دوره آموزش قانون جذب و روانشناسی رازهای ثروتمندی

پکیج جامع ۰ تا ۱۰۰ آموزش قانون جذب

این دوره شامل: ۵۱ جلسه فایل صوتی به همراه کتاب ۷۶ صفحه Pdf

نوع دسترسی: دانلود بلافاصله پس از خرید

مهم نیست رویای شما چقدر بزرگ است !

هر رویای بزرگی که داشته باشید با استفاده از آموزش های این دوره آنها را محقق می کنید.

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

خرید و دانلود محصول

دوره آموزش قدم به قدم قانون جذب پیشرفته | رازهای رسیدن به تمام آرزوها

جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

بهترین روانشناس  اگر هیمن حالا این محصول جامع آموزش قانون جذب را خریداری کنید دیگر نیازی به خرید هیچ دوره یا محصول آموزشی جهت رسیدن به تمام خواسته ها و آرزوهایتان ازجمله ثروت، سلامتی، عشق و ازدواج و… نخواهید داشت.

چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این ۵۱ قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید …

من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از ۱۰۰ چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از ۱۰۰ کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…

غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید

هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.

شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قدرت ذهنتمام اتفاقات زندگی شما دقیقا بازتاب کاملی از باورها و فرکانس های شماست. سیستم جهان به گونه ای خلق شده که به فرکانس های شما پاسخ می دهد. جهانی که در آن زندگی می کنید، جهانی مبتنی بر مدار و فرکانس است.

بر عکس تمام موجودات این سیاره که بر طبق یک برنامه از پیش تعیین شده بنام غریزه، عمل می کنند و قدرتی برای تغییر شرایط شان ندارند، شما به عنوان یک خالق پا به جهانی قانونمند گذاشته اید که به شما این امکان را می دهد تا با تغییر باورهای بنیادین و فرکانس هایتان، زندگی خود را به شیوه شخصی و دلخواه خود خلق کنید.

شما هرگز نخواهی توانست تناقضی بر این قوانین جهان پیدا کنی. این قوانین هرگز برعکس عمل نمی کند. خواه آن را باور داشته باشی، خواه نداشته باشی!

خواه با این قوانین هماهنگ باشی و آنها را تایید کنید، خواه آنها را نادیده بگیری و بر خلاف شان عمل نمایی. در هر صورت جهان طبق قوانین عمل می کند.

در این دوره یاد می گیرید که جهان فقط زبان فرکانس را می شناسد، به فرکانس های شما واکنش نشان می دهد و شما را در مداری هم جنس با فرکانس های تان قرار می دهد.

نقطه شروع همه چیز از ایمان داشتن به تمام اینهاست.

زیرا ایمان و شناخت قوانین به ما نوید می دهد، اگر از وضعیتی که با باورهای مان برای خود ساخته ایم رضایت نداریم، می توانیم با تغییر فرکانس های مان، با تغییر کانون توجه مان و تغییر باورهای مان، از هر وضعیتی که داریم به سوی وضعیتی که می خواهیم، حرکت کنیم.

می خواهم به شما بگویم نمی‌توانی هیچ بهانه‌ای برای موفق نشدن داشته باشی و با استفاده از آموزش های این دوره می‌توانی هر وضعیتی را تغییر دهی، همانگونه که من وضعیت زندگی ام را در کمتر از یک سال به طور بنیادین تغییر دادم.

هر فردی با هر دین، مذهب و عقیده‌ای که قصد دارد کنترلِ تمامِ جوانب زندگی‌اش را در دست داشته باشد و در یک کلام، خواهان تجربه آرامشِ حقیقی است، لازم است از این دوره استفاده کند.

فقط با تکرار آموزش های جلسات این دوره، می‌توانید هر بار به نتایج بیشتر و بزرگتری برسید. زیرا آموزش های این دوره، دقیقاً همان ورودی های مناسبی است که باید ذهن شما با آن احاطه و تغذیه شود تا باورهای قدرتمند کننده جدیدتان، تقویت گردد.

