قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه بدون دیدگاه | موضوعات سایت خالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 1455 نفر این مطلب را خوانده اند.


در این مطلب قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه با قانون جذب زندگی خود را از پایه متحول کنید و به راحتی زندگی را طبق میل خود ایجاد کنید. چه کاهایی را باید انجام بدهید تا کائنات شما را به اهداف و خواسته هایتان برسانند.

قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها و اهداف شما شامل ۳ مرحله ی کلی است، که در ادامه راجب هر کدام به صورت جامع صحبت کرده ایم :

درخواست

باور

دریافت

درخواست کنید

اگر میخواهید که با قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزو و اهداف خود استفاده کنید در مرحله ی اول باید درخواست خواسته و هدفتان را به جهان هستی و کائنات ارسال کنید. باید اهداف خود را از جهان هستی درخواست کنید.

درخواست کردن از کائنات اصلا کار سخت و دشواری نیست. برای آنکه از کائنات چیزی را درخواست کنید حتما نکات زیر را رعایت کنید. رعایت این نکاتی که در ادامه به شما گفته میشود باعث ارسال ارتعاش مثبت در جهت رسیدن به اهداف و خواسته های شما میشود.

پس برای درخواست از کائنات تک تک نکات زیر را مو به مو انجام دهید و مطمئن باشید که نتایج در زندگی شما اتفاق خواهند افتاد .

 ذهنتان را آرام کنید

حتما قبل از درخواست کردن اهداف و رویاهایتان آرامش ذهنی داشته باشید . به مدت یک ربع تمرکز کنید، تمرکز کردن باعث میشود که قدرت ذهنتان افزایش پیدا کند. حتما قبل از درخواست اهداف خود به حالت آرامش بروید.

به خواسته و هدف خود مطمئن شوید

اگر میخواهید با قانون جذب کائنات به اهداف و خواسته های خود برسید باید به آرزو و اهدافتان مطمئن شوید، این را بدانید که شما درخواستتان را به کائنات فرستاده اید و کائنات به درخواستی که ارسال کرده اید جواب میدهند .

برای فرستادن درخواست به کائنات و جهان هستی باید افکارتان مثبت باشد و احساس خوبی نسبت به هدف خودتان داشته باشید. دقیق باید بدانید و مطمئن باشید که چه چیزی میخواهید و چه هدفی دارید .

مطمئن بودن و شک نکردن به خواسته یک ارتعاش به شدت قوی در جهت خواسته و هدف خود ارسال میکند و این را بدانید که اگر به خواسته ی خود مطمئن نباشید و شک کنید شما فرکانس مبهمی را به جهان هستی و کائنات ارسال خواهید کرد, کائنات پس از دریافت آن نتایج ناخواسته را به شما ارسال خواهند کرد پس مطمئن شوید که به اهدافیتان اشتیاق قوی دارید .

از کائنات درخواست کنید

هر خواسته و هدفی را که دارید به کائنات ارسال کنید مطمئن باشید با ارسال درخواست خود به کائنات جواب خواهید گرفت و نتایج وارد زندگی شما میشوند . شما اگر خواسته ای را از کائنات میخواهید باید نسبت به خواسته و هدف خود حس خوبی داشته باشید . خواسته ها و اهداف خود را درون ذهن خود تصور کنید و احساس کنید که به آن هدف رسیده اید .

دقیق به کائنات بگویید که چه چیزی میخواهید هر چه دقیق تر خواسته ی خود را ارسال کنید مطمئن باشید که کائنات زودتر جوابتان را خواهند داد به عنوان مثال اگر میخواهید یک ماشین مدل بالا داشته باشید حتما جزئیات آن ماشین را به صورت کاملا دقیق یادداشت کنید و خودتان را در آن ماشین احساس کنید , دقیقا فکر کنید که اگر آن ماشین را داشتید چه کارهایی میکردید , کجا میرفتید و… بوی نویی که در داخل آن ماشین هستید را احساس کنید .

به عنوان مثال اگر میخواهید یک رابطه و ازدواج عالی داشته باشید خودتان را در کنار همسرتان احساس کنید , رابطه ی خوب داشتن با هم را احساس کنید , لحظه ی رفتن به خواستگاری و حتی حلقه ی ازدواجی که در دست دارید را حس کنید , تصور کنید که با همسر خود ماه عسل به جایی که دوست دارید رفته اید و…

هرچیز مثبتی که به ذهنتان میرسد که با همسر خود انجام میدهید را تصور و احساس کنید .

هر خواسته ای را که دارید در ذهن خود تصور کنید همین تصور کردن خواسته باعث احساس عالی و خوب در شما میشود همین احساس شماست که زندگیتان را به بهترین شکل ممکن همان طور که دوست دارید تشکیل میدهد.

در ابتدای راه ممکن است که کمی برای شما سخت و دشوار باشد اما پس از انجام تمارین قوی در طول روز میتوانید به مرور زمان ذهنتان را به این افکار عادت دهید.

خواسته های خود را بنویسید

هر خواسته ای که دارید را به صورت دقیق بنویسید . جزئیات خواسته و هدف خود را مو به مو بنویسید که این کار باعث ایجاد یک حس عالی و خوب در شما میشود به عنوان مثال :

اگر میخواهید نیمه ی گمشده ی خود را جذب کنید مشخصاتش را به صورت کامل بنویسید :

رنگ مو

رنگ چشم

قد

مدرک تحصیلات

چی چیزهایی رو دوست داشته باشه

اندامش چطور باشه
و…

هرچیزی که به ذهنتان میرسد را بنویسید مطمئن باشید اگر با خواسته ی خود هم ارتعاش باشید خیلی زود تر از آن چیزی که فکرش را کنید جهان آن را وارد زندگیتان خواهد کرد.

کل مشخصات هدفتان را کامل و دقیق بیان کنید , هرچه دقیق تر باشد زودتر به نتیجه ای که میخواهید خواهید رسید. همین نوشتن ویژگی های مثبت اهداف خود یکی از راه های درخواست از کائنات میباشد.

هروز قبل از رسیدن به خواسته ی خود چشمانتان را ببندید و اهداف و آرزوهایتان را درون ذهنتان تجسم کنید به گونه ای که الان به آن رسیده اید و آن خواسته و هدف را دارید.

به این نکته توجه کنید که دانستن قانون جذب اصلا مهم نیست، هر چقدر شما قانون جذب را بدانید اما عمل نکنید و درست تمرین نکنید هیچ فایده ای ندارد . برای نتیجه گرفتن از قانون جذب باید پشت کار داشته باشید باید ارزش تان را بالا ببرید.

برای رسیدن به خواسته ی خود باید تمرین کنید تا در مدار آن قرار بگیرید به عنوان مثال :اگر به دنبال درآمد ماهانه بالای ۱۰۰ میلیون هستید باید درون مدار ۱۰۰ میلیون قرار بگیرید که در پکیج قانون جذب پیشرفته و در جلسات مشاوره کوچینگ به صورت کامل راجب مدارها و نحوه ی قرار گرفتن در آنها کامل آموزش و توضیح داده ام ولی همین را بدانید تا در مدار خواسته ی خود قرار نگیرید به آن خواسته و هدف نخواهید رسید.کامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویم که با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته ۸۵ نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشان تهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

نحوه ساختن باورهای قدرتمند


کائنات چیست و چگونه ما را به اهدافمان میرسانند؟


چرا شکست پُلی است برای پیروزی؟


معجزات قرآن


دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است. عضویت در سایت | ورود به سایت