جلسات آکادمی کوچینگ جلسات آکادمی کوچینگ

جلسات آکادمی کوچینگبه نام خدای بخشنده و مهربان

۹۰درصد از شکست‌­ها به این دلیل است که از جای غلط شروع می‌­کنیم!

ما بارها تلاش می‌کنیم، شکست می‌خوریم باز تلاش می‌کنیم، اما بعد می‌­بینیم آنکه می‌­خواستیم، نشده است!

 فراموش می‌­کنیم وضعیت موجود برآیندی است از ما. یعنی اگر شما صاحب ماشین، خانه، همسر و… هستید، این­‌ها برآیندی است از شما.

به نظرمان می‌­رسد که اتفاقی بوده است، حتی اگر اتفاقی بوده است، من جایی ایستاده بودم که این اتفاق به من رسید، ولی به شرط این‌که راه را درست برویم!

ما با این باورها و عادت­‌هایی که داریم به این­جایی که الآن هستیم، رسیده­‌ایم.

می‌­خواهیم به جای ایده­‌آلی برسیم، شرکت‌مان موفق­‌تر شود، فروش‌مان بیش­تر شود، درآمدمان بالاتر برود، خانه داشته باشیم، این‌­ها خیلی خوب است ولی باید از جای درست شروع کنیم.

باید از خودمان شروع کنیم. روی خودتان باید سرمایه‌گذاری کنید! شمایید که این کار، این شرکت و این زندگی را به‌وجود آورده است.

اگر من چیزی فراتر از این‌‌جایی که هستم را می­‌خواهم باید روی «خودم» سرمایه­‌گذاری کنم و این نکته پنهان و راز اساسی موفقیت است.

هرکسی که موفق می­‌شود عادت­‌ها یا باورهایی از خانواده و از محیط و آموزش داشته است که او را موفق می­‌کنند، یا توانسته است خودش را تغییر بدهد و بر ترس­‌ها، تردیدها، خشم‌ها، رنجش‌ها و تنبلی­‌ها و خوشی­‌های آنی غلبه کند و آینده‌نگری داشته باشد.

از طریق آموزش‌های لایف‌کوچینگ شما متحول می‌­شوید، شما به همه‌چیز می‌­رسید به شرط آن‌که اسباب و وسایل آن را داشته باشید.

تمام موفقیت­‌های جهان ممکن است اتفاقی رخ بدهند، ولی اتفاقی باقی نمی‌­مانند و برای بقا نیاز به ارزش‌­های درونی دارند!

اگر می­‌خواهیم رشد کنیم باید تغییر کنیم. از این رو من لایف کوچینگ  را ابداع کردم و ارتقاء دادم و با اطمینان کامل عرض می­‌کنم که بسیار بسیار استثنایی است؛ زیرا هم براساس تجربه و هم براساس علم است.

 جلساتی که مابقی عمر شما را تضمین می کند

لایف کوچینگ در حقیقت الفبای انسان موفق شدن است. مهم نیست شما کجا هستید و چه امکانات و چه محدودیت­‌هایی دارید، این‌­ها اصلاً در مقابل آن چیزی که شما می­‌توانید انجام دهید، هیچ است!

به شرط این‌که بخواهید و حاضر به پرداخت بهای آن باشید و با خود بگویید که من باید این عادت­‌ها را در خود ایجاد کنم و به مجرد این‌که این عادت­‌ها در شما نهادینه شد، تبدیل به باورهای شما می‌­شود و وقتی موفق می‌­شوید، موفقیت‌­ها را باور می­‌کنید و مشاهده می­‌کنید و با خود می­‌گویید: خواستم شد!

محدودیت­‌ها و سختی‌ها، بازتاب فکر خودمان است؛

و این فکر یعنی باورها و عادات ما، ما را وادار به انجام کارهایی می‌­کند که به بن‌بست می­‌خوریم و آن را به گردن خداوند، این و آن می‌اندازیم؛ تقصیر پدرم است، تقصیر مادرم است، تقصیر کارفرماست، تقصیر کارگر است و مثال‌های دیگر، هرچه می­‌خواهیم بگوییم، ولی با این فکر و باورها و این عادت­‌ها ما به این­جا رسیده‌ایم.

به شما پیشنهاد می‌­کنم یک بار تصمیم بگیرید که تغییر کنید! تغییرات ارزشمند!

پس می‌توانم نه با زبانم‌، بلکه با نتایجم به شما بگویم:

مهم نیست الان در چه شرایطی زندگی می‌کنید. شرایط زندگی شما تغییر می‌کند وقتیکه آرام آرام باورهای خود را تغییر می‌دهید و افسار ذهن‌تان را به دست می‌گیرید و آگاهانه باورهایی را در ذهن‌ خود نهادینه می‌کنید که به شما احساس قدرت‌، اطمینان‌، امید می‌بخشد.

می‌خواهم دوباره به همه دوستانم یادآور شوم‌، هیچ عامل عجیب و غریبی در کار نیست. تمام نتایج زندگی من‌، فقط حاصل تغییر باورهایم است.

می‌توانی فقط با تغییر باورهایت‌، آرام آرام و طی یک مسیر تکاملی‌، شرایط‌ات را به نحوی تغییر دهی که در طی یک دوره‌ی شش ماهه، هیچ ربطی به آدمی که الان هستی و شرایطی که الان داری‌، نداشته باشی.

اگر بتوانی سیستم ذهن را درست و دقیق بشناسی‌ و عملکرد این سیستم را درک کنی‌، می‌توانی از این سیستم برای خلق هر خواسته‌ای استفاده کنی. شروع تحولات مالی در زندگی‌ من‌، از این نقطه شروع شد. زیرا فهمیدم قانون ذهن این است که هر آنچه را که برایش منطقی بشود‌، خلق می‌کند.

لایف‌ کوچینگ محمد جانبلاغی
(۶ماه آموزش فشرده و عملی)

مبلغ سرمایه‌گذاری روی خودتان

۱۷,۹۰۰,۰۰۰ تومان

مدرس: محمد جانبلاغی

مدت دوره: شش‌ماهه (آموزش فشرده و عملی)

 پاسخ‌گوی سریع: بهترین روانشناس

 نحوه برگزاری جلسات کوچینگ

 جلسات کوچینگ به صورت تلفنی و حضوری برگزار می شود که انتخاب آن با شماست.

مدت زمان هر جلسه ۲ ساعته است.

هر ماه ۴ جلسه خواهیم داشت

چگونه زمان مناسب را برای جلسات تعیین می کنیم؟

پس از ثبت نام در دوره شما باید روز و ساعتی را با کوچ خود هماهنگ کنید تا در آن ساعت بتوانید جلسات خود را برگزار کنید.

جلسات بسته به ساعت های موجود در بازه زمانی ۱۰ صبح تا ۲۱ و در یکی از روزهای هفته از شبنه تا جمعه برگزار خواهد شد.


با ثبت نام و شرکت در جلسات کوچینگ نیازی به خرید محصول رازهای ثروتمندی نیست. (آشنایی با محصول آشکارسازی رازهای ثروتمندی)

درپناه حق باشید.

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه‌ها، فقط برای دوستانی که عضو سایت هستند‌، امکان‌پذیر است.

 ساختن حساب کاربری جدید یا ورود به سایت