فرمول های استفاده از قانون جذب

۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 667 نفر این مطلب را خوانده اند.


در این مطلب شما را با فرمول های قانون جذب در جهت رسیدن به تمام اهداف و خواسته هایتان آشنا می کنیم . قانون جذب کائنات یک قانون ثابت در جهان است که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن می باشد .

شما اگر قانون جذب را کامل یاد بگیرید می توانید به وسیله آن به هر خواسته و هدف که دارید برسید .

اگر اصول قانون جذب را بدانید و در زندگی خود پیاده سازی کنید به هر آن چیزی که می خواهید می‌رسید .

بر اساس قانون جذب شما به هر آن چیزی که فکر کنید در حال جذب کردن آن هستید . در کل می‌توان گفت به هر آن چیزی که فکر کنید چه خوب و چه بد , در حال جذب آن هستید.

شما چه باور کنید به چه باور نکنید این قانون همه جا و همیشه در حال عمل کردن است . خیلی از افراد به صورت ناخودآگاه از این قانون استفاده می کنند .

فرمول های استفاده از قانون جذب

شما همه چیز را بر اساس افکارتان جذب می‌کنید

ذهن انسان به گونه ای طراحی شده است که همیشه در حال تولید انرژی و فرکانس می باشد .

یعنی افکار شما دارای انرژی و ارتعاش هستند . هر فکری که درون ذهنتان می آید انرژی مربوط به خودش را دارد و این انرژی و ارتعاش از ذهنتان خارج شده و به سمت کائنات فرستاده می شود .

کائنات به آن ارتعاش که دریافت کردند پاسخ می‌دهند . یعنی شما اگر دارید به بی پولی و بیکاری فکر می کنید در حال فرستادن ارتعاش بی پولی و بیکاری در زندگی خود هستید و کائنات با دریافت این ارتعاش بی پولی و بیکاری بیشتری را وارد زندگیتان خواهند کرد .

کسی که همیشه به یک بیماری فکر می کند در حال فرستادن ارتعاش آن بیماری می باشد و بیمار می شود و کسی که به طور مداوم به آرامش و یک زندگی خوب فکر میکند در حال جذب کردن آن آرامش و زندگی خوب است .

شما تمام وضع زندگیتان را بر اساس افکارتان جذب میکنید.

این یعنی وقتی بر روی چیزی متمرکز می شوید و به آن فکر می کنید در حال درخواست از کائنات هستید .و انقدر به وضع الانتان تمرکز کرده اید که زندگیتان به این صورت شده است .

برای آنکه زندگیتان را تغییر بدهید باید ارتعاشی که به کائنات ارسال می کنید را تغییر بدهید . شما باید خروجی ذهنتان را کنترل کنید تا بتوانید ارتعاش درست و در جهت خواسته تان به کائنات ارسال کنید .

 ناخواسته هایتان را خودتان جذب کرده اید

بر اساس این که افکار شما در حال فرستادن ارتعاش و انرژی به کائنات می باشد , اگر نتوانید ورودی ذهنتان را کنترل کنید و فقط به ناخواسته و چیزهایی که نمی خواهید فکر کنید در حال جذب کردن آنها هستید .

شما باید افکار مثبت را جایگزین افکار منفی کنید . باید کنترل ذهن و افکارتان را در اختیار بگیرید . در ابتدا ممکن است کمی برایتان سخت باشد اما اگر این کار را در طولانی مدت انجام دهید مشاهده می کنید که افکارتان به صورت خودکار در حال جذب خواسته هایتان می باشد .

 تمرکز کردن ارتعاشی که می فرستید را قوی تر می کند

تمرکز کردن برای چیزی ارتعاشی که می فرستید را قوی تر می کند . به عنوان مثال اگر می خواهید ثروت و پول جذب کنید هرچه بر روی پول بیشتر تمرکز کنید آن را زودتر جذب خواهید کرد . خیلی از افراد وقتی یک ناخواسته درون زندگیشان رخ می دهد خیلی به آن فکر می کنند .

وقتی بر روی ناخواسته های تمرکز می کنید نه تنها نمی توانید آن را حل کنید بلکه ناخواسته بیشتری را وارد زندگیتان خواهید کرد . و برعکس , وقتی به خواسته و اهدافتان بیشتر تمرکز می کنید در حال جذب آن هستید و به آن نزدیک می شوید .