اکثر انسان ها نمی توانند باور کنند تک تک آن بیماری ها، طلبکارها، خانه به دوشی ها، جر و بحث های همیشگی، بیکاری ها، اقساط تمام نشدنی و… که کنترل را از دست آنها خارج نموده، به وسیله باورهای خودشان خلق شده است.

زیرا ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا آنها را متقاعد کند که چیزی در دست آنها نیست و قدرتی برای تغییر چیزی در زندگی شان ندارند.

ذهن آنها یک عمر تلاش کرده تا همه چیز را شانسی و اتفاقی جلوه دهد و آنها را به این نتیجه برساند که همه چیز توسط دلار، دولت، سیاست و عواملی خارج از اراده آنها کنترل می شود.

از همان لحظات اول که در این مسیر این آموزش ها قرار می گیری، نتیجه این آموزش ها خودش را به شکل احساس خوب نشان می دهد و وقتی ادامه می یابد، به سایر جنبه های زندگی مثل روابط، سلامتی، موضوعات مالی و… سرایت می کند و خود را به شکل: 

شغل پردرآمدتر، ایده های کاراتر، مشتری های بیشتر، نعمت و سلامتی بیشتر، رابطه ای عاشقانه تر هویدا می سازد.

هر آنچه که می خواهید، می توانید آن را با استفاده از قدرت ذهنی به دست آورید.

تمام واقعیت های فیزیکی از ارتعاشات و انرژی تشکیل شده است؛ حتی افکار شما ارتعاش انرژی است، این یک واقعیت است که فیزیک کوانتوم به ما نشان داده است. افکار شما نفوذ قدرتمندی روی زندگی شما دارد.

شما قادرید هر چیزی که واقعا خواهان آن باشید را به دست آورید.

زندگی جدید فقط ذهن تازه ای است.

اگر خواسته ات تغییر و بهبود اوضاع مالی است، قانون این است که:

تا زمانی باورهای بنیادین شما درباره ثروت تغییر نکند، تغییر شغل، افزایش ساعات کار، تغییر محل کار، گرفتن یک مدرک دیگر یا یک گرفتن یک وامِ دیگر، هرگز قادر به تغییر یا بهبود اوضاع مالی نیست.

بنابراین‌، مهم نیست چه شغلی داری‌، کجا زندگی می‌کنی‌، چند سال داری‌، چه موانع و محدودیت‌هایی پیش پایت قرار گرفته‌ است. زیرا این قانون جهان این است که‌: شرایط و نتایج شما تغییر می‌کند وقتی‌، شخصیت شما و نگرش شما از اساس و بنیان درباره ثروت، سلامتی، روابط و… تغییر می‌کند.

به شما می گویم که نگران هزینه کردن برای تغییر باورهایت نباش. نگران هزینه کردن برای آموزش خودت نباش زیرا این بزرگترین سرمایه گذاری زندگی ات خواهد بود.

نگران هزینه کردن برای خریدن این دوره‌ نباش زیرا این سودآورترین سرمایه گذاری زندگی‌ات خواهد بود.

اگر الان این هزینه را نکنی، مجبوری هزینه‌های گزافی برای اتفاقاتی در زندگی‌تان بپردازید که حاصل همین باورهای محدود کننده است.

از ورشکستگی‌هایی که ممکنن است دچارشان شوید تا  ییماری، اجاره خانه، پرداخت اقساط وام یا پول نزولی که تمامی ندارد، پرداخت هزینه دادگاه خانواده، تعمیر ماشین و هزاران موضوع دیگری هزینه می شود که نتیجه اش فقط برای تو احساسِ بدِ بیشتری است.

