۷ زبان بدن افراد موفق

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه | خالق زندگی اتان باشید | تا کنون 5436 نفر این مطلب را خوانده اند.

۷ زبان بدن افراد موفق به نام خدای بخشنده و مهربان

گفته می شود که بدن ما زبان خودش را دارد و گاهی اوقات حرکات بدن بیشتر از کلمات منظور ما را می رسانند. مطالعات اخیر نشان داد ، افرادی که با استفاده از سیگنال های غیرکلامی می توانند ارتباط موثرتری برقرار کنند، هوش هیجانی بالاتری دارند.

ما در اینجا هفت زبان بدن افراد موفق را با شما به اشتراک می گذاریم.

۱- صاف بنشینید.

خمیده نشستن روی صندلی ، قرار دادن آرنج خود بر روی میز ، و پوشش صورت خود با دست نشانه هایی از بی احترامی است. این نشانه ها بدین معنی است که شما به چیزی که می شنوید علاقه ندارید. در مقابل اگر شما صاف بنشینید، با اعتماد به نفس تر به نظر می رسید این قدرت پوسچر است. به یاد داشته باشید هر قدر بدن شما میزان بیشتری از فضا را اشغال کند شما بیشتر موفق به نظر می رسید. هرگز خمیده ننشینید: این باعث می شود که شما کوچک تر به نظر برسید و به نظر کم قدرت تر آیید.

۲- استفاده از حرکات صحیح

اگر شما در ژست های خود مبالغه کنید مردم فکر می کنند که شما دروغ می گویید یا دارید چیزی را پنهان می کنید در مقابل ژست های باز مثل فاصله دادن دست هایتان از یکدیگر این گونه شما را نشان می دهند که شما هیچ چیز برای پنهان کردن ندارید.

۳- آغوش باز

هنگامی که شما دست به سینه می نشینید ، این سیگنال را می فرستید که : ” من انعطاف پذیر نیستم ، و با چیزی که شما می گویید موافق نیستم.” حتی اگر شما لبخند بزنید ، دست به سینه نشستن و انداختن یک پا بر روی پای دیگر ، زبان های بدن خوبی نیستند.

۴- موهای خود را لمس نکنید.

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که هنگام صحبت کردن با دیگران مو های خود را لمس می کنند، با موهای خود بازی می کنند و یا موهای خود را درست می کنند، این عادت بد را رها کنید. این فقط اعتماد به نفس کم و کمبود توجه شما را نشان می دهد. موهای خود را لمس نکنید و سعی کنید طبیعی ارتباط برقرار کنید.

۵- لبخند بزنید.

اگرچه خندیدن به همه چیز این ایده را که شما شخصیت قوی ای دارید حمایت نمی کند ولی لبخند زدن در جای مناسب و در موقع مناسب این را نشان می دهد که شما بر موقعیت اطراف خود کنترل دارید و هر قدر وضعیت استرس آور باشد می توانید آرام باشید.

۶- ارتباط چشمی

این احتمالا مهم ترین چیز در مورد یادگیری زبان بدن است. تماس چشمی شدید می تواند مخاطب شما را مرعوب کند و ممکن است به نظر برسد که شما می خواهید به دلیل اعتماد به نفس کمتان تمام حالت ها و کلمات آن ها را زیر نظر بگیرید. اگر شما از تماس چشمی دوری کنید این می تواند این پیام را بفرستد که شما چیزی برای پنهان کردن دارید. شما باید سعی کنید که به طور طبیعی تماس چشمی برقرار کنید و با استفاده از مکث هایی در تماس چشمی پیام صحیح را انتقال دهید.

۷- دست دادن محکم

هرگز ضعیف دست ندهید . البته این بدین معنی نیست که دست طرف را هنگام دست دادن بشکنید ولی وقتی کسی می خواهد با شما دست بدهد مطمئن شوید محکم دست می دهید. یک دست دادن محکم خوب بالافاصله اعتماد به نفس و اطمینان خاطر شما را نشان می دهد.چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 1000 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

توضیحات بیشتر و سفارش این محصول آموزشی


ارسال این مطلب به تلگرام دوستانتان۷ زبان بدن افراد موفق  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  ۷ زبان بدن افراد موفق

قانون کارما چیست ؟


قانون فرکانس چیست؟۷ زبان بدن افراد موفقمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
۷ زبان بدن افراد موفق در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

... رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود ...
جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

شما در این باره چه نظری دارید؟