند.

انسان انرژی را به شکل ثروت و یا فقر سلامتی و یا بیماری، رابطه عاشقانه و یا تنهایی، روابط اجتماعی و… شکل داد.

انسان با تکیه بر انرژی مبدا این انرژی رابه شکل هایی مختلفی درجهان هستی خلق کرد.

حال در این جهان ساخته شده برپایه ی انرژی قانونی وجود دارد بنام قانون جذب!

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین سیستم ها در جهان است، خداوند طوری کائنات را برنامه ریزی کرده است که انسان بتواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد.

البته برای آن که در مسیر آرزوها و خواسته هایتان قرار بگیرید باید راز قانون جذب  را بدانید، دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد به آن خواسته و هدفی که دارند نمی‌رسند به نیروی کائنات و قانون جذب ایمان و باور ندارد و فکر می کنند قانون جذب کائناتی وجود ندارد، اما نمی دانند که قانون جذب همیشه و همه جا برای آنها در حال عمل کردن است .

قانون جذب چیست و چگونه کار می کند؟قانون جذب ثروت

اگر بخواهم خیلی ساده به شما بگویم که قانون جذب چگونه عمل میکند، افکار شما دارای انرژی و ارتعاش است.

یعنی وقتی شما به هرچیزی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات و جهان هستی هستید.

وقتی به بی پولی فکر میکنید ارتعاش بی پولی را به کائنات میفرستید، وقتی به پول و ثروت توجه میکنید در حال جذب پول و ثروت هستید.

در کل به هر چیزی فکر میکنید در حال جذب آن هستید. پس باید برای اینکه بتوانید از قانون جذب در جهت خواسته ها و آرزوهایتان استفاده کنید باید ذهنتان را کنترل کنید و از قدرت ذهن تان استفاده کنید.

جهان هستی برپایه قوانین ثابت و قدرتمندی خلق شده است.

دقیقا مثل ریاضیات!

در ریاضیات همیشه دو بعلاوه دو چهار می شود!

نمیشه گفت که علم ریاضیات اگر یک روزی حوصله داشت و حالش خوب بود دو به علاوه دو را مثلا شش نشان می دهد.

نه چنین اتفاقی رخ نمی دهد هرگز.

دو بعلاوه دو همیشه و همیشه و همیشه چهار است.

این یک قانون است و کم و زیاد هم نمیشود.

روانشناسی قانون جذب هم دقیقا همینطور عمل می کند.

اگر همه ی رویدادها و اتفاقات، همه افراد، همه مکان ها و خلاصه که کل جهان هستی را انرژی درنظر بگیریم، قانون جذب می گوید که انرژی های همسان درکنار یکدیگر قرار می گیرند.

نکته بسیار بسیار بسیار مهمی اینجا مطرح می شود که باور ما (فکری که بی نهایت بار در ذهن ما تکرار شده است) نیز دارای انرژی است.

اعمالی که ما با توجه به باورمان انجام می دهیم و نتایج زندگی ما را شکل می دهند هم دارای انرژی هستند.

خلاصه که نتیجه ی زندگی ای که ما برای خودمان خلق کرده ایم هم یک انرژی می باشد.

قانون جذب می گوید که انرژی های همسان یکدیگر را جذب می کنند.

یعنی اگر من درآمدم درماه ماهی سه میلیون تومان است و رابطه ی عاطفیم در یک کیفیت متوسطی هست و…. احتمالا دور و برم هم افرادی با همین سطح از انرژی هستند.

دوستان صمیمی ام هم همینطور.

یعنی من با افرادی صمیمی هستم و حرف می زنم و حسابی با آنها مانوس هستم که زندگی آنها هم به لحاظ انرژی در سطح انرژی من هست.

توجه کنید که ما از انرژی و یا فرکانس و یا ارتعاش صحبت می کنیم.

نه اینکه زندگی افرادی که دور و برماهستند و ما با آنها دوست و دمخور هستیم دقیقا مثل زندگی ما باشد.

مثال می زنم: شما دوتا بادکنک را در آب رها کنید، یکی صورتی و یکی سفید! دوتا سنگ را هم درآب رها کنید، یکی بزرگتر و یکی کوچکتر.یکی بیضی شکل و یکی چند ضلعی !

حال بادکنک ها در آب کنار هم قرار می گیرند.

