رسیدن به آرزوها با قانون جذب

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 607 نفر این مطلب را خوانده اند.


رسیدن به آرزوها با قانون جذب

باید احساس رسیدن به خواسته و اهدافمان را در جهت رسیدن با قانون جذب داشته باشیم

هر خواسته و هدفی که دارید می‌خواهید با قانون جذب به آن برسید باید جزئیات دقیق آن را مو به مو بنویسید و آن را در زندگی خود احساس کنید.

قانون جذب به ما کمک میکند که به خواسته به هدفی که داریم برسیم و هر چیزی را که میخواهیم جذب کنیم.

میتوانیم فکر کنیم هنگامی که از خواب بیدار میشویم آن چیزی را که میخواهیم سر جایش است و احساس داشتن خواسته و هدفمان را درون خودمان ایجاد کنیم .

اگر الان چیزی را ندارید از دل هیچ چیز و راه می توانید راهی را پیدا کنید .

بگذارید واضح تر این مطلب را برایتان روشن کنم :

به این فکر کنید یک ماشین که درشب در حال رانندگی است چراغ هایش فقط صد متر جلوتر را می بیند در حالی که می توانید با آن ماشین یک مسیر طولانی از شمال تا جنوب را بروید .

زندگی مانند همین چراغ ها در تاریکی شب می باشد و اگر مطمئن باشید که صد متر جلوتر برایتان مشخص می‌شود می‌توانید ۳۰۰ متر جلوتر را ببینید .

زندگی ما دقیقاً همانند همین ۲ چراغ روشن یک ماشین در تاریکی است , زندگی همین طور آشکار می شود و خواه و ناخواه ما را به هدف و آرزویی که داریم می‌رساند .

رسیدن به آرزوها با قانون جذب

چیزی که خیلی از مردم فکر می کنند این است که چه قدر طول می کشد ما به آن خواسته به هدفی که داریم برسیم , چقدر طول می کشد که با قانون جذب به خانه مورد علاقه , پول و ثروت , یک رابطه عالی و… برسیم.

قانون جذب هرگز یک قانون ثابت نیست که بتوانیم برای آن زمان تعریف کنیم . برای کائنات زمان تعریف نشده است به عنوان مثال ۶۰ دقیقه طول می کشد یا ۱۰ روز و….

همه چیز به این بستگی دارد که چقدر ما به خواسته و هدفی که داریم هم ارتعاش و هم جهت شویم .

اندازه و زمان اصلا برای کائنات مهم نیست فقط باید درخواست از کائنات را بدانیم و خواسته خودمان را از کائنات درخواست کنیم .

خیلی از افراد فکر می کنند که هر چه خواسته بزرگتر باشد سخت تر به آن می رسند و همین باعث شده که ذهن آنها محدود شود و این را باور کند.

همانطور که گفتیم اندازه و زمان برای کائنات معنا و مفهوم ندارد یعنی برای کائنات کوچکترین خواسته بزرگترین خواسته شما یکی می باشد.

یکی دیگر از دیدگاه های علمی قانون جذب این است که جذب کردن چیزی که ما بزرگ می دانیم به هیچ وجه سخت تر از چیزی که کوچکتر است نیست .

در کل این را بدانید جهت و اندازه برای کائنات یکی نیست. کائنات بدون هیچ تلاشی خواسته هایتان را انجام می دهند .

گیاهان برای رشد رنج نمیکشند و هیچ زحمتی هم در کار نیست که خداوند این جهان را به این صورت برنامه ریزی کرده است.

همه چیز به ذهن شما برمیگردد , که درون ذهنتان چه چیزهایی می گذرد. این تفاوت درون ذهن تمام انسان ها وجود دارد .

همه چیز به باور خود شما بستگی دارد

اگر شما می‌گویید این خواسته بزرگ به زمان بیشتری نیاز دارد و آن خواسته کوچک زمان بسیار کمی مثل چند ماه یا حتی چند روز برایش نیاز است خودمان تعیین میکنیم .

این قانون هایی است که خودمان برایش تعریف کرده ایم ولی از نظر کائنات هیچ قانونی برای زمان وجود ندارد.

برای همین است که بعضی از مردم با چیزهای کوچک راحتترند و به همین دلیل با چیزهای کوچک شروع می کنند .

خیلی از افراد تصور می کنند که در شرایط فعلی خودشان زندانی شده‌اند و نمی توانند آن را تغییر بدهند و من سعی می کنم این نکته مهم را به شما بگم .

شرایط فعلی شما فقط وضعیت فعلی الانتان است و با تغییر کردن آن می‌توانید شرایط الانتان را به کل تغییر بدهید .

ما این قدرت را داریم که شرایط مان را همانطور که می‌خواهیم رقم بزنیم .

شما تا نخواهید نمی توانید زندگی خودتان را تغییر بدهید و من به طور کامل در این مقاله در این باره صحبت کردم.

در بعضی مواقع شرایطی برایتان پیش می آید که شما در مسئله و یا مشکل گیر می‌کنید و این بدین معناست که بیشتر به مشکلات خود توجه می‌کنید و با توجه کردن بیشتر به این مشکلات مشکلات بیشتری درون زندگی شما ایجاد می شود و به همین دلیل است که باعث می شود نتایج نامناسب بگیرید.

به این نکته توجه کنید وقتی به آن چیزی که در زندگیتان وجود دارد فکر می‌کنید, ذهنتان در حال فرستادن انرژی و ارتعاش به کائنات می باشد و طبق قانون جذب آن چیز بیشتر وارد زندگیتان می شود .

بیشتر مردم به شرایط فعلی خود نگاه می کنند و فکر می کنند همینی هستند که الان هستند که اصلاً اینطور نیست .

به عنوان مثال فرض کنید که وضع مالی نامناسبی دارید و روابطتان اصلا خوب نیست این وضع الانتان مال افکار گذشته تان است و برای تغییر شرایط الان خود باید طرز فکر خود را تغییر بدهید .

وقتی شما به حال روز خود نگاه می کنید همان شرایط برایتان ایجاد می شود , به همین دلیل شما باید طرز فکرتان را کامل تغییر بدهید .

برای تغییر این حالت راه های زیادی وجود دارد که یکی از موثرترین آنها سپاسگزاری می باشد .

سپاسگزاری یک فهرست چیزهایی که بابت آنها خدا را شکر می کنید بنویسید , این کار باعث افزایش انرژی مثبت شما می شود.

راه رسیدن به اهداف و خواسته هایتان مشخص می شود . شکرگزاری باعث ایجاد ارتعاش و انرژی مثبت به سمت کائنات به جهان هستی می شود.

شما باید بابت تک تک نعمت ها خود چه دارید و چه ندارید شکرگزار باشید این کار باعث می شود در زندگیتان بیشتر پیشرفت کنید.کامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته 68 نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


رسیدن به آرزوها با قانون جذب  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  رسیدن به آرزوها با قانون جذب

نحوه استفاده از قانون جذب عشق


شما خطرناکترین دشمن خودتان هستید !


دیدگاهتان را بنویسید

blank blank