نقشه عشق خود را گسترش دهید

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه | ازدواج و زناشویی | تا کنون 3712 نفر این مطلب را خوانده اند.

نقشه عشق خود را گسترش دهید به نام خدای بخشنده و مهربان

زوج های هوشمند و عاطفی با دنیای یکدیگر آشنا هستند.

این اگاهی دقیق از دنیا نقشه عشق نامیده می شود. این اصطلاح به آن بخش از مغز شما که اطلاعات مربوط به شریک زندگی را در آن ذخیره کرده ­اید مربوط است.

به بیان دیگر این زوج ها گستره ی وسیعی از فضای شناختی خود را به مسائل زناشویی خود اختصاص می دهند. و اطلاعات خود را تازه و روزآمد می کنند. خانم وقتی از شوهرش می خواهد که سالاد را او تهیه کند به این نکته توجه دارد که سس مورد علاقه شوهرش را بخواهد. اگر خانم تا دیر وقت کار می کند، شوهرش تلویزیون را روی برنامه مورد علاقه او تنظیم می کند چون می داند همسرش کدام برنامه را دوست دارد.

زوجهای خوشبخت فقط از یکدیگر شناخت ندارند بلکه آنها این شناخت را مبنا قرار می دهند و در بسیاری از مسیرهای مهم آن را افزایش می دهند.

عشق و علاقه و تحسین کردن را در خود پرورش دهید:

اگر نظام عشق و علاقه و ستایش یکدیگر هنوز در زوج فعال باشد، برای زندگی مشترک آنان هنوز راه نجات باقی است. علاقه و ستایش، دو عنصر حیاتی در دیرپایی و رضایت بخش بودن روابط عاشقانه است.

زوج های خوشبخت ممکن است گاهی از نقاط ضعف همسر خود احساس نارضایتی کنند، اما هنوز شریک زندگی خود را شایسته احترام و ستایش می دانند. وقتی این احساس کاملاً از میان برود، روابط زناشویی غیرقابل احیاست.

به جای فرار از هم، به یکدیگر روی بیاورید:

نخستین گام در روی اوردن به یکدیگر، آگاهی از سرنوشت ساز بودن این لحظه های پیش پاافتاده است. لحظه هایی که نه تنها برای ثبات زندگی مشترک شما بلکه برای جاری بودن احساس عاشقانه در آن، سرنوشت ساز است.

در بسیاری از زوج ها، فهمیدن این نکته که قدر روابط روزمره خود را ندانسته اند، به تغییرات بیشماری در زندگی آنها منجر می شود.

بگذارید همسرتان روی شما نفوذ داشته باشد:

وقتی همسری نفوذ همسرش را بپذیرد این نفوذپذیری به استحکام روابط دوستانه با همسرش و افزایش مثبت نگری در روابط می انجامد. نفوذپذیری یک نگرش است اما مهارت نیز به حساب می آید. مهارتی که می توانید با توجه کردن به چگونگی برقراری ارتباط با همسرتان، آن را تقویت کنید.

مشکلات قابل حل خود را شناسایی کنید:

وقتی زن و شوهری به یکدیگر احترام می­گذارند و پذیرای دیدگاه های یکدیگرند، روشن است که مبنایی مناسب برای حل اختلافات در اختیار دارند.

با این همه بیشتر اوقات زوجها در رفع اختلافات یا متقاعد کردن یکدیگر، سردرگم می شوند. مکالمه ای که می توانست مثمر تمر باشد ممکن است به رقابتی پر هیاهم یا سکوت خشمگینانه منتهی شود.

برای جلوگیری از این بحران این مراحل باید انجام شود: ۱٫ با ملایمت آغاز کردن ۲٫ آموختن اقدامات جبرانی ۳٫ آرام کردن خود و یکدیگر ۴٫ مصالحه کردن ۵٫ مدارا کردن با خطاهای یکدیگر

بر بن بست ها غلبه کنید:

هدف از غلبه بر بن بست حل کردن مشکل نیست، بلکه بیرون آمدن از بن بست و اقدام به گفتگوست. تعارض محصور در بن بست احتمالاً همواره مشکلی دائمی در زندگی مشترک شما بوده، اما روزی خواهید توانست بدون آنکه یکدیگر را آزار دهید با هم درباره آن صحبت کنید. خواهید آموخت که چگونه با مشکل کنار بیایید.

ارزش های مشترک خلق کنید:

سعی کنید همواره به فکر یافتن علایق یکدیگر باشید و آن ها را تقویت کنید.

دوستدارتان محمد جانبلاغیچرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 1000 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

توضیحات بیشتر و سفارش این محصول آموزشی


ارسال این مطلب به تلگرام دوستانتاننقشه عشق خود را گسترش دهید  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  نقشه عشق خود را گسترش دهید

مردان از زنان چه انتظاری دارند؟


چرا بعضی زوج‌ها همیشه با هم دعوا دارند؟نقشه عشق خود را گسترش دهیدمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
نقشه عشق خود را گسترش دهید در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

... رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود ...
جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

شما در این باره چه نظری دارید؟