آموزش لینک سازی PBN

سایت محمد جانبلاغی۳۰ اسفند ۱۳۹۹ | نظرات سایت ۴ دیدگاه | موضوعات سایت مقالات آموزش سئو | بازدید سایت تا کنون 1881 نفر این مطلب را خوانده اند.


بک لینک PBN از آن دسته بک لینک هایی است که هر کسی دوست دارد برای وب سایت و یا پروژه خود داشته باشد زیرا این نوع بک لینک PBN به خوبی می تواند جایگاه کلمات مورد نظر شما را بهبود ببخشد و حتی شما را در خط اول صفحه اول نتایج گوگل قرار دهد.

بک لینک PBN (پی بی ان) بیشترین اعتبار را می تواند برای سایت شما به ارمغان بیاورد.

بک لینک PBN قدرتی معادل با چند رپورتاژ را به صفحه هدف شما منتقل می کند.

زمانی که شما در یک رقابت سخت قرار دارید بک لینک PBN میتواند به عنوان یک سلاح مخفیِ بسیار کشنده عمل کند و برتری در جنگ را برای شما به ارمغان بیاورد.

استفاده از PBN با اینکه بسیار دلنشین میباشد اما اگر در اجرای آن کمی اشتباه کنید قاعده بازی عوض خواهد شد و این شما هستید که بازنده میدان خواهید بود و تلفات بسیار شدیدی را برای شما به همراه خواهد داشت.

در این مقاله سعی دارم با توجه به تجریباتم هر آنچه که از بک لینک PBN در زمینه ساخت و نحوه استفاده از آن را دارم با شما در میان بگذارم و توصیه میکنم حتماً اگر قصد راه اندازی این نوع بک لینک را دارید حتماً با احتیاط عمل کنید و به خوبی برای آن زمان بگذارید.

بک لینک PBN چیست ؟

بک لینک PBN یا Private Blog Network به روش از ساخت بک لینک گفته می شود که در طی آن مجموعه ای از وبلاگ ها و سایت ها با هدف ایجاد ساخت بک لینک برای سایت اصلی ایجاد می شود.

در لینک سازی پی بی ان شما به وبلاگ ها و سایت های نیاز دارید که دارای اعتبار بالایی از دید گوگل باشند.

در واقع بک لینک پی بی ان یک یا چند بک لینک در شبکه چند لایه است که اعتبار بالایی را به سایت شما منتقل می کند. یعنی در ساخت بک لینک pbn شما قدرت لینک هایی که برای سایت تان میسازید را چندین و چند برابر می کنید.

همانطور که می دانید با توجه به الگوریتم های جدید گوگل ساخت بک لینک به تنهایی تاثیر زیادی بر روی بهبود رتبه سایت شما نمی گذارد. برای این که بتوانید تاثیر لینک هایی که ساخته اید را چندین و چند برابر کنید باید از روش لینک سازی PBN استفاده کنید.

بسیاری از افراد فکر می کنند برای ساخت بک لینک pbn حتماً باید چندین سایت با اعتبار بالا داشته باشند. ولی اصلاً اینطور نیست.

اصلا نیاز نیست که برای ساخت بک لینک های قدرتمند پی بی ان هزینه اضافه کنید. خودتان می توانید به صورت کاملا رایگان و بدون هیچ هزینه اضافی برای سایتتان بک لینک پی بی ان بسازید.

در این کار هم تمام وب سایت ها در لایه های مختلف با فعالیت خود تنها یک هدف را دنبال میکنند و آن این است که به سایت اصلی قدرت دهند تا رتبه خوبی در گوگل به دست آورد .

لینک سازی PBN

قدم اول برای ساخت بک لینک pbn شما به چندین وبلاگ با اعتبار بالا نیاز دارید. برای این کار می توانید از سرویس های وبلاگدهی ایرانی و خارجی استفاده کنید. با وجود سرویس های وبلاگدهی برای لینک سازی پی بی ان نیاز به ایجاد و ساخت سایت ندارید.