فارغ اینکه یکی صورتی است و یکی سفید. مهم ارتعاش و انرژی آنهاست که آنهارا کنار هم قرارداده است.

سنگ هارا هم درآب رها کنید سنگ ها کنار هم قرار می گیرند.فارغ از اینکه یکی بیضی شکل است و دیگری چند ضلعی .مهم این است که از نظر ارتعاش و انرژی یکی هستند.

راز قانون جذب چیست ؟

اگر شما احساس تنهایی دارید (این احساس از فکر هایی که میلون ها باردر ذهنتون تکرار کرده اید رخ داده و شما باور دارید که فرد تنهایی هستید) اگر با کسی وارد رابطه شوید و دوست شوید اونیز احساس تنهایی دارد.

یعنی ارتعاش و انرژی شما از این نظر یکی است.

اگر شما ثروتمند باشید و خودساخته و با اعتمادبه نفس(که این ها دستاورد میلیون ها فکری است که تکرار کرده اید و باور داشتید و عمل کردید و نتیجه گرفتید) احتمالا با کسانی هم که دوست هستید و رفت و آمد دارید همین سطح از انرژی وفرکانس را دارند.

مهم نیست که شما چه کسب و کاری دارید و دوستتان چه کسب و کاری؟ مهم نیست شما چه رشته تحصیلی خوانده اید و دوستتان چه رشته ای، مهم این است که از نظر انرژی دریک سطح هستید.

خلاصه که ما با باورهایمان که برمبنای آنها عمل می کنیم زندگی خودمان را خلق می کنیم.

دراین میان هم افرادی که درزندگی ما هستند، اتفاقاتی که درزندگی ما می افتند، چیزهایی که درزندگی داریم همه و همه با فرکانس و انرژی ما یکی هستند و انرژی های همسان درکنار همدیگر هستند.

در قانون جذب عشق می آموزیم از این موهبت زندگی که همه جور آدمی در دور و بر خود می یابیم می توانیم بهره ببریم و در میان این آدم ها آنچه دوست داریم برگزینیم و از آنچه دوست نداریم روی برگردانیم. قانون جذب به شکل کاملا شگفت انگیزی برای ازدواج تاثیرگذار است.

از موهبت زندگی این است که همه جور آدمی را دور و برتان قرار داده، بنابراین می‌توانید در آن آدم‌ها آنچه دوست دارید را انتخاب کنید و از آنچه دوست ندارید روی برگردانید. قرار نیست برای خصوصیاتی که در شخصی نمی‌ پسندید، در خودتان عشق ایجاد کنید، بلکه کافی است بدون نشان دادن احساس خاصی از آن روی برگردانید.

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

روش استفاده از قانون جذب بسیار ساده است؛ اما قبل از آن باید در چند مورد با خودتان به توافق برسید. درواقع این نکته‌ها، قلوه‌سنگ‌های کوچک مسیر شما هستند. شاید برخی از آن‌ها را خودتان انداخته باشید و شاید هم به بعضی اجازه داده باشید که این سنگ‌ها را در مسیر زندگی شما پراکنده کنند.

شناسایی مقصر، فرقی به حال شما نمی‌کند چون دست‌آخر باید مسیر خود را صاف و هموار کنید.

بر اساس قانون جذب ، بین کائنات و افکارتان یک رابطه وجود دارد . خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده است که میتواند انرژی و ارتعاشی که از ذهنتان ارسال می شود را دریافت کنند و با توجه به آن، خواسته و یا ناخواسته ای را وارد زندگیتان کنند.

یعنی تمام افکار شما ارای انرژی میباشد و از طریق افکارتان میتوانید خواسته ها و ناخواسته ها را وارد زندگیتان کنید.

با توجه به قانون جذب کائنات، افکارتان می تواند انرژی و ارتعاشی که ذهنتان تولید میکند را کنترل کند، و احساسات به شما می گوید که الان در حال فرستادن چه ارتعاش و انرژی به کائنات هستید.

زمانی که احساس خوبی داشته باشید، دارید به خواسته و اهدافتان نزدیک میشوید و زمانی که احساساتتان بد باشد دارید ناخواسته هایتان را جذب میکنید.

شاه کلید اصلی در قانون جذب احساسات شما است!

