درخواست از کائنات روشی برای رسیدن به آرزوها

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 846 نفر این مطلب را خوانده اند.

درخواست از کائنات روشی برای رسیدن به آرزوها به نام خدای بخشنده و مهربان

آموزش درخواست از کائنات برای رسیدن به آرزوها

انسان برای رسیدن به خواسته ها و اهداف خود باید به درستی از کائنات و جهان هستی درخواست کند و کائنات با توجه به درخواستی که به آنها داده شده است پاسخ میدهند.شما با استفاده از قانون جذب کائنات میتوانید به تمام اهداف و خواسته‌هایتان برسید.

اما چگونه باید از کائنات درخواست کنیم که جوابمان را بدهند ؟

چرا هر چقدر به کائنات و جهان هستی درخواست میکنیم فایده ای ندارد؟

چرا درخواست از کائنات جواب نمیدهد ؟

و…

شما در این مقاله به صورت کامل به جواب سوال هایتان خواهید رسید.

کائنات چه چیزهایی هستند؟

هر چیزی که در این جهان هستی وجود دارد را کائنات گویند مثل: درختان،گیاهان،آسمان،پرندگان،حیوانات،ماشین شما،گوشی شما و… جزئی از کائنات این جهان حساب میشوند.

تمام کائنات همانند انسان ها و جانوران شامل روح هستند، بگذارید با مثالی بهتر شما را آشنا کنم :

درخواست شما با استفاده از ارتعاشی که میفرستید به کائنات داده میشود. فکر و افکارتان دارای انرژی میباشد، وقتی به چیزی فکر میکنید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش آن به کائنات هستید، اگر به بیکاری و بی‌پولی فکر میکنید در حال فرستادن ارتعاش بی‌پولی و بیکاری به کائنات هستید و کائنات آن را بیشتر وارد زندگیتان میکنند.

برای اینکه بتوانید پول و ثروت فراوانی را وارد زندگیتان کنید باید ارتعاش آن را ارسال کنید. بهترین راه برای فرستادن ارتعاش پول و ثروت، تمرین کردن است.

چرا باید شکرگزار باشید؟

شما اگر بابت تک تک خواسته هایتان شکرگزار باشید قطعا کائنات جوابتان را خواهند داد، مثلا اگر شما به سر کاری میروید و روزانه ۱۰۰/۰۰۰ تومان حقوق میگیرید همیشه شکرگزار آن باشید،کائنات پول بیشتری را وارد زندگیتان خواهند کرد.

شما باید بابت هر قدر پولی که وارد زندگی شما می شود شکرگزار باشید هرچه بیشتر شکرگزاری کنید مطمئن باشید پول بیشتری وارد زندگی شما می شود.

درخواست از کائنات اصلا کار سختی نیست, یکی از بهترین روش ها و موثرترین روش ها برای درخواست از کائنات و جهان هستی برای رسیدن به اهداف و خواسته های خود شکرگزاری می باشد.

۳ مرحله اصلی برای درخواست از کائنات

سه قدم اصلی برای درخواست از کائنات که شما را به اهداف و خواسته هایتان میرساند.

درخواست

باور

دریافت

اولین مرحله درخواست از کائنات : خواستن چیزی هست

من افرادی را دیده ام که میگویند، من درخواست کرده ام. من این قانون را می دانم و خیلی هم درباره ش شنیده ام و مطالعه کرده ام ولی وقتی به زندگیشان نگاه میکنید، می بینید عملا هیچ تغییری نکرده اند و این یعنی آنها فقط این فرمول را می دانند و فقط فکر میکنند که به آن عمل کرده اند ولی واقعیت چیز دیگریست.

قانون درخواست می گوید برای بدست آوردن هر خواسته و آرزو یا جوابی برای سوال خود، باید در وهله ی اول دقیق و به وضوح و روشنی بدانید که چه چیزی را می خواهید.

یعنی اگر در هر لحظه و ناخودآگاه از شما بپرسند همین الان چه آرزویی داری و بدنبال چی هستی(؟)

شما باید بتوانی خواسته ات را با جزئیات دقیق و واضح برای سوال کننده توضیح بدهی.