 بهتر است به احساساتتان اعتماد کنید

احساسات مثل یک جی پی اس و راهنما در جهت رسیدن به خواسته و اهدافتان می باشد . شما باید به احساسات تان توجه کنید .

احساسات به شما میگویند که دارید به آن خواسته و هدفی که می خواهید نزدیک می شوید یا دور می شوید.

وقتی احساساتتان بد است یعنی در حال جذب ناخواسته هایتان هستید از خواسته هایتان فاصله می‌گیرید و هنگامی که احساساتتان خوب است نشانه این است که دارید راه را درست می روید .

وقتی به چیزی فکر کردید و دیدید که احساس خوبی دارید این را بدانید که در حال جذب خواسته و اهدافتان هستید .

پس به احساساتی که دارید توجه کنید و بر اساس احساسات خوب جلو بروید.

افکار مثبت تان اتفاقات خوب را به همراه دارد

در کل افکار به دو دسته افکار منفی به افکار مثبت تقسیم بندی می شود . افکار منفی ناخواسته هایتان را جذب میکند و ارتعاش ناخواسته تان را به کائنات ارسال می‌کند .

افکار مثبت باعث می شود که اتفاقات مثبت بیشتری درون زندگیتان رخ بدهد . در کل وقتی افکارتان مثبت است دارید ارتعاش مثبتی را به کائنات میفرستید و همین باعث می شود اتفاقات مثبت بیشتری درون زندگیتان رخ بدهد .

باید افکارتان را در اختیار بگیرید

یکی از مهمترین مسائل ممکن در قانون جذب این است که شما باید ذهن و افکارتان را در اختیار بگیرید تا بتوانید به آن خواسته به هدف که دارید برسید .

افکار شما به صورت ناخودآگاه در حال فرستادن ارتعاش منفی به کائنات می باشد .

دلیل این که افکارتان به صورت ناخودآگاه ارتعاش منفی را ارسال می کند این است که , ذهن شما به فرستادن ارتعاش منفی عادت کرده است و برای این کار باید افکارتان را کنترل کنید .

کنترل کردن فکر در ابتدا کار سخت و دشواری است, اما با تمرین روزانه به راحتی می توانید کنترل افکارتان را در دست بگیرید .

شما باید روزانه زمانی را برای تمرین کردن بگذارید و تمارین را درست و اصولی انجام دهید . اگر این کار را درست انجام دهید نتایج غیره قابل باور آن را در هفته اول خواهید دید .

قانون جذب بی نهایت است

همانطور که گفتیم قانون جذب یک قانون ثابت در جهان می باشد که همیشه و در همه جا در حال عمل کردن است .

این قانون برای همه عمل می کند و هیچ وقت تمام شدنی نیست . شما همیشه و در همه جا می توانید از این قانون استفاده کنید .

هرگز ناامید نشوید و ادامه دهید

خیلی از افراد فکر می کنند وقتی قانون جذب را یاد گرفتند می توانند یک شبه به تمام خواسته ها اهدافی که دارند برسند .

شما نباید هرگز ناامید شوید. برای آنکه به آن چیزی که می خواهید برسید باید صبور باشید .

البته اصلا منظورم این نیست که نتیجه نمی گیرید . افرادی که تمرین را درست انجام داده اند در ماه اول جذب های فوق العاده کردند .

تنها چیزی که در جهت رسیدن به خواسته تان باید بهش توجه کنید این است که نباید هرگز تسلیم شوید و کارتان را ادامه دهید .

دلیل بزرگی که این افراد به آن خواسته به هدفی که دارند می رسند این است که ناامید می شوند , همین ناامیدی باعث می شود که زمان رسیدن به آرزو ایشان به تأخیر بیفتد .

وقتی شما ناامید باشید در حال فرستادن این ارتعاش هستید و کائنات ناامیدی بیشتری را در زندگی تان می‌آورند .

پس هیچ وقت ناامید نباشید و در جهت رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید تلاش کنید .کامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته 68 نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


فرمول های استفاده از قانون جذب  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  فرمول های استفاده از قانون جذب

نشانه های شخصیت درون گرا


افکار ما سرنوشت ما را می سازد…


دیدگاهتان را بنویسید

  −  3  =  2