۸ کاری که سریعا خلاقیت شما را شکوفا میکنند

۲۸ مرداد ۱۳۹۴ | بدون دیدگاه | مقالات بازاریابی و فروش | تا کنون 4087 نفر این مطلب را خوانده اند.

۸ کاری که سریعا خلاقیت شما را شکوفا میکنند به نام خدای بخشنده و مهربان

 

۸ کاری که سریعا خلاقیت شما را شکوفا میکنند
توصیه شده توسط پرفسورهای روانشناسی

 

همه ی ما میدانیم داشتن خلاقیت میتواند خیلی در اثربخش بودن کارهایمان کمک کند… اما چطور؟

خلاقیت انجام کاری منطقی یا احساسی نیست. مانند شعر نوشتن است، باید جریان داشته باشد، باید شرایطی فراهم شود که الهاماتی به شما شود.

در تاریخ، هیچ چهره برجسته ای را نمیتوانید بیابید، که همیشه خلاق بوده باشد !
حتی داروین هم نظریه خلاقانه ارتباط انسان و میمونش را نه با زیاد فکر کردن… بلکه در راه مسافرت به شهری دیگر در درشکه به ذهنش رسید.

اما چطور میتوانیم شرایطی فراهم کنیم، تا خلاقیت مان سریع تر بروز یابد؟
افراد موفق، خلاق تر از افراد عادی هستند، زیرا بهتر میتوانند فرصت های پیشرفت را تشخصی دهند، به همین منظور بعضی کارهای خاص وجود دارد که به شما کمک میکند، جریان شروع خلاقیت تان را افزایش دهید.

شما در این نوشته محمد جانبلاغی ۸ کاری که خیلی سریع، باعث میشود خلاقیت در شما جریان داشته باشد را میخوانید، هرکدام از این ۸ کار توسط پرفسورهای روانشناسی یا مربیان خلاقیت توصیه شده که این ۸ مورد گردآوری شده بهترین های آنهاست.

 

این ۸ کار باعث میشود خلاقیت تان به شکوفا شود :

یک بازی فکری چالش برانگیز شروع کنید | بازی های فکری، به شدت بر روی خلاقیت شما اثر میگذارند، برای مثال بازی هایی مثل سودوکو، حل جدول کلمات، شطرنج، تخته نرد یا هر بازی دیگری که باعث شود شما فکر کنید.

اینکار بهانه ای برای مشغول شدن ضمیرآگاهتان و اجازه دادن به ضمیرناخودآگاهتان برای فعالیت بر روی مسئله اصلیتان است.

[vip-members]

چیزی بخوانید که معمولا نمیخوانید | همیشه کتاب داستان میخوانید؟ میخواهید خلاقیت تان جریان یابد، اینبار یک کتاب علمی بخوانید. اصلا یک دیکشنری بردارید و یک صفحه از انرا بخوانید، یک بروشور از یک وسیله خانگی را بخوانید.
هرچیزی به غیر از چیزهایی که همیشه میخواندید، به شما کمک میکند خلاق تر فکر کنید.

 

با یک فرد باهوش، وارد بحث و گفتگو شوید | هر وقت نیاز به کمی خلاقیت و ایده های جدید داشتید، یک نفر را که میدانید باهوش و خلاق است را پیدا کنید و در مورد مسئله ای (لازم نیست در مورد سوال اصلی خودتان باشد) با او وارد گفتگو شوید، سعی کنید دیدگاه های او را نقد کنید و به حرفهایش گوش دهید.
آبراهام لینکلن، عادت داشت همیشه زمانی که با چالشی روبرو میشد، معاونش را صدا میزد و با او وارد بحث و گفتگویی راجع به مسائل پیش پا افتاده میشد… شما هم امتحان کنید، نتیجه فوق العاده ای دارد.

 

قهوه یا کیک درست کنید | یکی از کارهای جالبی که خلاقیت شما را فوق العاده افزایش میدهد، سرگرم قهوه درست کردن ،شدن است. قهوه یا کیک، درست کردن، از نظر طب سنتی، به علت رشد این مواد از زمین، باعث میشود جریان انرژی مثبتی در محیطی که مشغول آن هستید، ایجاد شود که به شما کمک میکند احساس آرامش بیشتری کنید و راحت تر فکر کنید.

 

به یک جایی جدید بروید و برای یکروز مشغول به کار شوید | مهم نیست کجا و برای چقدر پول ! فقط یک جای جدید پیدا کنید و برای یکروز از صاحبان کسب و کار انجا اجازه بخواهید به صورت مهمان برایشان کار کنید. این کار خلاقیت شما را ممکن از ۱۰۰ برابر کند ! حتما امتحان کنید.

 

با لباس کم، در سرما قدم بزنید | ابن سینا، عادت داشت برای فکر کردن در اتاقی سرد قدم بزند. این کار باعث میشود بدن شما هشیاری بیشتری پیدا کند و از حالت کرختی خارج شود. کافیست قبل از ملاقات ها و یا شروع به فکر کردن، در محیطی سرد کمی فعالیت کنید، تاثیر شگفت انگیزی بر روی خلاقیت تان خواهد گذاشت.

 

به یکی از دوستان قدیمی تان زنگ بزنید | صحبت کردن با دوست قدیمی، احساس نشاط و آرامش زیادی به شما خواهد داد. کافیست هنگام نیاز به افکار خلاقانه بعد از اینکه ساعت ها به فکر کردن مشغول شدید و به نتیجه نرسیدید، فکر کردن را کنار بگذارید و به دوستی قدیمی زنگ بزنید.
بلافاصله بعد از تماس شاهد انرژی مضاعفی در درونتان خواهید شد.

 

از مسیرهای جدید به خانه برگردید | همیشه از یک مسیر مشخص به محل کارتان میروید و یا به خانه برمیگردید؟ اینبار از یک مسیر جدید برگردید یا بروید. اینکار باعث میشود سلولهای ذهنی شما از حالت عادی خارج شوند و شروع به مسیریابی کنند.
مسیریابی از قدرتمندترین تکنیک های مقابله با پیری سلولهای مغز و مقابله با آلزایمر است.

[/vip-members]

 چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 1000 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

توضیحات بیشتر و سفارش این محصول آموزشی


ارسال این مطلب به تلگرام دوستانتان۸ کاری که سریعا خلاقیت شما را شکوفا میکنند  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  ۸ کاری که سریعا خلاقیت شما را شکوفا میکنند

آسمان امید را سقفی نیست…


۱۰ دلیل از دست دادن مشتری


۷ گام موفقیت با محمد جانبلاغی


نقش مربی در رشد و تکامل فردی۸ کاری که سریعا خلاقیت شما را شکوفا میکنندمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
۸ کاری که سریعا خلاقیت شما را شکوفا میکنند در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

... رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود ...
جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

شما در این باره چه نظری دارید؟