جامع ترین و کامل ترین پکیجی که شما را به تمام آرزوهایتان می رساند.

رازهای ثروتمندی

این پکیج شامل: ۵۱ فایل صوتی به همراه کتاب ۷۶ صفحه Pdf

نوع دسترسی: دانلود بلافاصله پس از خرید

تعداد خرید: ۵۰۰+ نفر

مهم نیست که رویای شما چقدر بزرگ است !

هر رویای بزرگی که داشته باشید با استفاده از آموزش های این پکیج آنها را محقق می کنید.

می خواهم هر کسی این پکیج را تهیه می کند به چنان قدرتی دست پیدا کند که بفهمد ریشه تمام مشکلات و کاستی های زندگیش کجاست و چطور آن را برای همیشه حل کند.

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان ۱,۱۴۰,۰۰۰ تومان (۷۰ درصد تخفیف ویژه– فقط تا ساعت ۲۳جمعه ۲۸ خرداد).

این تخفیف ویژه به هیج عنوان تکرار نخواهد شد. پس همین الان تا فرصت هست محصول را سفارش بدید.

شما خوشبخت ترین انسان خواهید بود اگر این آموزش ها را بلد باشید.

خرید محصول

</div >

 

این دوره نقطه پایان تمام جستجوی شماست !

جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

قانون جذب یکی از مهم ترین قوانین جهان هستی می باشد, که در حال حاضر افراد زیادی با  قانون جذب آشنا هستند . اما طریقه استفاده از این که چطور با این قانون به خواسته و هدفی که دارند برسند را نمی دانند.

قانون جذب پایه و اساس همه چیز در زندگیتان است .

چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این ۵۱ قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید …

من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از ۱۰۰ چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از ۱۰۰ کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بدانید…

غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید

هرآنچه که رویای شما باشد با استفاده از آموزش های این پکیج، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.

شاید رویای شما خرید یک اتومبیل گرانقیمت, خرید خانه یا اینکه رویای شما موفقیت در کنکور, جذب سلامتی, عشق و.. باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی که داشته باشید به طرز عجیبی جواب می دهد !

قدرت ذهنتمام اتفاقات زندگی شما دقیقا بازتاب کاملی از باورها و فرکانس های شماست. سیستم جهان به گونه ای خلق شده که به فرکانس های شما پاسخ می دهد. جهانی که در آن زندگی می کنید، جهانی مبتنی بر مدار و فرکانس است.

بر عکس تمام موجودات این سیاره که بر طبق یک برنامه از پیش تعیین شده بنام غریزه، عمل می کنند و قدرتی برای تغییر شرایط شان ندارند، شما به عنوان یک خالق وارد جهانی قانونمند شده اید که به شما این امکان را می دهد تا با تغییر باورهای بنیادین و فرکانس هایتان، زندگی خود را به شیوه شخصی و دلخواه خود خلق کنید.

 این قوانین هرگز برعکس عمل نمی کند. خواه آن را باور داشته باشی، خواه باور نداشته باشی!

در این دوره یاد می گیرید که جهان فقط زبان فرکانس را می شناسد، به فرکانس های شما واکنش نشان می دهد و شما را در مداری هم جنس با فرکانس های تان قرار می دهد.

چرا با تهیه این پکیج زندگی برای شما رویایی می شود؟

زیرا  شناخت این قوانین به ما امید  می دهد، اگر از وضعیتی که با باورهای مان برای خود ساخته ایم رضایت نداریم، می توانیم با تغییر فرکانس ها و تغییر باورهای مان، از هر وضعیتی که داریم به سوی وضعیتی که می خواهیم، حرکت کنیم.

می خواهم به شما بگویم نمی‌توانی هیچ بهانه‌ای برای موفق نشدن داشته باشی و با استفاده از آموزش های این پکیج می‌توانی هر وضعیتی را تغییر دهی.

هر فردی با هر دین، مذهب و عقیده‌ای که قصد دارد کنترلِ تمامِ جوانب زندگی‌اش را در دست داشته باشد و در یک کلام، خواهان تجربه آرامشِ حقیقی است، لازم است از این دوره استفاده کند.