قدم دوم تولید محتوا غیر کپی برای وبلاگ هایتان است . در مرحله بعدی بعد از این که وبلاگ های تان را ساختید باید با تولید محتوای غیر کپی برای وبلاگ هایتان اعتبار آنها را افزایش بدهید. برای تولید محتوای غیر کپی اصلاً نیازی نیست خودتان شروع به تولید محتوا کنید. شما می توانید با استفاده از مترجم گوگل محتوا های خارجی را به فارسی تبدیل کنید و داخل وبلاگ های تان منتشر کنید. این کار باعث میشود قدرت لینک هایی که به سایتتان میدهید افزایش پیدا کند.

قدم سوم تولید محتوای حرفه ای برای سایتتان است. سومین مرحله در ساخت بک لینک pbn شما برای صفحه یا مقاله سایت تان که میخواهید در نتایج اول گوگل دیده شود محتوای حرفه ای تولید کنید. منظور از محتوای حرفه ای یعنی تمام اصول سئو محتوا را رعایت کنید. در این مرحله با توجه به اصول سئو باید محتوای حرفه ای تولید کنید. تولید محتوا حرفه ای بسیار مهم است. محتوایی که تولید میکنید باید بر اساس اصول سئو باشد.

قدم چهارم ساخت بک لینک pbn برای سایتتان ، چهارمین مرحله که یکی از مراحل مهم است باید برای سایتتان داخل وبلاگ هایی که ساختید بک لینک بسازید.

قدم پنجم بعد از این که برای سایتتان لینک ساختید باید برای لینک هایی که ساختید هم شروع به لینک سازی کنید.

ساختار لینک سازی pbn به صورت چند لایه ای می باشد. یعنی در لایه اول شما لینک های با کیفیت برای سایت تان می سازید و در لایه دوم م برای تقویت لینک های لایه اول شروع به لینک سازی می کنید. هرچقدر این روند را ادامه دهید قدرت لینک های لایه اول بیشتر می شود.

فقط به این نکته توجه کنید که حتماً لازم نیست لینک های لایه اول تان از سیستم های وبلاگدهی باشد. شما می توانید برای سایتتان در سوشال بوکمارک ها ، پروفایل ها و… لینک بسازید و سپس قدرت لینک های ساخته شده تان را افزایش بدهید.

آیا بک لینک پی بی ان باعث پنالتی شدن سایت میشود؟

بسیاری از افراد فکر می کنند ساخت بک لینک PBN باعث پنالتی شدن سایت میشود. اما اصلاً اینطور نیست!

اگر به صورت اصولی برای سایتتان بک لینک پی بی ان بسازید هرگز گوگل سایت تان را پنالتی نمی کند. اما اگر از روش کلاه سیاه استفاده کنید و بدون هیچ اصولی شروع به لینک سازی کنید مطمئن باشید گوگل متوجه می شود و ممکن است که سایتتان را در آن کلمه کلیدی پنالتی کند.

روشی که ما به شما آموزش داده ایم روش اصولی و حرفه ای ساخت بک لینک pbn است. با توجه به روش که ما به شما آموزش داده ایم گوگل هرگز متوجه نمی شود شما در حال لینک سازی پی بی ان برای سایتتان هستید.

انواع روش های ساخت بک لینک PBN

همان طور که گفتیم لینک سازی پی بی ان به دو روش لینک سازی کلاه سیاه و لینک سازی کلاه خاکستری تقسیم می شود.

در روش لینک سازی کلاه سیاه پی بی ان شما وبلاگ های تان را به صورت زنجیره ای به هم متصل می کنید.

این روش هم یکی از روش های بسیار قدرتمند ساخت بک لینک pbn است. اما این روش را به هیچ وجه به شما توصیه نمی کنم چون در این روش گوگل خیلی زود متوجه می شود و ممکن است شما را پنالتی کند. دقیقا مشابه تصویر زیر:

لینک سازی PBN

اما در روش لینک سازی کلاه خاکستری pbn شما به صورت هرمی برای سایتتان شروع بهینه سازی می کند.

