من آدم خوبی ام، چرا این اتفاق برای من افتاد؟

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 3851 نفر این مطلب را خوانده اند.


اتفاقات بد برای هرکسی رخ می دهند. من آدم خوبی ام، چرا این اتفاق برای من افتاد؟

تلویزیون را روشن می کنید و شبکه خبر می زنید. اخبار، تصادف وحشتناک ماشینی را توضیح می دهد که در بزرگراه چپ کرده است. راننده خواب آلود بی دقت با مادر و سه بچه اش برخورد کرده است.

زن از تصادف جان سالم به در برده است اما متاسفانه سه فرزند او همگی فوت کرده اند. قطعا همۀ شما چنین اخباری به گوشتان خورده و احتمالا چنین جمله ای هم گفته اید: خدا نکنه کسی چنین چیزی رو تجربه کنه.

اما حقیقت این است که اگر عمر طولانی کرده باشید، احتمالا رویدادهای پر استرس زیادی را تجربه کرده اید: فوت دوستان، مریض شدن، مورد بدرفتاری واقع شدن و خیلی چیزهای دیگر.

من که گناهی نکردم، چرا من؟

یکی از سوالاتی است که بیشتر ما وقتی حادثه بدی برایمان رخ می دهد از خودمان می پرسیم. واقعیت این است که اتفاقات بد برای هرکسی رخ می دهد. ما در جهانی پر از فاجعه زندگی می کنیم. فقط کافی است روی اخبار روز کلیک کنید و فهرستی طولانی از حوادث ناراحت کننده را ببینید.

مشکل این ذهنیت است که فکر می کنید شما یا بقیۀ کسانی که می شناسید شایسته و سزاوار رنج نیستید، که این اتفاقات عادلانه نیست، که این چیزها نباید اتفاق بیفتد، که نباید رنج بکشید.

وقتی مصیبت به ما هجوم می آورد، دو انتخاب داریم: آنچه اتفاق افتاده بپذیریم یا رنج را تحمل کنیم.

ابهام های زیادی در مورد \”پذیرش آنچه هست\” وجود دارد. خیلی از افراد دلسوز و مهربان پذیرش را با بی تفاوتی اشتباه می گیرند. آنها موضع می گیرند \”این وحشتناکه.

من نمی خوام بپذیرم و بنشینم و هیچ کاری نکنم\” موافقم. پذیرش وضع موجود به این معنا نیست که بنشینید و کاری نکنید. در واقع وقتی شاهد بی عدالتی یا نیاز افراد به کمک هستید باید کاری کنید. وقتی با شرایطی تکان دهنده مواجه می شوید از خودتان بپرسید\” کاری هست که من بتوانم شرایط را بهبود بخشم؟\”، \”می توانم داوطلبانه کمک مالی یا کمک های دیگری بکنم؟\”، به عبارت دیگر راهی هست که بتوانید کاری کنید؟

همانطور که دیدید منظور ما از پذیرش وضع موجود به معنای راحت نشستن نیست. مشکل این است که بسیاری از افراد با یک تفاوت کوچک در دنیا فورا به هم می ریزند و نمی توانند ذهنشان را آرام کنند.

پذیرش وضع موجود یعنی هماهنگی اقداماتمان با ارزشهایمان؛

و وقتی شما بر اساس ارزش هایتان رفتار کنید نتیجه را رها می کنید. وقتی شما به نگرانی ادامه می دهید و انتظاراتی برای نتایجی که باید رخ دهند تعیین می کنید یعنی پذیرش نداشته اید. در نتیجه شما رنج می کشید. افکارتان به شما استرس می دهند وحتی می توانند شما را مریض کنند.

پس چطور چیزی که هست را بپذیریم و مطابق ارزشهایمان رفتار کنیم؟

اجازه دهید از مشاغلی مثال بزنیم که روزانه با استرس های بالایی مواجه اند. پزشکان، پرستاران، آتش نشانان و مددکاران غالبا شرایط دلخراشی را به طور منظم تجربه می کنند. این مشاغل در معرض فرسودگی شغلی بالایی هستند و خیلی از افراد بعد از مدتی شغلشان را رها می کنند.

اما بسیاری از متخصصانی که می توانند شغلشان را حفظ کنند، مهارت مهمی را یاد گرفته اند. آنها کارشان را انجام می دهند و از افرادی که نیاز به کمک دارند، مراقبت می کنند. زمانی که روز کاری آنها تمام می شود آنها ذهنشان را تغییر می دهند و حوادث را پشت سرشان قرار می دهند. این رویکرد \”خارج از دید، خارج از ذهن\” است که به آنها اجازه می دهد در عین حال که ذهنشان را ارام می کنند، شغلشان را نگه دارند.

یاد بگیرید سوسک های حمام را دوست داشته باشید!

این داستانی از راهبی است که زندانی شده بود. او مرد آرامی بود که هرگز روحش آسیب ندیده بود. با این حال در زندان در کنار افرادی قرار گرفت که جنایات وحشتناکی مرتکب شده بودند.

بعد از چند سال او آزاد شد. وقتی درباره تجربه اش از او سوال شد، به جای خشم از حبس ناعادلانه، گفت\”زمان زیادی را صرف تمرین های مراقبه کردم. یاد گرفتم زیبایی هرچیزی را درک کنم، حتی سوسک هایی که هرروز مرا در زندان ملاقات می کردند\”

. بنابراین دفعه بعد که شما یا اطرافیانتان با موقعیت دشواری مواجه شدید، از منطق عامه اجتناب کنید که می گوید:\”اتفاقات بد نباید برای آدم های خوب رخ دهد!\” در عوض، بپذیرید که اتفاقات بد (و خوب) برای هرکسی رخ می دهد.

خودتان را آرام کنید و وضعیت را بپذیرید. مهم نیست شرایط چقدر نامطلوب است، زندگی همیشه برای ما چیزهای زیبا و لذت بخش دارد.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغیکامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته 68 نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


من آدم خوبی ام، چرا این اتفاق برای من افتاد؟  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  من آدم خوبی ام، چرا این اتفاق برای من افتاد؟

عشق و مسائل جنسی


کنترل راه حل نیست بلکه خود مشکل است


۱۰ کلمه ای که افراد با اعتماد به نفس پایین بکار می برند


قانون جذب چیست؟


دیدگاهتان را بنویسید

blank blank