سرمایه گذای روی خودت و تغییر باورهایت، همواره شما را در مسیر درست می‌برد… فارغ از آنکه اوضاع اقتصادی مملکت خوب باشد یا بد… تحریم باشد یا نباشد… رکود باشد یا نباشد…

در هر صورت  باورهای قدرتمند کننده‌ای که با آموزش های این دوره‌ می‌سازی، تضمین کننده‌ی نتایج موفقیت آمیز برای شماست زیرا من همه آنچه را در این دوره‌ به شما آموزش می‌دهم که برای خودم جواب داده و مرا به اینجا رسانده.

همه ی آنچه که پس از سعی و خطا و هزینه‌های بسیار به صحتِ آن پی برده‌ام. قوانینی که هیچگاه تغییر نخواهند کرد و همیشه برایت جواب می‌دهند.

این هزینه ها موجب می شود تا باورهای قدرتمند کننده ای در خود بوجود آوری که آدم جدیدی با رویای جدید از شما می سازد… آدمی که خود را لایق بهترین زندگی و بهترین تجربه می داند.

هر فردی که برای ساختن باورهای قدرتمند کننده هزینه نکند، چیزهای گرانبهایی را در زندگی اش از دست خواهد داد.

فاصله الانِ شما با فردی که می‌توانید باشد، فقط و فقط در جدی گرفتن تغییر بنیادین باورهایت و هزینه کردن برای این تغییر است.

و من به عنوان فردی که با تغییر باورهایم، دنیایم را تغییر دادم، با ایمان به شما می گویم که ارزش هزینه کردن را دارد.

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.

اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.

اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.

یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.

و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.

این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.

باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.

نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.

بهترین روانشناسنکته خیلی مهم : مدرس این دوره من (محمد جانبلاغی) نیستم. این محصول نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

حاضری یکبار یاد بگیری و یک عمر از استقلال مالی لذت ببری؟

پس منتظر چی هستی؟

همین الان محصول « کامل ترین دوره قانون جذب» را تهیه کن.

 قیمت دوره : ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

همین آلان می خواهم از آموزش های این دوره استفاده کنم

 بعد از خرید این دوره بلافاصله لینک دانلود فایل ها برای شما نمایش داده می شود و در پنل سایت هم قرار خواهد گرفت.

blank

blankپیشنیاز ایجاد این مهارت ها، تعهد به اجرای بی چون و چرای این آموزش ها و تکرار همیشگی آنهاست.

به این دوره نه به عنوان یک دوره آموزشی بلکه به عنوان راهنمایی که لازم است همیشه کنارت باشد نگاه کن.

به عنوان فوت کوزه گری هر استاد و بعنوان یک فرمول جامع که حلال تمامی مسائل است.

این دوره باید برایت مثل یک دستورالعمل باشد که هر لحظه براساس آن عمل نماییرازهای ثروتمندی

زیرا هر بار که این دوره را تکرار می‌کنی، شما را به شناخت بهتری از قوانین می‌رساند که موجب می‌شود هم ایمانتان بیشتر شود، هم باورهایتان قدرتمند کننده تر شود و هم نتایجتان بهتر شود. این روند همیشه ادامه خواهد داشت.

دقیقاً مثل رانندگی، مثل زبان آموزی، مثل ورزش و مثل هر کار دیگری که هر چه بیشتر انجامش دهی، در آن ماهرتر و موفق‌تر می‌شوی اما هرگز نمی‌توانی بگویی من در آن به کمال رسیده‌ام.

زیرا هیچ نهایتی برای موفقیت وجود ندارد. هر بار می‌توان بهتر از آنچه الان هست، شد.

blank


دوره آموزش قانون جذب و روانشناسی رازهای ثروتمندی   کاربران درباره دوره آموزش قانون جذب و روانشناسی رازهای ثروتمندی چه نظری دارند؟ دوره آموزش قانون جذب و روانشناسی رازهای ثروتمندی

 1. نظر محمود زارعی درباره این موضوع :

  سلام من دوره های استادان خیلی معروفی را خریداری واستفاده کرده ام همه مطالب مفید بوده ولی من مطالبی را در میان این سخنرانی متوجه شدم که در هیچ دوره ای به آن بر خورد نکرده بودم چون فکر میکنم گوینده این مطالب نکات ریزو درعین حال مهمی را بیان کرده که کمتر کسی به آنها توجه میکند
  ومن از این مطالب در همه زمینه ها استفاده میکنم واستفاده از این مطالب سرعت جذب وموفقیت در روابط سلامتی وثروت را بیشتر میکند آن هم در مدتی کوتاه،.

