رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان

رازهای ثروتمندی | رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتانبه نام خدای بخشنده و مهربان

بسته روانشناسی قدرت ذهن | The Power of Mind

جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

تنها عامل تعیین کننده فقر یا ثروت!

اگر در این صفحه حضور دارید، یعنی قصد دارید تصمیم بزرگی بگیرید این دوره می تواند معجزه باشد. برای تصمیم بزرگ گرفتن نیاز هست اطلاعات کافی داشته باشید

امروز می تواند روز بزرگی در زندگی شما و آغاز یک تحول عظیم باشد. چنانچه چنین روزی هم در زندگی من اتفاق افتاد…

بر عکس تمام موجودات این سیاره که بر طبق یک برنامه از پیش تعیین شده بنام غریزه، عمل می کنند و قدرتی برای تغییر شرایط شان ندارند، ما به عنوان یک خالق پا به جهانی قانونمند گذاشته ایم که به ما این امکان می دهد تا با تغییر باورهای بنیادین درباره ثروت و فرکانس هایمان، زندگی خود را به شیوه شخصی و دلخواه خود خلق نماییم.

قانون همیشگی و بدون تغییر این است که:

تمام اتفاقات زندگی ما بازتاب کاملی از باورها و فرکانس های ماست. سیستم جهان به گونه ای خلق شده که به فرکانس های ما پاسخ می دهد. جهانی که در آن زندگی می کنیم، جهانی مبتنی بر مدار و فرکانس است.

شما هرگز نخواهی توانست تناقضی بر قوانین جهان پیدا کنی. این قوانین هرگز برعکس عمل نمی کند. خواه آن را باور داشته باشی، خواه نداشته باشی!

خواه با این قوانین هماهنگ باشی و آنها را تایید کنی، خواه آنها را نادیده بگیری و بر خلاف شان عمل نمایی. در هر صورت جهان طبق قوانین عمل می کند.

باور می کنیم که جهان فقط زبان فرکانس را می شناسد، به فرکانس ها واکنش و ما را در مداری هم جنس با فرکانس های مان قرار می دهد و باور می کنیم ، فرکانس های ما حاصل باورهایی است که سالها به وسیله دیده ها، شنیده ها و تجارب مان ساخته ایم.

رازهای ثروتمندی

نقطه شروع همه چیز از ایمان داشتن به تمام اینهاست.

زیرا ایمان و شناخت قوانین به ما نوید می دهد، اگر از وضعیتی که با باورهای مان برای خود ساخته ایم رضایت نداریم، می توانیم با تغییر فرکانس های مان، با تغییر کانون توجه مان و تغییر باورهای مان، از هر وضعیتی که داریم به سوی وضعیتی که می خواهیم، حرکت کنیم.

می خواهم به شما بگویم نمی‌توانی هیچ بهانه‌ای برای موفق نشدن داشته باشی و می‌توانی هر وضعیتی را تغییر دهی، همانگونه که من وضعیت زندگی ام را در کمتر از یک سال به طور بنیادین تغییر دادم.

هر فردی با هر دین، مذهب و عقیده‌ای که قصد دارد کنترلِ تمامِ جوانب زندگی‌اش را در دست داشته باشد و در یک کلام، خواهان تجربه آرامشِ حقیقی است، لازم است از این دوره استفاده کند.

فقط با تکرار آموزش های جلسات این دوره، می‌توانید هر بار به نتایج بیشتر و بزرگتری برسید. زیرا آموزش های این دوره، دقیقاً همان ورودی های مناسبی است که باید ذهن شما با آن احاطه و تغذیه شود تا باورهای قدرتمند کننده جدیدتان، تقویت گردد.

اکثر انسان ها نمی توانند باور کنند تک تک آن بیماری ها، طلبکارها، خانه به دوشی ها، جر و بحث های همیشگی، بیکاری ها، اقساط تمام نشدنی و… که کنترل را از دست آنها خارج نموده، به وسیله باورهای خودشان خلق شده است.