در مورد هر موضوعی فکر میکنید به این نکته توجه کنید که آیا احساساتتان خوب است یا نه؟! اگر احساساتتان خوب نبود باید احساساتتان را خوب کنید.

طبق قانون جذب یک سری از عوامل بیرونی می‌تواند احساساتتان را تغییر دهد، فکر کردن به یک خاطره خوب، موفقیت مالی گذشته، گوش دادن به آهنگ های شاد، دیدن تصاویر عکس خواسته هایتان و … می‌تواند در شما احساس خوبی را ایجاد کند و همین احساس خوب باعث ایجاد اتفاقات خوب در زندگی شما می شود.

تعیین کننده احساسات شما ورودی ذهنتان است! منظور از ورودی ذهن چیزهایی است که به آنها فکر میکنید. برای همین باید به صورت کامل ذهنتان را کنترل کنید و به چیزهای مثبت فکر کنید.

افکار منفی و افکار مثبت

مهمترین چیزی که در قانون جذب وجود دارد این است که امکان ندارد شما افکارتان مثبت باشد اما احساس بدی داشته باشید. برای همین است که خیلی از افراد فکر می کنند ما احساس خوبی داریم پس چرا به آن چیزی که میخواهیم نمیرسیم؟

شما فقط فکر می کنید که احساس تان خوب بوده است، اگر واقعاً احساس خوبی در خودتان ایجاد شده باشد قطعاً نتایج فوق العاده ای در زندگیتان خواهید گرفت، اما دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته و اهدافشان نمی رسند این است که نمی‌توانند احساساتشان را کنترل کننده .

لازمه اینکه بتوانید احساساتتان را کنترل کنید این است اول باید اختیار ذهنتان را به کل در دست بگیرید . تا ذهنتان را نتوانید کنترل کنید کنترل احساس کار بسیار سخت و پیچیده است .

ساده ترین و راحت ترین راه در جهت کنترل افکار و احساساتتان تمرین کردن است، شما با تمرین کردن می‌توانید ارتعاش آرزو و خواسته هایتان را دقیق‌تر به کائنات ارسال کنید و بر اساس قانون جذب کائنات هر چه این ارتعاش دقیق تر و واضح تر باشد زودتر با چیزی که می خواهید می‌رسید .

بر اساس قانون جذب واقعیت جهان این است که شما به هر آنچه که میخواهید می‌توانید برسید و هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به بزرگترین خواسته و آرزوهایتان وجود ندارد .

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق و روابط عالی را جذب کنیم؟قانون جذب عشق

برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگیتان شود باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کند پاسختان را می‌دهند.

شما از طریق محبت کردن، تشویق کردن دیگران، حمایت کردن و قدرشناسی و یا با هر احساس خوب دیگری به دیگران عشق بدهید، همان عشق بیشتر وارد زندگی تان می شود، و عشق را در هر جنبه از زندگی تان مثل سلامتی، ثروت، شادی و شغل وارد می کند.

اگر از طریق عیب جویی، غیبت کردن، خشم، یا هر احساس بد دیگری به دیگران احساس منفی بدهید، همان حس منفی را دریافت خواهید کرد.

وقتی شما ارتعاش منفی به کائنات می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد.

مطمئن باشید که هر ارتعاشی می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید احساستان را خوب نگه دارید.

اگر فرد ثروتمندی را می بینید و آن را تشویق می‌کنید و سپس شایستگی ثروت را به آن می دهید مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

اگر دختر پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند و با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید.

اما اگر احساس تان را بد نکنید و احساس خوب را در خودتان پرورش دهید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساسات تان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟

برای اینکه ببینید دارید از قانون جذب عشق استفاده میکنید ساده ترین راه این است که به رابطه خودتان نگاه کنید.

اگر رابطه تان خوب است به این معناست که ارتعاش مثبتی که به کائنات می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی از آن رابطه است.

اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معناست که ارتعاش منفی که می فرستید بیشتر از ارتعاش مثبت است، و بهترین و موثرترین راه این است که ارتعاشی برخلاف ارتعاش منفی تان به کائنات بفرستید.

 استفاده از قانون جذب برای عشق و ثروت

برای این که بتوانید عشق بیشتری را وارد زندگیتان کنید باید ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. البته راه و روش های زیادی برای فرستادن ارتعاش مثبت به کائنات وجود دارد که در جلسات کوچینگ و بسته روانشناسی رازهای ثروتمندی کامل آن ها را توضیح داده ایم.