 2. نظر اسحق درباره این موضوع :

  سلام استاد.. مطالب بسیار خوبی بود خوندم و یه انرژی خواسی گرفتم..من به قانون جذب و کاینات ایمان دارم و وقتی میام اینترنت اولین چیزی که میخونم قانون جذب و کاینات میباشد.خسته نباشید..

 3. نظر هنگامه درباره این موضوع :

  واااااقعا دمتون گرم وسرتون سلامت
  استاد تا جلسه بیست و سوم که تمرین کردم تونستم دیدگاه وباورهای غلط رو که تو گذشته داشتم دور بریزم و شورشی علیه باورام داشته باشم ممنون که هستید
  خیلی دوره عالی هست

 4. نظر شیوا درباره این موضوع :

  درود بر شما استاد عزیز.این دوره فوق العاده بی نظیره.بنده هر روز تمریناتش رو انجام میدم و هر روز حالم بهتر از قبل میشه.و این دوره حالمو دو برابر بهتر و بهتر کرده.ممنونم.بهترین ها رو براتون آرزو میکنم.

 5. نظر منصور خدایاری درباره این موضوع :

  بنام خالق فراوانی و زیبایی

  من تازه موفق به تهیه این دوره شدم و دیشب با همسرم تصمیم به خرید این دوره که جز آرزوهای هر دومون بود گرفتیم،انگار خون جدیدی در رگهایم جریان گرفت ،وقتی جلسه اول را گوش دادیم دوباره پر از انگیزه شدیم ،با توجه به نتایج بسیار زیادی که در زندگی ام خلق کرده بودم ولی مدتی بود که زندگی ام دچار یک روند عادی شده بود و باز انگار موتور موفقیت هایم روشن شد،پر از هیجان و شور و شوقم برای کار کردن و انجام تمرینات این دوره فوق العاده، ولی میخوام به این حرفهای با دقت گوش بدم و عجله نکنم و اجازه بدم که این آگاهی ها در ذهن من نفوذ کنه،بزودی از نتایج شگفت انگیزم در زندگی می نویسم، سپاس از استاد عزیز و تمامی دوستان ثروت آفرین

 6. نظر نسترن احمدوندی درباره این موضوع :

  سلام به استاد عزیزم:
  دلم نیومد این همه زیبایی رو ببینم و سپاسگزاری نکنم از استادی که تا این حد عاشق شاگردانش هست که این همه عشق و زیبایی رو با اونها تقسیم میکنه و دوست داره از این طریق هدایتشون بکنه به درک بهتر زیبایی ها و شور و اشتیاق رو در درونشون برپا کنه!!
  خدایا ممنونم که چنین استاد و راهنمایی رو سرِراه زندگیم قرار دادی! ممنونم! ممنونم! ممنونم!
  از دیدن این همه زیبایی و حسِّ خوبی که دریافت کردم اشک شوق میریختم و با خدا زمزمه های عاشقانه داشتم!
  حالا میفهمم وقتی عاشق کارت باشی و تمام تمرکزت رو بذاری روی کاری که دوست داری ، یعنی چه؟
  استاد ممنونم که عاشقانه تمام تمرکزتون رو گذاشتین رو هدایتگری! و با این کار هم خودتون به سعادت ابدی دنیا و آخرت نزدیک میکنید و هم عالیترین هدایتگر میشوید! گوارایتان باد این سعادت!
  و ممنونم که عمل میکنید به ایده های الهامیتان.
  براتون موفقیت ،عشق ، شادی و آرامش روزافزون از خدای متعال خواستارم !

دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت