۱۰ تکنیک برای نفوذ در دل دیگران

۱۷ آذر ۱۳۹۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۴ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت مقالات بازاریابی و فروش | بازدید سایت تا کنون 4830 نفر این مطلب را خوانده اند.


نفوذ کلام یعنی قدرتی که دیگران را با حرف زدن کنترل کنید.

کاری کنید که کلامتان برای دیگران ارزش بالایی داشته باشد تا آنرا بپذیرند و اجرا کنند.با این ۱۰ تکنیک در دل دیگران نفوذ می کنید

تا به حال آرزو داشتید آنقدر کلام و سخنتان نفوذ داشت که هرچیزی به دیگران میگفتید آنرا قبول یا انجام میدادند؟ آرزوی شما برآورده شد. شما میتوانید به چنین قدرت و نفوذ کلامی برسید البته لازمه ی آن تمرین زیاد، شور و اشتیاق بالا است که باید قبل از شروع داشته باشید.

در زندگی ما افرادی هستند که ناخودآگاه اطاعت پذیرند. آنها نیاز دارند کسی باشه که بهشون دستور بده. ازین طریق آنها دیگر نیاز به فکر کردن ندارند…

اما این دسته از افراد کم هستند پس امیدتان را بر روی پیدا کردن آنها نگذارید.

دسته دیگری هستند که بشدت مستقلند. دوست ندارند عضو اجتماعی بشند که یک رئیس دارند. همیشهدر هر کاری یک اتاق مستقل برای خود دارند و به شدت این افراد توانمند هستند و آن هم به خاطر استقلال طلبی آنهاست که باعث شده مجبور شوند آنقدر مهارت هایشان را تقویت کنند تا به کسی محتاج نشوند.

مشکل این افراد هستند که باید راهی به قلب آنها پیدا کنید تا بتوانید اداره شان کنید.

اما راه نفوذ بر دلها چیست؟

چطور میتوانیم با کلاممان آنقدر در برابر دیگران محبوب باشیم که هر سخنی بر زبان می آوریم دوست داشته باشند؟ چه راهکاری میتوانیم اتخاذ کنیم که با انجام آن دیگران زودتر به ما اعتماد کنند و حرفمان را قبول کنند؟

خلاصه تمام راه و روش های افزایش قدرت و نفوذ کلام که افراد با نفوذ بلدند اما نمیخواهند به شما بگویند ، من محمد جانبلاغی در این مقاله این راز ها را برایتان برملا می کنم :

۱. تلفن کنید :

آیا این اواخر به ندرت به کسی تلفن میزنید؟ در عوض از شبکه های اجتماعی، اس ام اس و ایمیل استفاده میکنید؟
اگر اینچنین است دارید یک ارتباطی را از دست میدهید.

تلفن و رابطه رو در رو در چند جا به شدت اهمیت دارند و هیچ چیز دیگری نمیتواند جای آنرا بگیرد : ۱٫در رساندن خبر های بد و ۲٫ رساند خبر ترفیع یا پیشرفت های شغلی

شما هنگامی که به دیگران تلفن میکنید به آنها نشان میدهید که آنقدر برایشان اهمیت قائل هستید که کارهایتان را زمین گذاشتید و گوشی تلفن را برای حرف زدن با او برداشتید. این یک راه قدرتمند برای ارتباط با افراد و تحت تاثیر قرار دادن آنهاست.

۲. زمان زیادی را صرف گوش دادن کنید :

چرا این راز شماره ۲ است؟ چون اهمیت فوق العاده زیادی دارد.

شما باید به صحبت های مردم گوش کنید، حتی اگر بدانید که قرار است چه چیزی بگویند. اگر برای آنها کاری نمیتوانید بکنید حداقل به صحبت هایشان گوش کنید. مردم نیاز دارند شنیده شوند، نیاز آنها به شنیده شدن بیشتر است از حل مسئالشان. شما باید از امروز به حرف دیگران گوش کنید. کاملا به حرف هایشان گوش کنید. آنها نمیخواهند شما نصیحتشان کنید پس زیاد بدنبال بالا بردن دانشتان در خصوص علایق مردم نباشید هنگام صحبت کردن.

۳. سوالات زیادی بپرسید :

نه صرفا به خاطر اینکه مردم میخواهند شنیده شوند.

پرسیدن سوال میتواند باعث شود تا دقیقا پی ببرید مردم چه میخواهند. اکثر اوقات چیزی که میخواهند با چیزی که میگویند فرق میکند پس این هنر شماست که بفهمید مردم چی میخواهند.

شما اگر بفهمید مردم چه چیزی واقعا میخواهند، آنگاه میتوانید دقیقا بفهمید چه پیشنهادی برای شما دارند.
اگر به افراد با نفوذ در هر کجا که باشند دقت کنید، آنها یا زیاد صحبت نمیکنند یا در حال پرسیدن سوال هستند.

۴. یک ارتباط انسان-انسان بسازید :

“مردم” هم مانند شما انسان اند. آنها هم یک سری مشکلات در زندگیشان دارند یک سری مشغولیت ها، تفریحات و … شما برای اینکه نشان دهید آنها را به دید ابزار و وسیله نگاه نمیکنید باید برای مشکلاتشان احساس همدردی کنید. اگر میخواهید هرچیزی به هرکسی گفتید بدون چون و چرا اجرا کند فقط کافیه یک بار بهشون زنگ بزنید و فقط حالشون رو بپرسید. آخرین مشکلی که داشتند را ازشون جویا شوید آیا حل کردند و نکته آخر اینکه یک مشکل کوچکی که میتوانید برای آنها حل کنید.

شما با این کاری محبتی در دلشان قرار میدید که تا آخر عمرشان احساس میکنند به شما مدیونند

۵. سپرتان را بیندازید :

شاید برایتان سخت باشد تا بخواهید زندگی خصوصیتان را با دیگران به اشتراک بگذارید تا آنها احساس کنند شما چیزی برای پنهان کردن ندارید ،درست است. زندگی خصوصی شما، خصوصی است و فقط برای شماست.

شما نباید آنرا با کسی در میان بگذارید.

اما در زندگی بعضی چیزهایی که شما خودتان میدانید فعلا خصوصی است و در آینده عمومی خواهد شد را به کسی که میخواهید او را افسون کنید بگید.

این کار شما برابر هزاران هزار جایزه نقدی است که به دیگران میدهید. شما با این کار جایگاهی به آنها میدهید که احساس میکنند چقدر مهم هستند که شما چنین رازی را بهشون گفتید و برای حفظ این احساس همیشه سعی میکنند حرف شما را قبول کنند تا آنرا از دست ندهند.

۶. هیچ فرصتی را برای تشکر از دست ندهید :

همین الان فکر کنید آخرین بار چه کسی به شما کمکی کرده یا لطفی در حق شما انجام داده؟

فردا بروید جداگانه و در خلوت از او تشکر کنید.

این کار باعث میشود مردم احساس کنند کار بزرگی انجام داده اند. آنها احساس میکنند شما قدر آنها را میدانید پس همیشه به شما وفادار میمانند.

۷. براشون دست بزنید :

یکی از قدرتمند ترین ابزار ها تشویق و دست زدن است.

کسی که پیشرفتی کرده، کاری نسبتا خوب انجام داده یا در حق شما لطفی کرده برایش دست بزنید. مردم عاشق آن هستند. زیرا از بچگی در تلوزیون و سخنرانی ها دیده اند که برای افراد مهم دست میزنند و این عمل در ناخودآگاهشان باقی مانده و شما باید کاری را بکنید که احساس خوبی بهشون دست بده.

اگر میخواهید این کار تاثیر ۱۰ برابر داشته باشد در جمع او را تشویق کنید و برایش دست بزنید.

۸. عذر خواهی کنید، اگر اشتباه کردید :

چه کسانی اشتباه خود را قبول نمیکنند؟ افرادی با عزت نفس پایین.

آیا شما از کسی که عزت نفسش اینقدر پایین است حرف شنوی میکنید؟ طبیعتا خیر.

شما باید در هر فرصتی که اشتباه کردید از دیگران عذرخواهی کنید،با این کار بهشون نشان دهید از عزت نفس بالایی برخوردارید و شخص قابل تکیه ای هستید. شما خودتان را باور دارید پس هرکس دیگری که با شما باشد باورش میکنید پس همیشه سعی میکنند از شما حرف شنوی داشته باشند تا در جرگه شما باقی بمانند.

۹. به مردم چیزی را بدهید که میخواهند :

اگر به دیگران کمک کنید به چیزی که میخواهند دست پیدا کنند. برای همیشه مدیون شما خواهند ماند.

مردم دوست ندارند مدیون کسی بمانند و هروقت اورا میبینند شرمنده شوند برای همین همیشه لطف او را جبران میکنند.

اگر شما به دیگران کمک کنید ،یا چیزی را به آنها بدهید که میخواهند شک نکنید که آنها برای کمک به شما هیچ فرصتی را از دست نمیدهند.

۱۰. اجازه ندهید دیگران شرمنده شوند :

اگر دیگران در برابر شما شرمنده شوند نهایت سعیشان را میکنند تا با شما ارتباطی نداشته باشند و این چیزی نیست که بدنبالش هستیم.

اگر فکر میکنید شخصی که از شما درخواست کار کرده برای آن کار مناسب نیست، چیکار میکنید؟ درخواست او را جواب میدهید، او را سر کار میذارید و با بازخوردی که از عملکرد ضعیفش داشته او را شرمنده میکنید؟

معلومه نه ! در عوض شما میگید “کاش زودتر میگفتی …قولش رو به کس دیگری دادم

اگر دقت کنید. تمام رازهایی که گفته شد همان هایی هستند که ما دوست داریم دیگران در برابرمان آنطور باشند. نتیجه ای که میتوان گرفت این است که افراد با نفوذ شناخت زیادی از خود دارند که میتواند نیاز و حس مهم بودنشان را درک کنند و از آن طریق به احساسات دیگران اهمیت دهند.

شاد و سربلند باشید

دوستدارتان محمد جانبلاغیکامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته ۸۵ نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


۱۰ تکنیک برای نفوذ در دل دیگران  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  ۱۰ تکنیک برای نفوذ در دل دیگران

نشانه های یک عاشق واقعی


استراتژی فروش و بازاریابی


نقش مربی در رشد و تکامل فردی


دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت