مردان از زنان چه انتظاری دارند؟

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ | بدون دیدگاه | ازدواج و زناشویی | تا کنون 3843 نفر این مطلب را خوانده اند.

مردان از زنان چه انتظاری دارند؟ به نام خدای بخشنده و مهربان

یکی از موارد مهم در خانواده  شناخت مرد و زن از یکدیگر می باشد .حال هر چه موضوع بیشتر شکافته شود این شناخت با جدیت بیشتری ادامه یابد نیاز به  تفاهم و همبستگی در روابط از اهمیت بیشتری برخوردار می شود.

شناخت روحیه مرد از طرف زن یکی از عوامل مهم تفاهم و ایجاد خوشبختی در زندگی زناشوئی است که رعایت آن از طرف زن  می تواند به یک زندگی موفق همراه با آرامش کمک کند و باعث فراهم آمدن رضایت بیشتری در روابط زناشویی و سبب افزایش عشق مرد  به زندگی گردد که مهمترین آن عبارتند از:

 ایجاد آرامش در خانواده

مهمترین مسولیت یک زن می تواند ایجاد آرامش در خانواده باشد. و می توان این کار را به سادگی با مرتب و پاکیزه نگه داشتن خانه حس آرامش را ایجاد کرد، ولی وقتی مرد با چهره ژولیده همسر و خانه بهم ریخته مواجه می گردد بر نیروی منفی او افزوده می شود و زمینه برای جهت تنش ایجاد می گردد.

مدیریت و تنظیم برنامه های اقتصادی

توانایی مدیریت و تنظیم برنامه های اقتصادی خانواده توسط زنان بر هیچ کس پوشیده نیست و زنان اگر بخواهند از این توانایی خود استفاده نمایند از هوش و مدیریت اقتصادی بالایی بر خوردارند.

زنان می توانند با درک صحیح از وضع اقتصادی خانواده و تنظیم خرج با در آمد و آموزش فرهنگ پس انداز به مردان و تشویق به سرمایه گذاری مازاد اقتصادی و همچنین انگیزه دادن مردان به آینده روشن تر تاثیر بسزایی در پیشرفت خانواده داشته باشند.

  ایجاد روابط محکم عاطفی زناشویی

زنان در گرایش مردان به کانون خانواده می توانند موثر عمل کنند. با تسلی دادن و امیدوار کردن او به آینده و گفتگو درباره برنامه های خود و فرزندان مرد را تشویق به تلاش بیشتر در راستای زندگی کنند تا مردان دچار سردرگمی و افسردگی نشوند.

  اهمیت روابط جنسی

مسایل جنسی از جمله موارد مهم زناشویی است که باید به آن توجه گردد اگر در این مساله دقت کافی نشود عواقب آن بصورت غرولند و بهانه جوی های بی مورد در زندگی مشاهده می شود .

جذبه جنسی زن یکی از فاکتورهای کنترل مرد است و توجه به تناسب اندام هم برای سلامتی مهم است و هم در ایجاد جاذبه جنسی دارای اهمیت بسیاری است .

تلاش در تربیت صحیح فرزندان

یکی از مسایلی که باید مورد توجه زنان قرار گیرد تربیت فرزندان است و بهترین نوع تربیت همراهی دختر با مادر و الگو برداری از اوست و همراهی پسر با پدر و همانند سازی با پدر است .

با توجه به اشتغال پدر در خارج خانه و تامین مخارج زندگی مادر می تواند نظارت کاملی بر فرزندان در محیط داخل و خارج خانه داشته باشد و در دوست یابی و درک صحیح مسائل زندگی به فرزندان کمک نماید.

البته بدون شک والدین هر دو باید خود را در قبال سرنوشت فرزندان خود مسئول بدانند در غیر اینصورت عواقب تربیت ناصحیح آنها گریبان گیر والدین می گردد.دوره قانون جذبخرید پکیج جامع آموزش قانون جذب

محصول دانلودی

چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف و خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 100 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قیمت محصول:  ۱۵۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید توضیحات کامل این محصول


مردان از زنان چه انتظاری دارند؟  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  مردان از زنان چه انتظاری دارند؟

می خواهید موفق شوید ؟


زندگی یک نعمت است…


طلاق با کودکان شما چه می کند


عاشق شو …مردان از زنان چه انتظاری دارند؟منبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
مردان از زنان چه انتظاری دارند؟ در پناه حق باشید.

شما در این باره چه نظری دارید؟