۱۲ توصیه برای ثروتمند شدن

۱۲ توصیه برای ثروتمند شدن

تجربه متفاوت ترین جلسات مشاوره کسب و کار    شرکت در جلسات کوچینگ    خرید پکیج ویژه قدرت ذهن

۱۲ توصیه برای ثروتمند شدن به نام خدای بخشنده و مهربان

درس هایی در مورد پول که ثروتمندان به فرزندانشان می آموزند

 به نظر شما آیا هرآنچه را که لازم بود درباره پول یادبگیرید را یادگرفتید؟

اگر جوابتان بله است، از شما میخواهم به ۵ سال قبل فکر کنید، آیا آن موقع هم همین فکر را میکردید؟ اگر بله، به ۱۰ سال قبل فکر کنید !

احتمالا در یک برهه از زندگی، یک سری قوانین و اصول و ارزش در مورد پول تعیین میکنید که دیگر برای بقیه عمرتان مجددا راجع به آن فکر نکنید.

اما هرآنچه تا به امروز راجع به پول یادگرفتید شاید تا به امروز برای شما مفید بوده باشد و شاید بخواهید تجدید نظری در مورد عقایدتان راجع به پول بکنید.

برای همین منظور محمد جانبلاغی در این مقاله  ۱۲ نصیحت پولساز را که افراد ثروتمند به فرزندانشان میکنند،برای شما منتشر کنم و از آنها استفاده کنید.

 ۱- حقوق نگیرید | شما با دریافتن بهترین حقوق ها هم نمیتوانید ثروتمند شوید.

۲- حتی یک ریال از پول تان را هم سرمایه گذاری نکنید | سرمایه گذاری برای حفاظت از ثروت است، نه برای تولید ثروت، پس در قدم اول باید با پولتان پول بسازید و بعد از آن محافظت کنید.

۳- هر روز ۱۰ ایده خلق کنید | شاید فکر کنید ربطی به پولساز شدن ندارد… اما خیلی ربط دارد.

۴- سعی نکنید با نوشیدن چایی از دکه به جای نوشیدن قهوه در کافی شاپ، و یا استفاده از وسایل نقلیه به جای خودروی شخصی شما را پولدار میکند | اینها فقط افسانه هستند. بهترین راه پس انداز پول، تولید پول بیشتر است.

۵- یادبگیرید کپی کنید.

۶- هر روز ۱۰ ایده بدهید که چطور ۲ نفر میتوانند به همدیگر کمک کنند | از دوستانتان، هرکدام را به دیگری وصل کنید، فکر نکنید اگر دوستانتان با همدیگر آشنا بشوند با شما قطع رابطه خواهند کرد، هرچند اگر این آشنایی باعث قطع رابطه شد، بهتر…

۷- هر وقت ثروتمند شدید، بیش از ۲% از ثروتتان را در ایده شخصی سرمایه گذاری نکنید

۸- وارد کسب و کاری با رقیب های زیاد نشوید | وارد کسب و کارهایی شوید که به صورت مونوپل یا تقریبا انحصاری است. زیرا در چنین رقابت هایی، تقاضا بالاست، قیمت بالاست و تخصص و دانش آن مهارت نیز بالاست.

۹- در مورد چیزهایی که ارتباطی با پول و مادیات ندارند مطالعه کنید | بعد آنها را به همدیگر ربط بدهید.

۱۰- خوابیدن ۸ ساعت در روز میتواند بهترین سرمایه گذاری شخصی تان باشد.

۱۱- کنار افرادی باشید که دوستتان دارند و شما آنها را دوست دارید | از افرادی که بودن در کنار آنها باعث اذیت شدنتان میشود دوری کنید.

۱۲- شکرگزاری = فراوانی | شما میتوانید از هرآنچه در زندگیتان جاری است شکرگزار باشید، تا از آن به فراوانی وارد زندگی تان شود. حتی اگر کم باشد .

**۱۳٫ افرادی که مهارت پولسازی دارند، مهارت مخفی کردن آنرا نیز دارند | افرادی که مهارت پولسازی ندارند، معمولا آنهایی هستند که دوست دارند به دیگران نشان دهند که مهارت پولسازی دارند. پس هشیار باشید از چه کسانی پند میگیرید و با چه کسانی به چه امیدی همکاری میکنید.

به امید موفقیت شما

دوستدارتان محمد جانبلاغی


۱۲ توصیه برای ثروتمند شدن  آیا این مطالب جدید را هم مطالعه کرده اید؟ ۱۲ توصیه برای ثروتمند شدن

آیا در فرکانس شکرگزاری هستید؟

پیشگویی آینده …

مهارت های نه گفتن

۷ قانون فروش موفق

چطور فروش محصولاتم را بیشتر کنم؟


۱۲ توصیه برای ثروتمند شدنمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
۱۲ توصیه برای ثروتمند شدن در پناه حق باشید.
۱۲ توصیه برای ثروتمند شدن محمد جانبلاغی// انسان‌ می‌تواند افکار و تجارب و دانش خود را با سایر انسان‌ها سهیم شود. انسان علیرغم عمر کوتاهش، می‌تواند از گنجینه‌ی دانش و تجارب و دستاوردهای تمام تاریخ بشر استفاده کند. همین موضوع جایگاه بشر را ممتاز نموده. مردم و ملت‌هایی که اهمیت آموزش را دریافته و به خوبی از قدرت آموزش استفاده می‌کنند، اوج می‌گیرند. و بقیه..... از شما که آرزومند پیشرفت خود و خانواده‌تان هستید دعوت می‌کنم از آموزش‌های بی‌نظیری که برایتان تدارک دیده‌ام استفاده فرمایید. سایت را واکاوی فرمایید، به منوها و زیر منوها مراجعه فرموده، و بهترین آموزش‌ها را انتخاب و استفاده نمایید.

با آموزش‌های محمد جانبلاغی،... بیاموزید آنچه را در هیچ مدرسه و دانشگاهی به شما نمی‌آموزند.


پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه‌ها، فقط برای دوستانی که عضو سایت هستند‌، امکان‌پذیر است.

 ساختن حساب کاربری جدید یا ورود به سایت