قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاه | خالق زندگی اتان باشید | تا کنون 150 نفر این مطلب را خوانده اند.

قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها به نام خدای بخشنده و مهربان

اگر برای یکی از افراد خانواده تان می خواهید خانه ای بسازید به انتخاب زمین مناسب اقدام می کنید، سپس به دنبال یک معمار خوب می گردید و از بهترین مصالح ساختمانی و تیر آهن و چوب و … استفاده می کنید تا بتوانید عمری را در آن به آسایش سپری کنید.

حالا برای ساختمان ذهنی خودتان چه طرح و برنامه ای ریخته اید؟ و برای رفاه و سعادت شخص خودتان چه کارهایی کرده اید؟ هر چه وارد زندگی خودتان می کنید همانند همان مصالحی است که می خواهید در ساختمان آن خانه به کار ببرید. آیا برای پایه و اساس ساختمان اندیشه و افکار خود فکری کرده اید؟!

اگر نقشه های شما با برداشت های ترس و اضطراب، دلواپسی، تنگ نظری، یاس و ناامیدی و فریب همراه باشد، در آن صورت بر اساس قانون جذب بافت ذهنی شما به صورت های گوناگون غم و غصه، ناراحتی اعصاب و محرومیت از هر نوعی تجلی پیدا خواهد کرد.

شما می توانید از قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها و اهداف تان استفاده کنید , قدرت ذهن انسان آنقدر زیاد است که شما را می تواند به تمام اهداف و خواسته هایتان برساند اما چون خیلی از افراد این موضوع را نمی‌دانند از آن در جهت رسیدن به آرزوها و رویاهایشان استفاده نمی‌کنند .

قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها و اهداف هایتان 

شما باید ذهنتان را به افکار مثبت عادت بدهید. ذهن شما ۲۴ ساعته و در طول روز که بیدار هستید در حال فرستادن انرژی و ارتعاش به کائنات می باشد.

ذهن شما در هنگام خواب ارتعاش ارسال نمی کند و فقط در بیداری این حالت پیش می آید .

طبق قانون جذب , کائنات درخواست شما را از ذهنتان دریافت می کن د و به آن ها پاسخ میدهند .

برای کائنات اصلاً فرقی ندارد که درخواستی که به آنها می دهید در جهت خواسته ها و اهدافتان می باشد یا اینکه در جهت ناخواسته هایتان است , وظیفه کائنات فقط دریافت امواج مغزی شما و پاسخ دادن به آنهاست و اصلا برای کائنات فرقی نمی کند که دارید به خواسته هایتان توجه میکنید یا ناخواسته هایتان .

همین که بدانید ذهن شما در هنگام بیداری در حال فرستادن درخواست به کائنات است و انرژی و ارتعاشی را که به آنها ارسال میکنید باید مثبت و در جهت اهدافتان باشد در این صورت با قدرت ذهن می توانید به تمام خواسته و اهدافی که دارید برسید.

اگر اختیار ذهنتان را در دست بگیرید و بر روی آن کار کنید نتایج شگفت انگیزی وارد زندگیتان می شود و می توانید با قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها و اهدافتان استفاده کنید .

شما با یک برنامه ریزی کامل و جامع برای به اختیار گرفتن ذهنتان میتوانید به اهدافتان و خواسته هایتان برسید .

شما لحظه به لحظه زندگیتان را میتوانید با افکار و اندیشه‌های خوب بسازید , با قدرت و توانایی ذهن خود می توانید به سلامتی , یک رابطه عالی , ثروت و در کل تمام خواسته هایتان برسید .

برای این کار شما در ذهن و افکارتان می توانید بهترین زندگی ممکن را برای خود بسازید و از آن لذت ببرید .

یکی از بهترین راز و رمز کائنات در جهت اینکه بتوانید انرژی و ارتعاش مثبتی به سمت آنه ا ارسال کنید این است که زندگیتان را به بهترین شکل ممکن تجسم کنید.

می توانید بهترین زندگی ممکن را درون ذهن خود بسازید , هر چیزی را که دوست دارید داشته باشید درون ذهنتان تصور کنید از شغل مورد نظر گرفته تا خانه , ماشین, رابطه دلخواه و….

در کل هر چیزی که هست آن را خوب میکند تجسم کنید و به داشتن آن فکر کنید . اگر الان آن را داشتید چه کار می کردید ؟

رسیدن به آرزوها با قدرت ذهن

همانطور که گفتیم ذهن شما دارای قدرت و توانایی بسیار بالایی در جهت رسیدن به خواسته ها و اهدافتان می باشد.

شما می توانید با ذهن قدرتمندتان به تمام اهداف کوچک و بزرگ خود برسیم .

چرا خیلی از افراد به خواسته هایشان نمیرسند ؟

دلیل اینکه خیلی از افراد به خواسته و هدفی که دارند نمی رسند این است که اصلا نمی دانند که چیزی می خواهند و هدف و خواسته هایشان دقیقا چه چیزهایی هستند .

افکار منفی نمی گذارد شما به اهداف و خواسته هایی که دارید برسید و این را بدانید که همه چیز از افکار و ذهن شما شروع می شود .

عملی کردن افکار مثبت باعث رسیدن به خواسته و اهداف تان می شود .

افکار منفی باعث ایجاد ناخواسته و افکار مثبت باعث ایجاد خواسته در زندگی شما می شود .

با قدرت ذهن چگونه به خواسته هایمان برسیم ؟

راههای زیادی در جهت رسیدن به آرزوها از طریق قدرت ذهن وجود دارد که ساده ترین راه این است که هرچیزی را که می خواهید داشته باشید در ذهن خود تجسم کنید.

آنها را همان طور که می خواهید در ذهن خود حاضر کنید و به آنها تصویر بدهید , هر چیز مثبتی که در ذهنتان می‌آید را احساس کنید به عنوان مثال :

اگر می خواهید به ماشین مورد نظر خود برسید آن را در ذهنتان بیاورید .

هرچه تصور و تجسم شما قوی تر باشد احساستان بهتر می شود . این کار باعث می شود که اهداف و خواسته هایتان به درون ضمیر ناخودآگاه تان وارد شود.

سعی کنید این تکنیک بسیار قدرتمند را درون زندگیتان اجرا کنید تا نتایجش را در زندگیتان ببینید .


قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها  دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها

دوره محبوب آموزش پیشرفته قانون جذب

کتاب ماورای راز نسخه کامل و فارسی

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

قانون جذب

قانون کارما چیست ؟


قدرت ذهن در رسیدن به آرزوهامنبع: سایت رسمی محمد جانبلاغی
قدرت ذهن در رسیدن به آرزوها در پناه حق باشید.

محصولات پیشنهادی ما برای شما که همین الان می توانید تهیه کنید

... رشد شما با یادگیری آغاز می‌شود ...
جدیدترین آموزش برای مدیران، کارآفرینان، مدیران سایت و فروشندگان در این قسمت قرار دارند.

شما در این باره چه نظری دارید؟