قدرت خارق العاده باورها (قانون جذب)

۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 3333 نفر این مطلب را خوانده اند.


قدرت خارق العاده باورها (قانون جذب)

هرگز قدرت خارق العاده باورها را نادیده نگیرید.

آشنایی با باورهای اصلی شما، اولین گام در دستیابی به اهداف و رویاهای خود در زندگی است.

تحقیقات نشان می دهد که اکثر تصمیمات، اعمال، احساسات و رفتار ما بستگی به ۹۵٪ فعالیت مغز دارد که فراتر از آگاهی آگاهانه ماست. این یافته ها نشان می دهد که ذهن ما یک ابزار قدرتمند است.

قانون جذب بیان می کند که شما واقعیت خود را ایجاد می کنید، به همین دلیل است که توجه به آنچه در دنیای درونی شما اتفاق می افتد بسیار مهم است.

به گفته هیکس، آنچه که شما در هر لحظه فکر می کنید، دیگر اندیشه های دیگری را جذب می کنید.

اعتقاد به خودتان پایه و اساس موفقیت است. زیبایی انتخاب این است که شما می توانید تصمیم بگیرید که چه چیزی می خواهید باور کنید.
اگر درست است ما واقعیت را ایجاد می کنیم، پس چرا به بهترین چیزها اعتقاد نداریم؟

متاسفانه این جایی است که بسیاری از مردم گیر می کنند.

آنها باورهای محدودکننده خود خود را دلیل عدم موفقیت های خود نمی دانند و دلیل آن را در بیرون جستجو میکنند.مثل نداشتن پارتی، ارثیه، مدرک تحصیلی و…

اگر به خودتان باور نکنید، چطور انتظار دارید کسی به شما اعتماد کند؟

هر آنچه را باور دارید، جذب می کنید. شما با هر تفکر خود آینده خود را ایجاد می کنید، آیا می خواهید آن را باور کنید یا خیر. هنگامی که شما اعتقاد دارید که چیزی درست است، همیشه به دنبال راهی برای توجیه و حمایت از این باور هستید.

اگر میخواهید زندگی خود را تغییر دهید، باید بدانید که نقش شما در قانون جذب چیست؟

در اینجا می خواهم چند روش تغییر باورها را بیان کنم.

 تمرین قدردانی

سپاسگزار از آنچه که شما در حال حاضر است یکی از قوی ترین راه برای افزایش ارتعاش خودهم ترازی با انرژی از جهان است. مهم نیست که زندگی چقدر دشوار است، همیشه چیزی است که شما می توانید از آن سپاسگزار باشید.

وقتی روی چیزهای خوب تمرکز می کنید، این چیزی است که شما در زندگی خود جذب می کنید.

تمرین قدردانی به صورت روزانه به شما امکان می دهد ذهن خود را با افکار مثبت پر کنید. به نوبه خود، این انرژی به شما کمک می کند تا بیشتر از آنچه که در زندگی می خواهید، جذب کنید.

قدردانی به معنای واقعی کلمه فرایند ظهور را تسریع می کند. این پیامی به جهان می فرستد که می گوید: من برای معجزات آماده ام.

 نتایج خود را تجسم کنید

تجسم یکی از قدرتمند ترین تمریناتی است که می توانید در صورت تماشای رویاهای خود به آن بپردازید.

هنگامی که شما شروع به تجسم آنچه که در زندگی شما می خواهید، می بینید که امکان دستیابی به آن وجود دارد.

با توجه به تحقیقات با استفاده از تصاویر مغز ، تجسم کار می کند، زیرا نورون ها در مغز ما تفسیر تصاویر را معادل یک عمل واقعی زندگی می کنند. وقتی ما یک عمل را تجسم می دهیم، مغز یک ضربان را تولید می کند که نورون های ما را به «انجام» حرکت می دهد.

اگر واقعا چیزی را می خواهید، قدرت تجسم خود را به کار ببرید و اجازه دهید تصویر ذهنی به شما الهام بخش و انگیزه دهد تا اقدامات خود را برای ایجاد واقعیت خود انجام دهید.

فریب این است که باور داشته باشیم که شما در حال حاضر آنچه را که شما می خواهید دارید.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغیکامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته ۸۵ نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


قدرت خارق العاده باورها (قانون جذب)  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  قدرت خارق العاده باورها (قانون جذب)

آسان ترین راه تغییر باورها


چرا باید باورهای خودمان را تغییر دهیم؟


تکنیک های رسیدن به آرزوها و خواسته هایتان


تغییر سبک دلبستگی


دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت