.:: آموزش قانون جذب برای جذب عشق و سلامتی

۱۸ خرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه | خالق زندگی اتان باشید | تا کنون 111 نفر این مطلب را خوانده اند.

آموزش قانون جذب برای جذب عشق و سلامتی به نام خدای بخشنده و مهربان

قانون جذب عشق و جذب نیمه گمشده

قانون جذب چیست یکی از پرتکرار ترین سوالاتی است که خیلی از کاربران از من میپرسند. قبل از اینکه بخواهید با استفاده از قانون جذب به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید باید بدانید که قانون جذب چیست و چگونه کار میکند.

قانون جذب مثل قانون جاذبه زمین یک قانون ثابت در جهان است. با استفاده از قانون جذب می توانید به تمام اهداف و آرزوهایتان برسید، اما قبل از اینکه بتوانید با استفاده از قانون جذب تمام اهداف و آرزوهایتان را جذب کنید باید بدانید که قانون جذب چیست و چگونه ما را به اهداف و خواسته هایمان می رساند.

قانون جذب عشق چیست؟

انسان یک موجود ارتعاشی است که ذهن انسان همیشه در حال فرستادن ارتعاش به جهان هستی و کائنات است، اما وقتی خواب باشید ارتعاشی که ذهنتان ارسال می کند متوقف می شود، اما هرگز نمی توانید جلوی احساسات تان را بگیرید چون زنده بودن به معنای احساس زندگی است.

وقت خواب هستید هیچ ارتعاشی را به کائنات ارسال نمی‌کنید اما دارای احساسات هستید. و یک سوالی که پیش می آید این است که آیا در خواب هم می توانیم از قانون جذب عشق استفاده کنیم؟

کلاً بحث احساسات یکی از مهم ترین و اصلی ترین مباحث در قانون جذب و به خصوص در قانون جذب عشق است، زیرا احساسات فعلی شماست که زندگی تان را رقم می زند.

احساس به دو دسته احساس بد و احساس خوب تقسیم بندی می شود. دقیقاً احساس مثل یک قطب نما عمل می کند.

اگر احساس بدی داشته باشید نشانه این است که دارید راه را اشتباه می روید و از خواسته و هدفتان دور می شوید.

اما اگر احساس خوبی داشتید نشانه این است که دارید راه را درست می روید و باید احساس تان را خوب نگه دارید تا به آن خواسته به هدفی که دارید برسید.

هرچه احساس تان بهتر باشد، زندگیتان بهتر میشود و هرچه احساس بدتری داشته باشید به سمت ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید کشیده می شوید.

احساس در قانون جذب عشق نقش بسیار مهم و اساسی دارد. شما باید کنترل احساساتتان را در اختیار بگیرید.

چرا احساس خوب مهم است؟؟

همانطور که گفتیم احساسات یک راهنمای دقیق است. مهم‌ترین و اساسی ترین نقش در قانون جذب نقش احساسات است.

احساسات به شما نشان می دهد که در حال جذب چه چیزی هستید. اگر احساس بدی دارید نشانه این است که در حال جذب ناخواسته ها و چیزهایی که نمی خواهید هستید و از هدف و خواسته هایتان دور میشوید.

اما اگر احساستان خوب باشد اصلاً نباید نگران چیزی باشید چون در حال جذب خواسته ها و نزدیک شدن به آرزوهایتان هستید.

اما نقش احساسات در قانون جذب عشق چیست؟ و از کجا می توانیم بفهمیم که در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستیم؟

تنها با داشتن احساس خوب می توانید تضمین کنید که دارید عشق می بخشید و بر اساس قانون جذب وقتی ارتعاش هر چیزی را بفرستید به شما بر می گردد.

وقتی به دیگران عشق بورزید در حال فرستادن ارتعاش عشق به کائنات هستید و عشق زیادی به شما برمی گردد.

به قول مولانا:

خوش باش که هرکه راز داند / داند که خوشی، خوشی کشاند

شیرین چون شکر تو با شاکر / شاکر هر دم شکست آنها

چگونه با استفاده از قانون جذب، عشق جذب کنیم؟

برای اینکه بتوانید از قانون جذب عشق استفاده کنید تا عشق زیادی وارد زندگیتان شود باید ارتعاش آن را به کائنات بفرستید. و کائنات با توجه به ارتعاشی که دریافت می کنند پاسختان را می‌دهند.

شما از طریق محبت کردن، تشویق کردن دیگران، حمایت کردن و قدرشناسی و یا با هر احساس خوب دیگری به دیگران عشق بدهید، همان عشق بیشتر وارد زندگی تان می شود، و عشق را در هر جنبه از زندگی تان مثل سلامتی، ثروت، شادی و شغل وارد می کند.

اگر از طریق عیب جویی، غیبت کردن، خشم، یا هر احساس بد دیگری به دیگران احساس منفی بدهید، همان حس منفی را دریافت خواهید کرد. وقتی شما ارتعاش منفی به کائنات می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد.

مطمئن باشید که هر ارتعاشی می فرستید، کائنات چندین و چند برابر آن را وارد زندگیتان خواهند کرد. برای همین است که می‌گویم باید احساستان را خوب نگه دارید.

اگر فرد ثروتمندی را می بینید و آن را تشویق می‌کنید و سپس با گفت شایستگی ثروت را به آن می دهید مطمئن باشید در حال جذب ثروت هستید.

اگر دختر پسری را می بینید که در حال عشق ورزیدن به هم هستند و با دیدن آنها احساستان بد میشود در حال جذب نفرت هستید.

اما اگر احساس تان را بد نکنید و احساس خوب را در خودتان پرورش دهید مطمئن باشید که در حال جذب عشق و رابطه خوب هستید.

همانطور که گفتم بهترین راه برای اینکه ببینید چه ارتعاش را به کائنات ارسال می کنید باید به احساسات تان توجه کنید. اصل قانون جذب عشق این است که به دیگران عشق بورزید تا عشق بیشتری وارد زندگیتان بشود.

آیا همین الان از قانون جذب عشق استفاده می کنم؟

برای اینکه ببینید دارید از قانون جذب عشق استفاده میکنید ساده ترین راه این است که به رابطه خودتان نگاه کنید.

اگر رابطه تان خوب است به این معناست که ارتعاش مثبتی که به کائنات می فرستید بیشتر از ارتعاش منفی از آن رابطه است.

اما اگر رابطه خوبی ندارید به این معناست که ارتعاش منفی که می فرستید بیشتر از ارتعاش مثبت است، و بهترین و موثرترین راه این است که ارتعاشی برخلاف ارتعاش منفی تان به کائنات بفرستید.

قانون جذب سلامتی

برای جذب سلامتی مهم ترین نکته این است که بیماری را یک حالت پایدار و تغییر ناپذیر نبینید و بدانید بیماری تان فقط یک هشدار گذار بوده است که شما بیشتر از قبل به نعمت سلامتی جسمانی تان توجه کنید.

هیچ تردیدی نیست که همه ما آرزوی داشتن سلامتی را داریم و دلمان می خواهد همواره سالم و شاداب باقی بمانیم.

اما مسئله اینجاست که نمی دانیم از چه راهی باید سلامتی خود را حفظ کنیم و از چه راهی باید اقدام کنیم.

وقتی بیمار شدیم و می خواهیم دوباره سلامتی خود را به دست آوریم, باید بدانیم وقتی بیمار هستیم, نباید به خود دروغ بگوییم و انکار کنیم که بیمار هستیم و در سلامت کامل به سر می بریم, بلکه باید روش درمان صحیح بیماری را پیدا کنیم, این روند مسیر نمی شود مگر با استفاده از نیروی خود درمانی, که در درون هر یک از ما قرار دارد.

از آنجایی که بدن همیشه از مغز فرمان می برد, باید حداکثر تا جایی که می توانیم, در طرز تفکر و نگرشمان تغییرات اصلاحی مثبتی را ایجاد کنیم.

باید با نگرشی دقیق به تک تک اعضای بدن, از عضلات گرفته تا سلول های بدن, مراقبت لازم را داشته باشیم و انرژی مثبت و پیام سلامتی را به تمام جسممان بفرستیم و با امیدواری و تقویت روح و جسم خود, بر بیماری مسلط شویم.

ضمن این که بیماری خود را جدی می گیریم, ولی خود, روحیه و ذهنمان را باید جدی تر بگیریم تا بیماری نتواند بر ما چیره شود.

تمام بیماری های غیر قابل درمان از بیماری های جسمی-روحی, نشات می گیرند.

مغز فرمان منفی می دهد, جسم فرمان منفی را می پذیرد و مطابق آن عمل می کند.

بنابراین تا جایی که می توانیم, به نیروی خود درمانی مان شک نکنیم و ایمان کامل داشته باشیم, هر چقدر اقدام موثر انجام دهیم, سلامتی خود را باز می یابیم.

بیماری چیزی نیست جز یک هشداری که نشان می دهد شما افکار و باورهایی دارید که برای تان مضر هستند و این  از اثر مخرب این افکار غلط در بدن تان خود را نشان می دهد.

اینکه شما از بیماری تان احساس ترس یا رنج داشته باشید طبق قانون جذب بیماری تان را بیشتر می کند تا شما مقدار بیشتر ی از این حاسا رنج و ترس بدست اورید در حالی که با تغییر کانون توجه تان روی چیز هایی که احساس خوبی به شما می دهند باید حواس و تمرکز و توجه تان از روی بیماری را بردارید و تا جایی که لحظات بیشتری در روز یادتان برود بیمار هستید و بدن شما به محض اینکه احساس خوب و روحیه کلی تان در طول روز بالاتر رود خودش به بهترین نحو بیماری را محو و درمان خواهد کرد.

هر چیزی که به شما حس خوبی بدهد شما را به سلامتی نزدیک تر خواهد کرد.

بسیار از درمان های پزشکی به منظور یاری دادن به بدن برای خودترمیمی انجام می شوند و مهمترین نکته در هر درمانی روحیه ی خوب شما در هنگام بیماری است که میتوانید به توجه کردن به چیزهایی که حس و حال تان را بهتر می کند روحیه خودتان را بالا و بالاتر ببرید ؛ خندیدن ، شادی و سرگرم کردن خودتان به شدت روند بهبودی تان را سریع تر و بیشتر خواهد کرد.

در هنگام بیماری تاجای ممکن باید حواس و تجه تان را از روی بیماری منحرف کنید و اینکار را با پرداختن به کار ها و چیزهایی که خیلی شما را خوشحال می کنند انجام دهید.

دوستدارتان محمد جانبلاغی


آموزش قانون جذب برای جذب عشق و سلامتی  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  آموزش قانون جذب برای جذب عشق و سلامتی

قوی ترین جملات انگیزشی تکان دهنده

افزایش فروش بدونه بازاریابی و تبلیغ

سیستم ارتعاش ثروت

سیستم ارتعاش ثروت

نحوه ساختن باورهای قدرتمند


آموزش قانون جذب برای جذب عشق و سلامتیمنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
آموزش قانون جذب برای جذب عشق و سلامتی در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

شما در این باره چه نظری دارید؟

کاربر گرامی برای ثبت نظر لطفا ثبت نام کنید. ارسال دیدگاه‌ها، فقط برای دوستانی که عضو سایت هستند‌، امکان‌پذیر است..

  ورود به سایت | اگر عضو سایت نیستید از اینجا ثبت نام کنید