قانون جذب ثروت نیز بر این اساس است که اگر احساس خوب نسبت به پول داشته باشیم آن را جذب می کنیم و با نگرانی آن را از خود دور می کنیم و رسیدن به آن ثروت را از بین می بریم. در این قانون مهم نیست شغل شما چیست، تنها با رعایت آن می توانید به ثروتی فراتر از آنچه به ذهنتان میرسد دست یابید.

ساده ترین و راحت ترین راه در جهت کنترل افکار و احساساتتان تمرین کردن است، شما با تمرین کردن می‌توانید ارتعاش آرزو و خواسته هایتان را دقیق‌تر به کائنات ارسال کنید و بر اساس قانون جذب  هر چه این ارتعاش دقیق تر و واضح تر باشد زودتر با چیزی که می خواهید می‌رسید.

بر اساس قانون جذب واقعیت جهان این است که شما به هر آنچه که میخواهید می‌توانید برسید و هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به بزرگترین خواسته و آرزوهایتان وجود ندارد.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغیچرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 1000 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

توضیحات بیشتر و سفارش این محصول آموزشی


ارسال این مطلب به تلگرام دوستانتانقانون جذب چیست؟  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  قانون جذب چیست؟

قانون مدارها چیست؟

آیا در فرکانس شکرگزاری هستید؟

خودباوری

چرا باید باورهای خودمان را تغییر دهیم؟


قانون جذب چیست؟منبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
قانون جذب چیست؟ در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

... رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود ...
جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

قانون جذب چیست؟   کاربران درباره قانون جذب چیست؟ چه نظری دارند؟ قانون جذب چیست؟

 1. نظر مهرداد شفیعی گفت:

  با سلام ایا قانون جذب با خیالبافی فرق میکند در خیالبافی شخص دایما به اون چیزی که میخواد باشه تو ذهنش حک ومرور میکنه سوال بعدی اینکه من کم وبیش از قوانین جذب در جهت مثلا کسب ثروت وپول فراوان تمرین میکنم گاهی احساس نسبتا خوبی دارم نسبت به اون چیزی که میخکم جذب کنم گاهی نیز احساس بخصوصی ندارم وخیلی عادیست علت اونه میخام بدونم با تشکر


  1. مهرداد عزیز سلام
   بله قانون جذب با خیال بافی خیلی فرق میکند.اینکه تمرین های در مورد قانون جذب انجام می دهید و گاهی احساس شما را خوب می کند و گاهی هم هیچ حسی ندارد شاید تکنیک ها را اشتباهی و نادرست استفاده می کنید.محمد جانبلاغی در جلسات کوچینگ تکنیک و تمرین های به شما می دهد که می توانید خیلی را حت به خواسته هایتان برسید. در کل هر تمرینی که انجام می دهید برای اینست که باور شما تغییر بکند.و سعی نکنید به زور (به اجبار) باورها را یک شبه تغییر دهید.

 2. نظر nahal گفت:

  عالی بود. خیلی متن قشنگی نوشتید ، من واقعا از تک تک مطالب این سایت لذت می برم

  و خدا رو شکر می کنم توسط یکی از دوستانم با این سایت آشنا شدم.

 3. نظر علی رحمانی گفت:

  سلام استاد جانبلاغی ،شما درمورد قانون جذب صحبت کردید و گفتید هر چه را در موردش فکر کنید جذب می کنید ،مثلاً من در مورد اینکه موقعیت عالی تری داشته باشم یاقرار است به جایی سفر کنم یا زندگی بهتری داشته باشم ، فکر می کنم ولی این موقعیت ها رخ نمی دهد ،بلکه خلافشان رخ می دهد مثلاً سفری که می خواستم بروم کنسل می شود و… باید چکار کنیم تا قانون جذب اثر کند

 4. نظر الیاس امینی گفت:

  با سلام .

  عالی بود . از این مطالب استفاده زیادی کردیم . درکل بگم خیلی موثر بود

 5. نظر امیر گلی گفت:

  با سلام خدمت شما

  مطالب راجع به قانون جذب خیلی عالیه.

 6. نظر احمد غفاریان گفت:

  سلام
  سایت قوی دارید

شما در این باره چه نظری دارید؟