زیرا ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا آنها را متقاعد کند که چیزی در دست آنها نیست و قدرتی برای تغییر چیزی در زندگی شان ندارند.

ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا همه چیز را شانسی و اتفاقی جلوه دهد و آنها را به این نتیجه برساند که همه چیز توسط دلار، دولت، سیاست و عواملی خارج از اراده آنها کنترل می شود.

از همان لحظات اول که در این مسیر قرار می گیری، نتیجه این آموزش ها خودش را به شکل احساس خوب نشان می دهد و وقتی ادامه می یابد، به سایر جنبه های زندگی مثل روابط، سلامتی، موضوعات مالی و… سرایت می کند و خود را به شکل:

شغل پردرآمدتر، ایده های کاراتر، مشتری های بیشتر، نعمت و سلامتی بیشتر، رابطه ای عاشقانه تر هویدا می سازد.

هر آنچه که می خواهید، می توانید آن را با استفاده از قدرت ذهنی به دست آورید.

تمام واقعیت های فیزیکی از ارتعاشات و انرژی تشکیل شده است؛ حتی افکار شما ارتعاش انرژی است، این یک واقعیت است که فیزیک کوانتوم به ما نشان داده است. افکار شما نفوذ قدرتمندی روی زندگی شما دارد.

چطور به هر چیزی که می خواهید دست یابید؟

شما قادرید هر چیزی که واقعا خواهان آن باشید را به دست آورید. همه شما چراغ جادویی علائ الدین را دارید!

زندگی جدید فقط ذهن تازه ای است.

اگر خواسته ات تغییر و بهبود اوضاع مالی است، قانون این است که:

تا زمانی باورهای بنیادین شما درباره ثروت تغییر نکند، تغییر شغل، افزایش ساعات کار، تغییر محل کار، گرفتن یک مدرک دیگر یا یک گرفتن یک وامِ دیگر، هرگز قادر به تغییر یا بهبود اوضاع مالی نیست.

قیمت پکیج: ۹,۹۸۵,۰۰۰ تومان

خرید و سفارش آنلاین

پیشنیاز ایجاد این مهارت ها، تعهد به اجرای بی چون و چرای این آموزه ها و تکرار همیشگی آنهاست.

به این دوره نه به عنوان یک دوره آموزشی بلکه به عنوان راهنمایی که لازم است همیشه کنارت باشد نگاه کن.

به عنوان فوت کوزه گری هر استاد و بعنوان یک فرمول جامع که حلال تمامی مسائل است.

به عنوان سس جادویی یک سر آشپز ماهر که راز خوش طعمی غذاهایش است.

این دوره باید برایت مثل یک دستورالعمل باشد که هر لحظه براساس آن عمل نمایی

زیرا هر بار که این دوره را تکرار می‌کنی، شما را به شناخت بهتری از قوانین می‌رساند که موجب می‌شود هم ایمانتان بیشتر شود، هم باورهایتان قدرتمند کننده تر شود و هم نتایجتان بهتر شود. این روند همیشه ادامه خواهد داشت.

دقیقاً مثل رانندگی، مثل زبان آموزی، مثل ورزش و مثل هر کار دیگری که هر چه بیشتر انجامش دهی، در آن ماهرتر و موفق‌تر می‌شوی اما هرگز نمی‌توانی بگویی من در آن به کمال رسیده‌ام.

زیرا هیچ نهایتی برای موفقیت وجود ندارد. هر بار می‌توان بهتر از آنچه الان هست، شد.


افراد زیادی هستند که خواهان مربی شخصی هستند و محمد جانبلاغی این کار را برای افراد خاص انجام می دهد (آشنایی با کوچینگ جانبلاغی)

درپناه حق باشید.

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه‌ها، فقط برای دوستانی که عضو سایت هستند‌، امکان‌پذیر است.

 ساختن حساب کاربری جدید یا ورود به سایت