چند تکنیک ساده افزایش فروش

۲۷ تیر ۱۳۹۶ ۲۷ تیر ۱۳۹۶ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت مقالات بازاریابی و فروش | بازدید سایت تا کنون 4252 نفر این مطلب را خوانده اند.


قانونی که برای شما رایگان تبلیغ میکند…

دوست دارید ترفیع شغلی بگیرید؟ مشتریان بیشتری را به مغازه تان جذب کنید؟ امنیت شغلی داشته باشید و بدانید که هیچ وقت اخراج نخواهید شد؟ در مدرسه، دانشگاه، محل کار، سالن ورزشی و …بیش تر از همه مورد توجه واقع شوید؟

بدون این که دنبال کار بگردید، کار به دنبال شما باشد؟ بدون این که خودتان خبر داشته باشید، مشتریانتان کار شما را تبلیغ کنند؟

اینجا قانونی را به شما معرفی می کنیم که این خواسته هایتان را تحقق می بخشد؛ قانونی که باعث موفقیت بسیاری از فروشگاه ها، هتل ها و اشخاص معروف شده است.

این قانون یا اصل را می توان در این جمله خلاصه کرد : وقتی از تو انتظار خدمات و کار بیش تری را ندارند، تو یک کیلومتر بیش تر طی کن تا موفق تر شوی !

به این مثال توجه کنید :

دو شرکت خدمات رسانی کامپیوتر وجود دارد.

» وقتی با شرکت اولی تماس می گیرید یکی از کارمندانش را برای راه انداختن کار شما می فرستد. کارمند آن شرکت بدون هیچ کار و حرف اضافه ای کار محول شده را انجام می دهد و می رود.

» اما وقتی درب را به روی کارمند شرکت دومی باز می کنید با صورتی خندان و بشاش مواجه می شوید. وقتی او در حال کمک به شماست، متوجه گذر زمان نمی شوید، اطلاعات بیشتری نسبت به هزینه ای که پرداخت کرده اید، به دست می آورید. توصیه و راهکارهای جدیدی می شنوید و با یک احساس خوب او را بدرقه می کنید.

اگر کسی از شما شماره ی شرکت خدمات رسانی کامپیوتر را بخواهد، بدون شک شماره شرکت دوم را در اختیارش قرار خواهید داد. ممکن است در جمع دوستانه و محل کار از خدمات خوب آن شرکت صحبت کنید و بدون اینکه بدانید باعث رونق گرفتن کارهای آن ها شوید.

خب با این مثال، حتما تا به حال متوجه شده اید که قانون یک کیلومتر بیش تر طی کنید، چیست… بله ! درست فهمیده اید. یعنی « کاری را انجام بده که بر عهده ات نیست. »

اگر کارمند شرکتی هستید. می توانید به جز وظایف خودتان، کارهای شخصی که آن روز نتوانسته به اداره بیاید را انجام دهید یا در انجام اموری که جزو وظایفتان نیست داوطلب شوید. شما با این کار اولین نفری هستید که ترفیع می گیرید و آخرین شخصی خواهید بود که اخراج می شوید.

چون در ذهن رئیس تان پر رنگ شده اید و شما را به عنوان یک کارمند وظیفه شناس و کوشا در خاطرش نگه خواهد داشت. هتل ها و رستوران هایی که یک ایده ی رایگان را در کنار خدمات شان ارائه می دهند، کارشان رونق بیشتری می گیرد.

حتی گاهی یک گل سرخ هم می تواند باعث جذب مشتری بیش تری شود !

به این فکر نکنید که چرا باید هزینه ی بیش تری پرداخت کنم یا کاری را انجام دهم که وظیفه ی من نیست. چون در برابر هزینه ی که برای ارائه آن خدمات اضافی کرده اید، پول و مشتریان جدید زیادی به سمت شما جذب خواهد شد.

شما کار تبلیغ غیر مستقیم را انجام می دهید و با این کار به شهرت و درآمد خود می افزایید.

یک لبخند، یک گل رز، کمی اطلاعات بیش تر، کمک بدون این که از شما بخواهند و کارهای مشابه این ها باعث پیشرفت شما خواهد شد.

من خودم همیشه تمایل دارم به مغازه ی پیرمردی در مرکز شهر بروم که همیشه بامن احوال پرسی می کند و یک شکلات به من هدیه می دهد.

در اطراف خانه ی ما مغازه های زیادی وجود دارد اما من ترجیح می دهم برای خرید هایم به آن جا بروم، چون با رفتار خوب و شکلات هایی که به من هدیه داده باعث شده تا حس آرامش بیشتری در آن جا تجربه کنم.

این کار را بیش از ده سال است انجام می دهم. من در طی این ده سال شاید در مورد این مغازه  و صاحبش با افراد زیادی صحبت کرده ام و آن ها را به خرید از آن مغازه ترغیب کرده ام.

در واقع آن شکلات رایگان که هزینه ی قابل توجه ای هم ندارد، باعث جذب مشتریان بیش تری برای صاحب آن مغازه شده است.

مثال دیگری که در زندگی روزانه ام زیاد اتفاق می افتد، این است که بارها از اطرافیانم شنیده ام به خاطر رفتار یا خدمات بهتر جذب جایی شده اند یا تصمیم گرفته اند دیگر آن جا نروند.

برای مثال می گویند:

» چه قدر مغازه دار عبوس بود، انگار سختش می شد صحبت کند، دیگر از او خرید نخواهم کرد.

» این کافه در کنار سفارش هایمان یک کیک رایگان ارائه می دهد، بیایید آن جا برویم.

حتما پیرامون شما هم اتفاقات مشابه این افتاده و باعث ترغیب یا دوری شما از فروشگاه ها و … شده است. این تاثیر شگفت انگیز ارائه خدمات بیش تر از حد انتظار را نشان می دهد.

اگر خواهان پیشرفت بیش تر هستید، می خواهید مطرح باشید و در مورد شما و کارهایتان صحبت کنند، موقعیت های بهتری کسب کنید پس غرور را کنار بگذارید، دنبال طرح های جدید برای ارائه خدمات بیش تر باشید، لبخند را مهمان همیشگی لب هایتان در برخورد با رئیس، همکار و مشتری کنید تا معجزه ی آن را ببینید؛ به همین سادگی !

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغی

یک پیشنهاد ویژه! 

افزایش ۱۰۰ برابری فروش شما در کمتر از یکسال

تمام هزینه‌های بازاریابی شما دور ریختن پول است اگر…فروشندگانی حرفه‌ای و آموزش دیده نداشته باشید!

فروش حرفه‌ای مانند بازی شطرنج است، یادگیری آن بسیار آسان است و برنده شدن بسیار سخت!

ما در این دوره فقط بر آموزش تمرکز نمی‌کنیم بلکه تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه‌ای!

شما هم می توانید مثل همه مدیران فروش، پزشکان، وکلا، منشی‌ها و ویزیتورها زیادی که به صورت خصوصی و یا کارگاهی از این دوره محمد جانبلاغی استفاده کرده اند را تجربه کنید.

درباره نحوه آموزش فروش بیشتر بدانید…کامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته 68 نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


چند تکنیک ساده افزایش فروش  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  چند تکنیک ساده افزایش فروش

نقش ظاهر در فروش


۷ گام موفقیت با محمد جانبلاغی


۵ دلیل کم بودن فروش سایت


چگونه در بازار رقابتی مشتری خود را پیدا کنیم؟


دیدگاهتان را بنویسید

46  +    =  55