چطور انگیزه امان را افزایش دهیم؟

۲۵ آبان ۱۳۹۵ ۲۵ آبان ۱۳۹۵ | ۲ دیدگاه ۲ دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 6976 نفر این مطلب را خوانده اند.


چطور انگیزه امان را افزایش دهیم؟

انگیزه شما زمانی افزایش پیدا می کند که چرایی کارهایتان را بدانید.

چرا باید در دوره ها و سمینارهای محمد جانبلاغی شرکت کنم؟

چرا باید به جلسات مشاوره بیام و با محمد جانبلاغی مشاوره داشته باشم؟

در پاسخ به شما پرسشی برای شما عزیزان دارم:

تمام این کارهای ارزشمند که در نتیجه آنها یک فرد می‌تواند موفق‌تر، شادمان‌تر، موثر‌تر و راحت‌تر شود را شما حاضرید برای چه کسی انجام دهید؟

لطفا کمی درباره اش بیاندیشید…

پاسختان درست است.

«کسی که دوستش دارید و برایش احترام قائل هستید».

تجربه‌ام نشان می‌دهد انسان هنگامی حاضر است رشد کند و موفق‌تر شود که خودش را دوست دارد و برای خودش ارزش و احترام قائل است.

نخستین و مهم‌ترین عامل موفقیت در هر زمینه و کاری این است که بتوانی،  خودت را دوست بداری و احترام بگذاری .

به همین دلیل هم هست که تاکید آموزه‌های « محمد جانبلاغی »  بر این است که انسان‌ها با خودشان آشتی کنند و خودشان را بیشتر دوست بدارند.

چرا که تنها در این حالت است که ذهن فرد آماده می‌گردد تا به خودش کمک کند و آن را توسعه بخشد. و به همین دلیل است که محور اصلی آموزش و دوره‌های «مکتب زندگی» بر اساس این شعار است:

«آمده ایم که انسان ها را با خودشان آشتی دهیم»

در این مورد هم در مقاله‌ای جداگانه برایتان بیشتر  شرح دادیم (اینجا مقاله را میتونید بخوانید…)که چگونه افراد در حالی که می‌دانند، چه خوب است و چه بد است، اما آن نکات را نه‌تنها رعایت نمی‌کنند، بلکه بیشتر زمان‌ها رفتارشان با خودشان بیشتر همانند رفتار با یک دشمن است تا یک دوست.

اغراق نیست اگر از من بپرسید که: «تنها راه موفقیت و شادمانه زیستن چیست؟» به شما عرض خواهم کرد: «همه را فراموش کنید و کاری کنید که هر روز و هر لحظه بیشتر در آشتی با خود باشید و بیشتر خودتان را دوست داشته باشید و احترام بگذارید.»

اگر من فکرهای مخرب دارم، اگر قلبم ناراحت است، اگر خشم دارم، اگر از آدم‌ها متنفرم، اگر رنجش دارم، اگر معده‌ام دارد سوراخ می‌شود، اگر کمرم دارد می‌شکند، اگر پایم از کار افتاده،… باید بدانم که:

کلیدها، راه حل‌ها، بیشتر در خود من وجود دارد ولی من به آن وقوف ندارم!

خیلی دور نروید، کلید همراه مشکل آمده است. این دردها نشانه‌هایی هستند از اتفاقات و یک سری از رفتارها و طرز فکرهایی که مرا امروز به اینجا رسانده‌اند. اینها خودبه‌خود رخ نداده‌اند. اگر هم رخ داده‌اند، به این دلیل است که من این راه را برای زندگی‌ام برگزیده‌ام.

کلیدها در وجود خود من است، خودت را بپذیر، به خودت احترام بگذار و از خودت بخواه که مسئله را حل کنی. حتی اگر مسئله به دست دیگران حل می‌شود، این شما هستید که می‌بایست انتخاب کنید به دست چه کسی؟ چه هنگامی؟ و به چه طریقی ارتباط بر قرار کنید؟

در مورد توکل به خداوند نیز، نخست توجه داشته باشیم به این‌که ما در زمانی می‌بایست توکل کنیم که دیگر از خودمان کاری بر نمی‌آید. مثلا سنجیده نیست من در خانه ام را باز رها کنم و از خداوند بخواهیم که آن را تحت حفاظت خود قرار دهد. به عبارت بهتر: «با توکل زانوی اشتر ببند

دوم این‌که زمانی می‌بایست توکل کرد که، به‌طور مثال تمام کارهایی را که می‌توانیم برای حفظ تندرستی خود انجام دهیم، انجام داده‌ایم و نزد بهترین پزشک رفته‌ایم ولی هنوز خطراتی در پیش هستند که دانش بشری به آن دست نیافته است.

در این لحظه است که می‌توانیم از خداوند بخواهیم که ما را در مراحلی که در اختیار ما نیست و یا از درک و فهم ما خارج است، حفظ کند و تحت حفاظت خود قرار دهد.

***

مشکلات را بپذیریم و سهم خود را قبول کنیم و برای حل آنها مسئولیت بپذیریم. آن‌وقت است که در‌ها به رویمان باز می‌شوند!

اگر در جاده‌ای در حرکتید، سعی کنید از یک راهنما مسیر را بپرسید. اگر از راهی رفتید و فهمیدید راه به جایی نمی‌برد، یک تابلو بزنید تا دیگران هم نروند. تجربه‌تان را به دیگران بگویید.

«همه زندگی آن است که خاموش نمیرید!»

بنجامین فرانکلین می‌گوید اگر فکر می‌کنید هزینۀ آموزش سنگین است، اشکالی ندارد، جهل و نادانی را تجربه کنید!

«گران است» معنی ندارد، اگر می‌خواهید تغییر کنید و بهتر بشوید باید برای آن هزینه کنید؛ یا جهل را تجربه کنید.

به خاطر داشته باشید که موفقیت یک مهارت است و مانند هر مهارت دیگری، با آموختن و تمرین کردن فراهم می‌شود. ثروتمند شدن یک مهارتِ ذهنی است و باید تمرین کنید.

شما در این باره چه دیدگاهی دارید؟

با کمال میل پذیرای دیدگاهای شما دوستان عزیز، محترم و دوست داشتنی هستیم…

شاد و تندرست باشید

دوستدارتان محمد جانبلاغیکامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته 68 نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


چطور انگیزه امان را افزایش دهیم؟  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  چطور انگیزه امان را افزایش دهیم؟

اختلال ADHD


چهار میم مهم برای ازدواج


آداب سخن گفتن با هم را بیاموزیم


تولدی دوبارهچطور انگیزه امان را افزایش دهیم؟   کاربران درباره چطور انگیزه امان را افزایش دهیم؟ چه نظری دارند؟ چطور انگیزه امان را افزایش دهیم؟

  1. نظر saghar درباره این موضوع :

    درود بر شما استاد بزرگ.
    مطالب سایتتون همچون دیگر مطالب آموزشی شما بینهایت مفید و آموزنده ست.
    از زحمات شما در راستای آموزش و ترویج این مطالب بسیار با ارزش بینهایت سپاسگزاری میکنم.امیدوارم افتخار این رو داشته باشم تا در آینده یکی از شاگردانتون شوم.با آرزوی موفقیت و شادی روز افزون برای شما

  2. نظر حسین درباره این موضوع :

    فقط باید اقدام کرد :برای هر موضوع حداقل ۵بار باید اقدام نمود

دیدگاهتان را بنویسید

  −  3  =  1