فقط با تکرار آموزش های این دوره، می‌توانید هر بار به نتایج بیشتر و بزرگتری برسید. زیرا آموزش های این دوره، دقیقاً همان ورودی های مناسبی است که باید ذهن شما با آن احاطه و تغذیه شود تا باورهای قدرتمند کننده جدیدتان، تقویت گردد.

اکثر انسان ها نمی توانند باور کنند تک تک آن بیماری ها، طلبکارها، خانه به دوشی ها، جر و بحث های همیشگی، بیکاری ها، اقساط تمام نشدنی و… که کنترل را از دست آنها خارج نموده، به وسیله باورهای خودشان خلق شده است.

زیرا ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا آنها را متقاعد کند که چیزی در دست آنها نیست و قدرتی برای تغییر چیزی در زندگی شان ندارند.

ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا همه چیز را شانسی و اتفاقی جلوه دهد و آنها را به این نتیجه برساند که همه چیز توسط دلار، دولت، سیاست و عواملی خارج از اراده آنها کنترل می شود.

 وقتی در مسیر  آموزش های این پکیج قرار می گیرید، نتیجه این آموزش ها خود را به شکل های مانند: 

شغل پردرآمدتر، ایده های جدیدتر، مشتری های بیشتر، نعمت و سلامتی بیشتر، رابطه ای عاشقانه تر آشکار می سازد.

هر آنچه که می خواهید، می توانید آن را با استفاده از این پکیج قدرت ذهن به دست آورید.

اگر خواسته ات تغییر و بهبود اوضاع مالی است، قانون این است که:

رازهای ثروتمندی

تا زمانی باورهای بنیادین شما درباره ثروت تغییر نکند، تغییر شغل، افزایش ساعات کار، تغییر محل کار، گرفتن یک مدرک دیگر یا یک گرفتن یک وامِ دیگر، هرگز قادر به تغییر یا بهبود اوضاع مالی نیست.

بنابراین‌، مهم نیست چه شغلی داری‌، کجا زندگی می‌کنی‌، چند سال داری‌، با چه موانع و محدودیت‌هایی قرار گرفته‌ است. زیرا قانون جهان این است که‌: شرایط و نتایج شما تغییر می‌کند وقتی‌، شخصیت شما و نگرش شما از اساس و بنیان درباره ثروت، سلامتی، روابط و… تغییر می‌کند.

به شما می گویم که نگران هزینه کردن برای تغییر باورهایت نباش. نگران هزینه کردن برای آموزش خودت نباش زیرا این بزرگترین سرمایه گذاری زندگی ات خواهد بود.

اگر الان این هزینه را نکنی، مجبوری هزینه‌های گزافی برای اتفاقاتی در زندگی‌تان بپردازید که حاصل همین باورهای محدود کننده است.

از ورشکستگی‌هایی که ممکن است دچارشان شوید تا  ییماری، اجاره خانه، پرداخت اقساط وام یا پول نزولی که تمامی ندارد، پرداخت هزینه دادگاه خانواده، تعمیر ماشین و هزاران موضوع دیگری هزینه می شود که نتیجه اش فقط برای تو احساسِ بدِ بیشتری است.

سرمایه گذای روی خودت و تغییر باورهایت، همواره شما را در مسیر درست می‌برد… فارغ از آنکه اوضاع اقتصادی مملکت خوب باشد یا بد… تحریم باشد یا نباشد… رکود باشد یا نباشد…

فاصله الانِ شما با فردی که می‌توانید باشد، فقط و فقط در جدی گرفتن تغییر بنیادین باورهایت و هزینه کردن برای این تغییر است.

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.

اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.

اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به تمام آرزوهایتان برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.

من هرکاری کردم نمی تونم به آرزوها برسم، آیا این محصول برایم مناسب است؟

صد در صد! شما فقط کمی بی‌راهه رفته‌اید و از مسیر خارج شده‌اید، وگرنه شاید هنوز هم از بقیه جلوتر باشید. فقط کافی است تا کمی روش‌تان را تغییر دهید تا دوباره در مسیر درست قرار بگیرید.

ما در این دوره همسفر شما هم خواهیم بود، پس نگران نباشید.

