پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی قبل از ارسال پیام به بخش پشتیبانی ببینید آیا سوال شما درباره این موارد است؟

blank

پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی  سفارشی ثبت کرده‌ام، ولی هنوز به دستم نرسیده است. چگونه پی‌گیری کنم؟

ضمن تشکر از اینکه به ما اعتماد کردید و از سایت محمد جانبلاغی خرید کردید:

محصولات دانلودی

پس از سفارش یک محصول دانلودی و پرداخت مبلغ، به‌صورت خودکار به صفحه دانلود آن محصول هدایت می‌شوید. همچنین ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که شامل لینک دانلود است.

شما همیشه می‌توانید پس از ورود به سایت، در ستون سمت راست بر گزینه «دانلودهای من» کلیک کنید و فایل‌های خریداری شده را دانلود کنید.

blank

پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی آیا برای خرید از سایت باید قبلش عضو سایت شوم؟

برای خرید لازم نیست عضو سایت شوید. هنگام خرید از شما اطلاعات لازم پرسیده می‌شود و در طی فرایند خرید، به‌صورت خودکار عضو سایت می‌شوید.

blank

پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی آیا امکان خرید قسطی دوره ها وجود دارد؟

مهم تر از همه، استفاده از این دوره زمانی برای شما مناسب است که امکان تهیه آن بصورت نقدی و به تنهایی را داشته باشی زیرا شما باید خودتان را آماده ی فراگیری آنچه نمایید که در این بسته آمده است

زیرا موفقیت مسیری است که با ید بصورت صحیح طی شود.

در آموزش های محمد جانبلاغی هرگز چیزی بنام فروش قسطی وجود ندارد، به این دلیل است که این موضوع با قوانین جهان هستی و با آموزش های محمد جانبلاغی در تضاد است.

به شما هم توصیه می کنم که کلا از همین حالا، ذهن تان را به روی خرید قسطی هر چیزی ببندید و آن را جزو خطوط قرمز زندگی تان بدانید، اگر می خواهید موفق باشید.

blank

 با کمال میل پاسخگوی شما هستیم …

از اینکه به هر دلیلی با ما تماس می گیرید خوشحالیم
پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی تلفن تماس: ۲۷ ۲۲ ۲۳۹ ۰۹۳۹                     پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی ایمیل: info@janblaghy.ir

پشتیبانی و سوالات متداوال سایت محمد جانبلاغی آدرس ما: آذربایجان غربی، شهرستان بوکان

blank