همانطور که قبلا هم گفتم در لایه اول شروع به ساخت لینک برای سایتتان میکنید و در لایه دوم شروع می‌کنید و قدرت لینک های لایه اول را افزایش می دهد . در لایه سوم هم می توانید قدرت لینک های لایه دوم را افزایش بدهید. هر چقدر تعداد لایه ها بیشتر باشد تاثیر لینک هایی که به سایت شما داده می شود بیشتر می شود.

البته در دوره آموزش سئو شما را با قویترین روش ساخت بک لینک pbn به صورت کاملا عملی آشنا می کنیم.

بعد از انجام لینک سازی PBN برای من چه اتفاقی افتاد ؟

همان طور که گفتم بعد از ساخت بک لینک PBN برای لینک و کلمه کلیدی مورد نظر ” سیستم ارتعاش ثروت” ، سایت ما در رتبه یک قرار گرفت و هنوز هم در همان رتبه ها باقی مانده است.

سایت ما در کلمات کلیدی زیر رشد خیلی خوبی را تجربه کرد :

لینک سازی PBN

تکنیک های تبلیغ نویسی

قانون فرکانس

قانون مدارها

و صدها کلمه دیگر که در رتبه اول گوگل هستیم.

خرید بک لینک PBN به چه صورت است؟

برای این کار لطفا به صفحه خدمات سئو و بهینه سازی سایت محمد جانبلاغی مراجعه کنید.

روش های زیاد لینک سازی PBN وجود دارد. اغلب روش ها قبلا شناسایی شده اند و یا بی اثر هستند و یا همراه با جریمه گوگل هستند. اما روش های که ما استفاده می کنیم قدرتمندترین روش هاست و بهترین جواب را به شما خواهد داد و پیشرفت خود را خیلی زود خواهید دید.

خرید بک لینک PBN بسیار قوی

۲ پیشنهاد ویژه برای شما داریم:

اگر قصد دارید که به رتبه های بالای گوگل برسید و در مخارج تبلیغات اینترنتی خود صرفه جویی کنید، به شما پیشنهاد می کنم حتما از دوره آموزش سئو  ما استفاده کنید.

اگر فرصت شرکت در این دوره را ندارید سئو سایت خود را به ما بسپارید تا کمتر از ۲ ماه در صفحه اول گوگل باشید. (مشاهده قیمت خرید بک لینک PBN)


این دوره نقطه پایان جستجوی شماست !

دوره قانون جذب

رازهای ثروتمندیمهم نیست رویای شما چقدر بزرگ است !
هر رویای بزرگی که داشته باشید با استفاده از آموزش های این دوره آنها را محقق می کنید.
می خواهم هر کسی این دوره را تهیه می کند به چنان قدرتی دست پیدا کند که بفهمد ریشه تمام مشکلات و کاستی های زندگیش کجاست و چطور آن را برای همیشه حل کند.

همین الان اقدام کنید(چون شما لایقش هستید)طراحی سایت  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  ارسال نظر

ثبت نام در دوره سیستم ارتعاش ثروت


آموزش ساخت بک لینک


آموزش کسب و کار اینترنتی
نظرات سایت   کاربران درباره آموزش لینک سازی PBN چه نظری دارند؟ ارسال نظر

 1. نظر داود اسماعیلی درباره این موضوع :

  آقای جانبلاغی سلام
  شما آموزش ساخت pbn هم دارید؟

 2. نظر رضا درباره این موضوع :

  سلام
  من چندتا سوال دارم ازشما
  شما می تونید برای ما لینک سازی pbn را انجام دهید؟
  مدت زمانی که می تونیم از این روش نتیجه بگیریم چند ماهه است؟
  و هزینه لینک سازی را هم بفرمایید ممنون میشم
  متشکرم


  1. رضا عزیز سلام
   بله با کمال میل می تونیم در زمینه لینک سازی PBN به شما کمک کنیم
   مدت زمان نتیجه گیری از این روش بستگی به کلمات، وضعیت سئو داخلی، قدمت سایت و شرایط رقبا شما داره. ولی در کل نتیجه هم بین یک تا ۳ ماه مشخص میشه
   برای هزینه هم لطفا با ما در تماس باشید

دیدگاهتان را بنویسید