بهترین روانشناس  اگر هیمن آلان این پکیج قانون جذب را تهیه کنید دیگر نیازی به خرید هیچ دوره یا محصول آموزشی جهت رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان ازجمله ثروت، سلامتی، عشق و ازدواج و… نخواهید داشت.

 

 قیمت دوره : ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان۱,۱۴۰,۰۰۰ تومان (۷۰ درصد تخفیف ویژه تکرار نشدنی)

افزودن به سبد خرید

 بعد از خرید این دوره بلافاصله لینک دانلود فایل ها برای شما نمایش داده می شود و در پنل سایت هم قرار خواهد گرفت.

 

 

لینک های کوتاه: v.gd | 0rz.tw | is.gd | did.li

دوره جذب, آموزش قانون جذب, آموزش جذب, دوره قانون جذب, آموزش قانون جذب ثروت, آموزش قانون جذب صوتی, دوره قانون جذب کوین ترودو, بهترین استاد قانون جذب در ایران, بهترین دوره قانون جذب, دوره جامع قانون جذب

 

 


 1. نظر نسترن احمدوندی درباره این موضوع :

  سلام به استاد عزیزم:
  دلم نیومد این همه زیبایی رو ببینم و سپاسگزاری نکنم از استادی که تا این حد عاشق شاگردانش هست که این همه عشق و زیبایی رو با اونها تقسیم میکنه و دوست داره از این طریق هدایتشون بکنه به درک بهتر زیبایی ها و شور و اشتیاق رو در درونشون برپا کنه!!
  خدایا ممنونم که چنین استاد و راهنمایی رو سرِراه زندگیم قرار دادی! ممنونم! ممنونم! ممنونم!
  از دیدن این همه زیبایی و حسِّ خوبی که دریافت کردم اشک شوق میریختم و با خدا زمزمه های عاشقانه داشتم!
  حالا میفهمم وقتی عاشق کارت باشی و تمام تمرکزت رو بذاری روی کاری که دوست داری ، یعنی چه؟
  استاد ممنونم که عاشقانه تمام تمرکزتون رو گذاشتین رو هدایتگری! و با این کار هم خودتون به سعادت ابدی دنیا و آخرت نزدیک میکنید و هم عالیترین هدایتگر میشوید! گوارایتان باد این سعادت!
  و ممنونم که عمل میکنید به ایده های الهامیتان.
  براتون موفقیت ،عشق ، شادی و آرامش روزافزون از خدای متعال خواستارم !

 2. نظر منصور خدایاری درباره این موضوع :

  بنام خالق فراوانی و زیبایی

  من تازه موفق به تهیه این دوره شدم و دیشب با همسرم تصمیم به خرید این دوره که جز آرزوهای هر دومون بود گرفتیم،انگار خون جدیدی در رگهایم جریان گرفت ،وقتی جلسه اول را گوش دادیم دوباره پر از انگیزه شدیم ،با توجه به نتایج بسیار زیادی که در زندگی ام خلق کرده بودم ولی مدتی بود که زندگی ام دچار یک روند عادی شده بود و باز انگار موتور موفقیت هایم روشن شد،پر از هیجان و شور و شوقم برای کار کردن و انجام تمرینات این دوره فوق العاده، ولی میخوام به این حرفهای با دقت گوش بدم و عجله نکنم و اجازه بدم که این آگاهی ها در ذهن من نفوذ کنه،بزودی از نتایج شگفت انگیزم در زندگی می نویسم، سپاس از استاد عزیز و تمامی دوستان ثروت آفرین

 3. نظر شیوا درباره این موضوع :

  درود بر شما استاد عزیز.این دوره فوق العاده بی نظیره.بنده هر روز تمریناتش رو انجام میدم و هر روز حالم بهتر از قبل میشه.و این دوره حالمو دو برابر بهتر و بهتر کرده.ممنونم.بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

 4. نظر هنگامه درباره این موضوع :

  واااااقعا دمتون گرم وسرتون سلامت
  استاد تا جلسه بیست و سوم که تمرین کردم تونستم دیدگاه وباورهای غلط رو که تو گذشته داشتم دور بریزم و شورشی علیه باورام داشته باشم ممنون که هستید
  خیلی دوره عالی هست

 5. نظر اسحق درباره این موضوع :

  عالی

 6. نظر اسحق درباره این موضوع :

  سلام استاد.. مطالب بسیار خوبی بود خوندم و یه انرژی خواسی گرفتم..من به قانون جذب و کاینات ایمان دارم و وقتی میام اینترنت اولین چیزی که میخونم قانون جذب و کاینات میباشد.خسته نباشید..


  1. اسحق عزیز سلام
   خدا رو شکر.خیلی خوشحالم که مطالب براتون مفید بوده است.

 7. نظر محمود زارعی درباره این موضوع :

  سلام من دوره های استادان خیلی معروفی را خریداری واستفاده کرده ام همه مطالب مفید بوده ولی من مطالبی را در میان این سخنرانی متوجه شدم که در هیچ دوره ای به آن بر خورد نکرده بودم چون فکر میکنم گوینده این مطالب نکات ریزو درعین حال مهمی را بیان کرده که کمتر کسی به آنها توجه میکند
  ومن از این مطالب در همه زمینه ها استفاده میکنم واستفاده از این مطالب سرعت جذب وموفقیت در روابط سلامتی وثروت را بیشتر میکند آن هم در مدتی کوتاه،.

 8. نظر بهمن محمد حسینی درباره این موضوع :

  راستش من هنوز دوره رو تهیه نکردم ولی احساس میکنم همش توهم هستش البته ببخشید

 9. نظر شیرین درباره این موضوع :

  من در تلاش بودم تا شغلی را با حقوق ۵ میلیون تومان ماهانه داشته باشم و نمی دانستم چه کاری خواهد بود. من ۹ ماه بیکار بودم و دو بچه هم داشتم. من هر روز مدیتیشن می کردم و به آن گوش می دادم و اکنون کارم در زمینه آزمایش های بالینی با درآمد ماهانه ۸ میلیون تومان دارم. شما باید واقعاً ایمان داشته باشید و هر اتفاقی خواهد افتاد!

 10. نظر رامین ابراهیمی درباره این موضوع :

  افراد بیشتری واقعاً باید این را یاد بگیرند. آنها باید آن را در مدارس آموزش دهند. با فرکانس فراوانی هماهنگ شوید و باورهای محدود کننده خود را حذف کنید.

 11. نظر مینا خدا دوست درباره این موضوع :

  من به چیزهایی از این قبیل اعتقادی نداشتم ، حتی به سختی به آن گوش می دادم ، اما این چند هفته از وقتی که به آن گوش داده ام ، بهتر از ماه ها پیش بوده است. به همین دلیل برگشتم تا به درستی به آن گوش دهم.

 12. نظر بیتا خضرلو درباره این موضوع :

  خدا بزرگ، ممنون! این صحبت ها زندگی من و خانواده ام را کاملاً تغییر داده است.و من بسیار سپاسگزارم !! من همیشه می دانستم که فراوانی تمام زندگی ام در کنارم است و وقتی آماده دریافت آن شدم! بنابراین متشکرم متشکرم متشکرم. آرزوی موفقیت و فراوانی برای همه دارم

 13. نظر مریم درباره این موضوع :

  سلام به استاد جانبلاغی عزیز…ازتون سپاسگزارم بخاطر این فایل و آگاهی های دوره…
  وقتی که شروع کردم به گوش دادن فایل یه کم حالم خوب نبود اما به خودم قول دادم باید اینو تا آخر گوش کنم و موارد مهمشو نکته برداری کنم …الان خیلی خوشحالم که افسار ذهنمو به دست گرفتم و بهش اجازه ندادم که اون منو کنترل کنه …خدارو شکر میکنم که منو به بهترین ها هدایت میکنه…استاد وقتی قبل از تهیه این محصول باهاتون تماس گرفتم گفتین ثروت موضوع کاملا ذهنیه…یه نوع تفکره…یه نوع باوره میشه پی برد به این قدرت ذهن…قدرت باور….وقتی ذهن رو مدیریت کنم خیلی از کارها خود بخود دیگه جهان واسم انجام میده…اما خب ناگفته نماند کنترل کردن ذهن هم کار راحتی نیست….باید بهش منطق بدی…منطقی کنی براش موضوعات رو…زمان بزاری…الگو واسش پیدا کنی…الگوی نابی مثل خود شما…..مثل انشتین و…

دیدگاهتان را بنویسید