قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه | خالق زندگی اتان باشید | تا کنون 252 نفر این مطلب را خوانده اند.

قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها به نام خدای بخشنده و مهربان

در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه با قانون جذب زندگی خود را از پایه متحول کنید و به راحتی زندگی را طبق میل خود ایجاد کنید. چه کاهایی را باید انجام بدهید تا کائنات شما را به اهداف و خواسته هایتان برسانند.

قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها و اهداف شما شامل ۳ مرحله ی کلی است، که در ادامه راجب هر کدام به صورت جامع صحبت کرده ایم :

درخواست

باور

دریافت

درخواست کنید

اگر میخواهید که با قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزو و اهداف خود استفاده کنید در مرحله ی اول باید درخواست خواسته و هدفتان را به جهان هستی و کائنات ارسال کنید. باید اهداف خود را از جهان هستی درخواست کنید.

درخواست کردن از کائنات اصلا کار سخت و دشواری نیست. برای آنکه از کائنات چیزی را درخواست کنید حتما نکات زیر را رعایت کنید. رعایت این نکاتی که در ادامه به شما گفته میشود باعث ارسال ارتعاش مثبت در جهت رسیدن به اهداف و خواسته های شما میشود.

پس برای درخواست از کائنات تک تک نکات زیر را مو به مو انجام دهید و مطمئن باشید که نتایج در زندگی شما اتفاق خواهند افتاد .

 ذهنتان را آرام کنید

حتما قبل از درخواست کردن اهداف و رویاهایتان آرامش ذهنی داشته باشید . به مدت یک ربع تمرکز کنید، تمرکز کردن باعث میشود که قدرت ذهنتان افزایش پیدا کند. حتما قبل از درخواست اهداف خود به حالت آرامش بروید.

به خواسته و هدف خود مطمئن شوید

اگر میخواهید با قانون جذب کائنات به اهداف و خواسته های خود برسید باید به آرزو و اهدافتان مطمئن شوید، این را بدانید که شما درخواستتان را به کائنات فرستاده اید و کائنات به درخواستی که ارسال کرده اید جواب میدهند .

برای فرستادن درخواست به کائنات و جهان هستی باید افکارتان مثبت باشد و احساس خوبی نسبت به هدف خودتان داشته باشید. دقیق باید بدانید و مطمئن باشید که چه چیزی میخواهید و چه هدفی دارید .

مطمئن بودن و شک نکردن به خواسته یک ارتعاش به شدت قوی در جهت خواسته و هدف خود ارسال میکند و این را بدانید که اگر به خواسته ی خود مطمئن نباشید و شک کنید شما فرکانس مبهمی را به جهان هستی و کائنات ارسال خواهید کرد, کائنات پس از دریافت آن نتایج ناخواسته را به شما ارسال خواهند کرد پس مطمئن شوید که به اهدافیتان اشتیاق قوی دارید .

از کائنات درخواست کنید

هر خواسته و هدفی را که دارید به کائنات ارسال کنید مطمئن باشید با ارسال درخواست خود به کائنات جواب خواهید گرفت و نتایج وارد زندگی شما میشوند . شما اگر خواسته ای را از کائنات میخواهید باید نسبت به خواسته و هدف خود حس خوبی داشته باشید . خواسته ها و اهداف خود را درون ذهن خود تصور کنید و احساس کنید که به آن هدف رسیده اید .

دقیق به کائنات بگویید که چه چیزی میخواهید هر چه دقیق تر خواسته ی خود را ارسال کنید مطمئن باشید که کائنات زودتر جوابتان را خواهند داد به عنوان مثال اگر میخواهید یک ماشین مدل بالا داشته باشید حتما جزئیات آن ماشین را به صورت کاملا دقیق یادداشت کنید و خودتان را در آن ماشین احساس کنید , دقیقا فکر کنید که اگر آن ماشین را داشتید چه کارهایی میکردید , کجا میرفتید و… بوی نویی که در داخل آن ماشین هستید را احساس کنید .

به عنوان مثال اگر میخواهید یک رابطه و ازدواج عالی داشته باشید خودتان را در کنار همسرتان احساس کنید , رابطه ی خوب داشتن با هم را احساس کنید , لحظه ی رفتن به خواستگاری و حتی حلقه ی ازدواجی که در دست دارید را حس کنید , تصور کنید که با همسر خود ماه عسل به جایی که دوست دارید رفته اید و…

هرچیز مثبتی که به ذهنتان میرسد که با همسر خود انجام میدهید را تصور و احساس کنید .

هر خواسته ای را که دارید در ذهن خود تصور کنید همین تصور کردن خواسته باعث احساس عالی و خوب در شما میشود همین احساس شماست که زندگیتان را به بهترین شکل ممکن همان طور که دوست دارید تشکیل میدهد.

در ابتدای راه ممکن است که کمی برای شما سخت و دشوار باشد اما پس از انجام تمارین قوی در طول روز میتوانید به مرور زمان ذهنتان را به این افکار عادت دهید.

خواسته های خود را بنویسید

هر خواسته ای که دارید را به صورت دقیق بنویسید . جزئیات خواسته و هدف خود را مو به مو بنویسید که این کار باعث ایجاد یک حس عالی و خوب در شما میشود به عنوان مثال :

اگر میخواهید نیمه ی گمشده ی خود را جذب کنید مشخصاتش را به صورت کامل بنویسید :

رنگ مو

رنگ چشم

قد

مدرک تحصیلات

چی چیزهایی رو دوست داشته باشه

اندامش چطور باشه
و…

هرچیزی که به ذهنتان میرسد را بنویسید مطمئن باشید اگر با خواسته ی خود هم ارتعاش باشید خیلی زود تر از آن چیزی که فکرش را کنید جهان آن را وارد زندگیتان خواهد کرد.

کل مشخصات هدفتان را کامل و دقیق بیان کنید , هرچه دقیق تر باشد زودتر به نتیجه ای که میخواهید خواهید رسید. همین نوشتن ویژگی های مثبت اهداف خود یکی از راه های درخواست از کائنات میباشد.

هروز قبل از رسیدن به خواسته ی خود چشمانتان را ببندید و اهداف و آرزوهایتان را درون ذهنتان تجسم کنید به گونه ای که الان به آن رسیده اید و آن خواسته و هدف را دارید.

به این نکته توجه کنید که دانستن قانون جذب اصلا مهم نیست، هر چقدر شما قانون جذب را بدانید اما عمل نکنید و درست تمرین نکنید هیچ فایده ای ندارد . برای نتیجه گرفتن از قانون جذب باید پشت کار داشته باشید باید ارزش تان را بالا ببرید.

برای رسیدن به خواسته ی خود باید تمرین کنید تا در مدار آن قرار بگیرید به عنوان مثال :اگر به دنبال درآمد ماهانه بالای ۱۰۰ میلیون هستید باید درون مدار ۱۰۰ میلیون قرار بگیرید که در پکیج قانون جذب پیشرفته و در جلسات مشاوره کوچینگ به صورت کامل راجب مدارها و نحوه ی قرار گرفتن در آنها کامل آموزش و توضیح داده ام ولی همین را بدانید تا در مدار خواسته ی خود قرار نگیرید به آن خواسته و هدف نخواهید رسید.چرا با اینکه سخت تلاش می کنید به اهداف خواسته هایتان نمی رسید؟

هر خواسته ای داشته باشید کاملا قابل تحقق است فقط کافی است این 51 قدمی که به شما می گوییم را در راستای رسیدن به خواسته ها و اهدافتان بردارید ...
من محمد جانبلاغی دو سال بر روی بیش از 100 چهره موفق ایرانی و خارجی تحقیق کردم و بیش از 1000 کتاب، سمینار و کارگاه های مطرح و پرفروش حوزه موفقیت و ثروت‌آفرینی را به منظور یافتن یک الگو یک مسیر و یک راهکار برای تحقق رویاهای بزرگ مطالعه کردم.

این فایل نتیجه تمام تحقیقات ماست که راهنمای شما خواهد بود.

هر رویای بزرگی در زندگی داشته باشید محقق می شود اگر این رازهای که کشف کرده‌ایم را بردارید…
غیرممکن است این رازها را بدانید و به تمام خواسته ها و آرزوهایتان نرسید
هرآنچه که رویای شما باشد با برداشتن این قدم ها در مسیرش، رویای شما تبدیل به واقعیت می شود.
شاید رویای شما مادی، مثل خرید یک اتومبیل گرانقیمت باشد یا اینکه رویای شما از جنس دستآورد، موفقیت در کنکور و..باشد.این آموزش برای هر رویای بزرگی به طرز عجیبی عمل می کند !

توضیحات بیشتر و سفارش این محصول آموزشی


ارسال این مطلب به تلگرام دوستانتانقانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟


کتاب ماورای راز نسخه کامل و فارسی


۷ زبان بدن افراد موفق


کلمات قدرت دارندقانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوهامنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

... رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود ...
جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

شما در این باره چه نظری دارید؟