در این مرحله خواسته ی شما برای خودتان کاملا روشن است، در نتیجه جهان بر اساس سیگنالهای دریافتی از شما، دقیقا می داند شما چه می خواهید.

مثلا اگر شما یک خانه ی جدید می خواهید، بدون هیچ محدودیت ذهنی و منطقی باید آنچه می خواهید را بنویسید یا مدام برای خودتان مرور کنید و با خودتان در موردش حرف بزنید. به این مثال دقت کنید. این یک نمونه از شفاف بودن خواسته است.

این عدم وضوح شما، مثل این است که شما میخواهید کانال تلویزیون را عوض کنید. اگر ندانید به کدام کانال میخواهید بروید و دکمه ی مربوطه را روی ریموت فشار ندهید، تلویزیون از کجا بداند به کدام کانال تغییر کند؟!

مرحله دوم درخواست از کائنات : باور کردن است

در این مرحله شما باید اهدافتان را باور کنید، شما با فرستان خواسته ها به ضمیر ناخودآگاه ارتعاش رسیدن به خواسته یتان را به صورت ناخودآگاه میفرستید .

شما میتوانید با فکر کردن , گوش کردن , حرف زدن ارتعاش خواسته هایتان را بفرستید. هرچه این ارتعاش قوی تر و دقیق تر باشد زمان رسیدن به اهداف و خواسته های شما نزدیک تر میشود.

اصلا قرار نیست که بدانید چگونه به خواسته ی خود میرسید، خود کائنات و جهان هستی بدون آنکه بدانید شما را به اهداف خود خواهند رساند .

شما بعد از مشخص کردن اهداف خود باید احساس خوبی نسبت به رسیدن به هدف های خودتان داشته باشید .

هر چه ارتعاشی که شما به جهان هستی و کائنات ارسال می کنید قویتر باشد، زودتر به آن چیزی که میخواید میرسید.

به این نکته توجه کنید که هیچ کس زمان رسیدن به خواسته ی شما را نمیداند و زمان رسیدن به خواسته برای هرکس متفاوت است .

ارتعاش مثبت دادن به خواسته خیلی مهم است و شما باید در جهت رسیدن به خواسته های خود ارتعاش خود را مثبت نگهدارید.

نگهداشتن ارتعاش در ابتدا ممکن است برای شما کمی سخت باشد ولی با انجام تمارین خیلی خوب میتوانید ارتعاشی که می فرستید را مثبت و در جهت خواسته های ارسال کنید .

مرحله سوم درخواست از کائنات : دریافت کردن

شما اگر مرحله اول و دوم درخواست از کائنات را درست انجام داده باشید و ارتعاش مثبتی برای رسیدن به اهداف خود ارسال کرده باشید شک نکنید که به آن هدفی که تعیین کردید خواهید رسید .

خواسته ها و اهداف شما میتوانند هر چیزی باشند مثل : ماشین دلخواه , موبایل مورد نظر , یک رابطه ی عالی و شغل مناسب و…

و به این نکته توجه کنید که شما در تعیین زمان رسیدن به اهداف خود نقشی ندارید همه و همه چیز به آن ارتعاشی که میفرستید بستگی دارد.دوره قانون جذبخرید پکیج جامع آموزش قانون جذب

محصول دانلودی


چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف و خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 100 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قیمت محصول:  ۱۵۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید توضیحات کامل این محصول


درخواست از کائنات روشی برای رسیدن به آرزوها  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  درخواست از کائنات روشی برای رسیدن به آرزوها

رازهای قانون جذب کائنات که کسی به شما نمی گوید


قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها


این شش عادت را از خودتان دور کنید


راز بزرگ ثروت و فراوانیدرخواست از کائنات روشی برای رسیدن به آرزوهامنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
درخواست از کائنات روشی برای رسیدن به آرزوها در پناه حق باشید.

شما در این باره چه نظری دارید؟