۳ نکته ای که زندگی اتان را تغییر می دهد

۲۷ مرداد ۱۳۹۵ | بدون دیدگاه | مقالات بازاریابی و فروش | تا کنون 4103 نفر این مطلب را خوانده اند.

۳ نکته ای که زندگی اتان را تغییر می دهد به نام خدای بخشنده و مهربان

برای اینکه عادات موفقیت خوبی در زندگی داشته باشید، سعی میکنید در زندگی تغییر کنید

با خواندن چند مقاله انگیزشی و یادگرفتن چند تکنیک افزایش بهره وری تصمیم میگیرید که یک تغییر اساسی در روند زندگی داشته باشید، اما

… شما حتی یک سانتی متر هم از جایی که بودید تکان نمیخورید و عوض نمیشوید ! احساس میکنید حتی کوچک ترین چیزها را هم در زندگی تان نمیتوانید تغییر دهید. میخواهید بهتر باشید، اما نمیتونید !

هربار که یک جمله انگیزشی میخوانید، یک مطلب الهام بخش میخوانید یا گوشه ای از موفقیت های یکی از اسطوره هایتان را می شنوید چیزی در شما به جوشش در می آید که باید شما هم تغییر کنید.و اینجاست که به خودتون میگید اینبار دیگه فرق میکنه… من عوض میشم.

اما خب واقعا از آخرین اشتباهاتی که کردید درس گرفتید؟ یا همان اشتباه ها را درحال تکرار هستید؟

اگر آخرین اشتباه شما، آخرین درس زندگی شما نبوده باشد شما محکوم به شکست دیگری هستید تا آن درس را یادبگیرید.

ولی اگر تصمیم گرفتید واقعا موفق شوید، نیاز به این دارید تا با تغییرات کوچک شروع کنید.

به قول معروف  روم باستان، یک شبه درست نشد. یک زندگی خوب هم یک هفته ای درست نمیشود، شما باید روزها، هفته ها، ماه ها و سال ها تلاش کنید تا زندگی شما بهتر و بهتر شود.

اگر این سه نکته را انکار کنید و یا بخواهید آنها را نادیده بگیرید، مطمئن باشید تغییر زیادی در زندگی تان نخواهید داشت… مطمئن باشید !

شماره یک | به خودتان اجازه بدهید اشتباه کنید

شما یک ابر قهرمان نیستید تا همیشه کارهای درست را بخواهید انجام دهید و همیشه بالاترین حد اعتماد به نفس و قدرت اراده را داشته باشید. شما هم انسان هستید و انسان ها کامل نیستند.

اگر میخواهید عادتی جدید داشته باشید، تغییری در زندگی ایجاد کنید و یا هرکار نو شروع کنید، ممکن است شکست بخورید. واگر شکست بخورید (برخلاف باور عموم) اتفاق خیلی بدی نمی افتاد.

شکست قسمتی از مسیر موفقیت تان است.

شما باید به خودتان فرصت شکست خوردن را هم بدهید، نباید از شکست بترسید و فرار کنید. چرا؟

چون تا شکست نخورید، نمیتوانید بفهمید مسیری که آمدید درست است یا اشتباه… شکست، به شما نشان میدهد چه چیزهایی برای مسیر درست باید بدانید، یادبگیرید و تجربه کسب کنید که تاحالا نکردید.

یادتان باشد که تمام افراد موفق دنیا، بیش از افراد معمولی در زندگی شکست خوردند.

شماره دو | نباید با دیگران راجع اهداف یا عادات تان صحبت کنید

شما یک عادت جدید میخواهید در خودتان ایجاد کنید، مثلا تصمیم گرفتید هر روز ورزش کنید و یا تصمیم گرفتید درآمد ماهیانه تان را ۲ برابر کنید.

وقتی آنرا با دوستان و خانواده تان در میان میگذارید آنها هیجان زده میشوند و کلی شما را تشویق میکنند و این تصمیم شما را خوب قضاوت میکنند.

شما هم خوشحال میشوید؛ اما دیگر میلی برای به هدف رسیدن تان ندارید.

به دیگران راجع اهداف تان گفتن به شما حسِ داشتن دستآوردتان را میدهد. احساس میکنید به هدف تان رسیدید چون هم شما هم دیگران خوشحال هستند و این دقیقا برعکس چیزی است که میخواهید.

طبق تحقیقات، افرادی که اهداف شان را شخصی نگه میدارند و آنها را با دیگران به اشتراک نمیگذارند میل بیشتری به تحقق آنها دارند.

شماره سه | به خودتان پاداش ندهید

برای بدست آوردن اهداف تان در طول مسیر به خودتان پاداش بدهید تا انگیزه ای برای پیشروی باشد. اما در مورد عادات این اشتباه است.

چرا برای ایجاد یک عادت در خودتان باید به خودتان پاداش بدهید؟ ما برای اینکه هرشب مسواک بزنیم به خودمان جایزه نمیدهیم. برای اینکه هر روز صبح عادت داریم صبحانه بخوریم برای خودمان پاداش تعیین نمیکنیم.

ما برای عادات مان پاداش تعیین نمیکنیم چون جزئی از وجود ما هستند. ما خودمان را آموزش دادیم تا اینطور باشید. وقتی به خودتان پاداش میدهید، ناخودآگاه به خودتان را شرطی میکنید : «در صورت وجود پاداش، این رفتار وجود خواهد داشت.» درحالی که شما آنرا به صورت عادت میخواهید داشته باشید.

اما شما پاداش میخواهید، نه پاداش مادی بلکه درونی !

شما آن احساس خوب و رضایت بخش از خودتان را که بابت رسیدن به خواسته تان یا تکرار رفتاری مشخص برای تبدیل به عادت شدن در خودتان ایجاد میکنید را میخواهید.

برای عادات جدید، نیاز به انگیزه بیرونی (پاداش و جایزه) ندارید، باید انگیزه های درونی (احساس خوب، رضایت از خود) داشته باشید.

سخن آخر؛

فقط اگر موفق شوید عادتی جدید در خودتان ایجاد کنید یا عادت قدیمی را در خودتان تغییر دهید، خیلی زود موفق خواهید شد عادت های مثبت زیادی در خودتان ایجاد کنید.

شاد و سربلند باشید

دوستدارتان محمد جانبلاغیدوره قانون جذبخرید پکیج جامع آموزش قانون جذب

محصول دانلودی

چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف و خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 100 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قیمت محصول:  ۱۵۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید توضیحات کامل این محصول


۳ نکته ای که زندگی اتان را تغییر می دهد  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  ۳ نکته ای که زندگی اتان را تغییر می دهد

بهترین متن های تبلیغاتی جذب مشتری


تله موش


می خواهید موفق شوید ؟


اگر این ده ویژگی را دارید کارآفرین موفقی هستید۳ نکته ای که زندگی اتان را تغییر می دهدمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
۳ نکته ای که زندگی اتان را تغییر می دهد در پناه حق باشید.

شما در این باره چه نظری دارید؟