چگونه از کائنات درخواست کنیم

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه | خالق زندگی اتان باشید | تا کنون 685 نفر این مطلب را خوانده اند.

چگونه از کائنات درخواست کنیم به نام خدای بخشنده و مهربان

در این مطلب به صورت کاملا جامع یاد میدهیم که چگونه با درخواست کردن از کائنات به اهداف و خواسته های خود برسید پس تا انتها همراه ما باشید .

میتوان گفت درخواست از کائنات یکی از بهترین و موثرترین راه ها برای رسیدن به اهداف و خواسته ها می باشد، که در این مطلب به صورت کامل روش های درخواست از کائنات را به شما آموزش میدهیم.

چگونه از کائنات درخواست کنیم و نتیجه بگیریم؟

در خواست کردن برای چیزی فقط از یک فرد و یا شخص خاصی نیست، برای رسیدن به اهداف و خواسته ها فقط نباید از افراد بخواهیم که در خواست ما را گوش بدهند و ما را به آن چیزی که میخواهیم برسانند اصلا چنین نیست.

شما میتوانید از جهانی که در آن زندگی میکنید در خواست هایی داشته باشید و کائنات با توجه به درخواست و اهدافی که شما دارید شما را به آن خواسته و اهداف خواهند رساند .

به هر چیزی که در جهان وجود دارد کائنات گفته میشود که این کائنات میتوانند در خواست ما را به بهترین شکل ممکن انجام بدهند .

اما باید چگونه درخواست کنیم؟

چرا هر چی درخواست میکنیم به نتیجه مطلوبی نمیرسیم؟

مشکل دقیقا میتونه از چی باشه ؟

در کل باید روش درخواست از کائنات را بدانید . اگر درخواست هایی که از کائنات دارید ضعیف باشد مطمئن باشید که خیلی دیر به هدف و خواسته هایتان خواهید رسید پس لازم است که یادبگیرید چگونه از کائنات درخواست کنید .

خداروشکر که تا به الان من به هرچیزی که از کائنات میخواستم خیلی زودتر از چیزی که فکرش کنم رسیدم یا اینکه اگر ملاک زمان را حذف کنید من تا به الان به تک تک خواسته هایی که دارم رسیدم .

دلیل این همه موفقیت من این است که با قدرت بالایی از کائنات خواسته هایم را درخواست میکنم و کائنات هم بدون مشکل من را به آن خواسته و هدفی که دارم میرسانند .

کائنات چه چیزی هستند ؟

هر چیزی که در این دنیا وجود دارد میتوان گفت جزء کائنات حساب میشود , درختان , کوه ها , جنگل ها , ستارگان , اسمان , اتومبیل شخصی خود , گوشی موبایل شما و… همه و همه جزء کائنات حساب میشود .

کائنات هم همانند انسان ها دارای روح میباشند . شما اگر کائنات را درست درک کنید و از آنها خواسته ها و اهداف خودتان را بخواهید ۱۰۰ درصد به آن خواسته و هدف خواهید رسید.

برای آنکه به چیزی که میخواهید برسید باید درخواست کنید به قول معروف بخواهید تا به شما داده شود . اگر فردی را میبینید که در زندگی خود بسیار موفق است پول و ثروت بسیار زیادی دارد به این دلیل است که درخواست کرده اند و کائنات جوابشان را داده است .

درخواست کردن یعنی چه ؟

خیلی از افراد تصور میکنند درخواست کردن از چیزی یعنی نالیدن , شکایت و گدایی کردن که این یک اشتباه بسیار بزرگ است که باعث شده افراد نخواهند و به چیزی که میخواهند نرسند .

برای آنکه بدانید چگونه از کائنات درخواست کنید باید اصول درخواست کردن را بدانید و رعایت کنید تا به اهداف و خواسته های خود برسید .

برای درخواست از کائنات مراحل زیر را مو به مو انجام بدهید و تمرین کنید :

۵ تمرین برای درخواست از کائنات

۱_ خواسته ی خود را مشخص کنید و در دفترچه اهداف خود بنویسید , خواسته ی شما میتواند هرچیزی که میخواهید باشد مثل یک گوشی آیفون, فلان ماشین , یک شغل مناسب و یک همسر خوب با آن ویژگی که شما میخواهید .

۲_ احساستان را با خواسته ی خود خوب کنید , طوری رفتار کنید که واقعا حس خوبی در شما ایجاد کند طوری که وقتی به خواسته و اهداف خود فکر میکنید دچار نگرانی و استرس نشوید ,داشتن حس خوب یک معیار مهم برای رسیدن به خواسته های خودتان توسط کائنات میباشد .

۳_ راجب خواسته ی خود صحبت کنید (چه با خودتان و چه با دیگران) : زبان ما اهداف ما را به نوعی خواسته بیان میکند , وقتی ما راجب اهداف خودمان صحبت میکنیم این یک درخواست بسیار قوی از کائنات میباشد که کائنات ما را به آن اهداف خواهند رساند. هر چه بیشتر راجب خواسته های خود صحبت کنید زمان رسیدن به خواسته های شما نزدیک و نزدیک تر خواهد شد.

۴_ خواسته ی خود را در زندگی خود احساس کنید, طوری رفتار کنید که انگار به خواسته ی خود رسیده اید و الان دقیقا ان خواسته را دارید .

۵_ هرگز تسلیم نشوید: زمان رسیدن به خواسته هایتان را کسی نمیداند و همه و همه چیز به خود شما بستگی دارد پس باید تا رسیدن به خواسته ی خود تلاش کنید و دستبردار نباشید .

این ۵ مرحله, مرحله اصلی برای درخواست کردن از کائنات میباشد , این مراحل را حتما در تمام جنبه های زندگی خود رعایت کنید و مطمئن باشید که به اهداف خود خواهید رسید .دوره قانون جذبخرید پکیج جامع آموزش قانون جذب

محصول دانلودی

چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف و خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 100 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

قیمت محصول:  ۱۵۰,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید توضیحات کامل این محصول


چگونه از کائنات درخواست کنیم  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  چگونه از کائنات درخواست کنیم

قانون جذب


قانون فرکانس چیست؟


بخششچگونه از کائنات درخواست کنیممنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
چگونه از کائنات درخواست کنیم در پناه حق باشید.

شما در این باره چه نظری دارید؟