گاهی حتی با وجود اینکه عاشق هستید، باید رها کنید

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت ازدواج و زناشویی | بازدید سایت تا کنون 4389 نفر این مطلب را خوانده اند.

گاهی حتی با وجود اینکه عاشق هستید، باید رها کنید به نام خدای بخشنده و مهربان

فرآیند رها کردن کسی که عاشقش هستید یکی از دردناک ترین تجربیات زندگی است. وقتی زمان و انرژی زیادی را روی کسی سرمایه گذاری می کنید، زندگی بدون آنها غیرقابل تصور می شود.

شاید به خاطرات مشترک قدیمی خود نگاه کنید یا برنامه هایی که با یکدیگر ریختید و احساس عذاب کنید.

اگر جدیدا رابطه تان تمام شده باشد، رابطه داشتن با شخص دیگر به نظرتان غیرممکن می رسد. شاید مدام درباره اینکه کار متفاوتی می توانستید انجام دهید نشخوار ذهنی کنید و یا بابت حرف هایی که زدید پشیمان شده باشید. هر رابطه ای منحصر به فرد است و دلایل زیادی برای تمام شدن آن وجود دارد که شاید بهترین راه حل باشد.

شاید با گذشت زمان فهمیده اید که ارزش ها و رویاهای شما هم تراز نیست. در ابتدا شاید امیدوار بودید که می توان بر تقاوت ها غلبه کرد اما در نهایت آنها شما را جدا کردند. گاهی عشق کافی نیست و شما به این نتیجه غم انگیز می رسید که راهتان از هم جداست.

شاید عاشق یکدیگر باشید و حتی از تفاوت هایتان لذت ببرید اما به نظر می رسد در حل مشکلاتتان ناتوان هستید. شاید هم بنا به دلایل دیگری باید رابطه خود را تمام کنید. هر ماشه چکانی(منظور از ماشه چکان هرچیزی است که شما را یاد رابطه تمام شده بیندازد،مکان ها، موزیک ها،غذاها،کتاب ها، خیابان ها و غیره) عواقب عاطفی قابل توجهی خواهد داشت. این کاملا طبیعی است. با خودتان مهربان باشید و انتظار یک دوره آشفتگی عاطفی را داشته باشید.

چه چیزی را واقعا باید رها کنید؟

رها کردن یک شخص یعنی رها کردن امید.

ما معتقدیم این شخص عشق ما بوده یا حداقل کسی بوده که می توانستیم مدت طولانی به او تکیه کنیم. مواجه شدن با واقعیت تلخ، فوق العاده دشوار است و لازم است مسیر جدیدی برای خودمان ایجاد کنیم و اجازه دهیم او نیز همین کار را برای خودش کند.

شاید حتی وقتی دوستان و خانواده کنار شما هستند احساس تنهایی کنید. به خودتان اجازه دهید تا از حمایت آنها استفاده کنید. گرفتن این تصمیم مهم که شخصی که عاشقش هستید را رها کنید، گامی شجاعانه است.

در انجام با این کار شما به خودتان ثابت می کنید فردی توانا هستید و برای اینکه فکر کنید زندگی ارزش زیستن دارد به کسی وابسته نیستید. وقتی رابطه‌تان را ارزیابی می کنید و تصمیم میگیرید بهتر است جدا شوید، نشان می دهید که به دنیا اعتماد دارید. وقتی شجاعانه از رابطه ای که برای شما کارکرد ندارد بیرون می آیید، ثابت می کنید که لیاقت آن را دارید که بهترین زندگی را داشته باشد و این به شما اعتماد به نفس می دهد و می توانید به سمت یک رابطه سازنده تر حرکت کنید.

چرا رها کردن می تواند نوید یک شروع زیبا باشد؟

رها کردن یک رابطه آسیب زا، شما را به سمت آینده ای روشن می کشاند. این گفته قدیمی را به یاد داشته باشید: اگر کسی را دوست دارید او را رها کنید.

اگر عمیقا به خودتان نگاه کنید متوجه خواهید شد وقتی رابطه ناسالمی را رها می کنید در واقع به دونفر کمک می کنید که زندگی شادتر و اصیل تری داشته باشد. در اینجا، رها کردن کسی که دوستش دارید می تواند اقدامی مهربانانه و عالی باشد.

هر رابطه ای به ما چیزی یاد می دهد و گاهی هدف یک رابطه، وقتی رابطه تمام می شود مشخص می شود. اجازه دهید درسی که از این رابطه گرفتید شما را در برقراری ارتباط سالم در آینده هدایت کند و مطمئن می باشید که می توانید دوباره عشق را پیدا کنید.

این دوره دردناک را پلی ببینید که شما را به آنچه واقعا نیاز دارید و از زندگی می خواهید نزدیک تر می کند.

منبع این مطلب : هیل، جی. (۱۳۹۵). گاهی حتی با وجود اینکه عاشق هستید، باید رها کنید. عاطفه محمدصادق (مترجم). برگرفته در روز۲۶ تیرماه سال۹۶ از سایت مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره زندگی

شما در این باره چه دیدگاهی دارید…؟

دوستدارتان محمد جانبلاغیدوره قانون جذبخرید پکیج جامع آموزش قانون جذب

محصول دانلودی


چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف و خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 100 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قیمت محصول:  ۱۵۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید توضیحات کامل این محصول


گاهی حتی با وجود اینکه عاشق هستید، باید رها کنید  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  گاهی حتی با وجود اینکه عاشق هستید، باید رها کنید

نحوه پاسخگویی به سوالات جنسی کودکان


باور های غلط زندگی زناشویی


احتیاج عصبی به عشق


ازدواج با چندمین فرزند خانواده بهتر است؟گاهی حتی با وجود اینکه عاشق هستید، باید رها کنیدمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
گاهی حتی با وجود اینکه عاشق هستید، باید رها کنید در پناه حق باشید.

شما در این باره چه نظری دارید؟