تابلو کائنات چیست ؟

۲۴ مرداد ۱۳۹۹ ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | بدون دیدگاهبدون دیدگاه | موضوعات سایتخالق زندگی اتان باشید | بازدید سایت تا کنون 688 نفر این مطلب را خوانده اند.


ذهن انسان طوری طراحی و برنامه ریزی شده است که هیچگاه فرق بین واقعیت و تخیل را نمیداند، بر اساسقانون جذب اگر بتوانید به چیزی فکر کنید یا اتفاقی را با تمام جزئیات درون ذهن خود بسازید شما می‌توانید آن چیزی را که میخواهید جذب کنید.

هرچقدر بتوانید این تصویر سازی ذهنی را واضح تر درون ذهن تان بیاورید خیلی زودتر به آن چیزی که می خواهید می رسید.

همانطور که گفتیم ذهن انسان قادر به تشخیص واقعیت و تخیل نیست به عنوان مثال اگر شما تصور کنید که یک لیموی خیلی ترش را درون دهانتان بگذارید و فشار دهید آب لیمو روی زبانتان می ریزد، اگر واقعاً این را واضح تجسم کرده باشید الان آب دهانتان راه افتاده است، با انجام این تکنیک می بینید که ذهن انسان قادر به تشخیص واقعیت نیست .

تابلو کائنات چیست ؟

تابلو کائنات یا تابلو آرزوها یکی از قوی ترین و قدرتمندترین تکنیک های قانون جذب در جهت رسیدن به خواسته ها می باشد .

شما با تابلو کائنات می‌توانید تجسم کردن خواسته هایتان را بالا ببرید. به خاطر داشته باشید که هر اندازه این تصویر سازی دقیق تر باشد و جزئیات آن را واضح تر بیان کنید تاثیر بسیار بیشتری خواهد گذاشت.

شما با تابلو کائنات می‌توانید تصویر سازی ذهنی خودتان را واضح تر و قوی تر جلوه بدهید.

در واقع این ابزار تابلو کائنات باعث می شود فرکانس و ارتعاش ذهنی شما در جهت خواسته و هدفی که دارید بیشتر بشود .

این یعنی بر طبق قانون جذب، شما با استفاده از تابلو کائنات می توانید در مدار خواسته و هدفی که دارید قرار بگیرید و به آنها برسید.

ساخت تابلو کائنات

ساخت تابلو کائنات یا تابلو آرزوها کار سخت و پیچیده ای نیست و شما تنها در چند قدم ساده می توانید یک تابلو آرزوی خوب و جذاب بسازید .

آموزش ساخت تابلو کائنات به صورت کامل :

شما به راحتی می‌توانید در کمتر از یک ساعت یک تابلو کائنات برای تمام خواسته و اهدافی که دارید بسازید.

آرزو و خواسته هایتان را کامل مشخص کنید

اولین قدم برای ساخت تابلو کائنات این است که آرزو هایتان را مشخص کنید , هر آرزو و خواسته ای را که دارید با تمام جزئیات مشخص کنید .

آیا به دنبال پول و ثروت و یا شغل مورد نظر خود هستید؟

آیا می خواهید یک رابطه عالی با دوستان و یا همسرتان داشته باشید؟

آیا به دنبال خوشبختی و یک زندگی عالی هستید؟
و…

تنها واقعیت جهان این است که هیچ محدودیتی در جهت رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان وجود ندارد و شما می توانید به آن چیزی که میخواهید برسید .

شما هر چیزی را که میخواهید می توانید داشته باشید. تنها دلیلی که مانع رسیدن شما به خواسته به اهدافتان می شود ذهن شماست که جلوی رسیدن به خواسته ها و آرزوهایتان را می گیرد.

تابلو کائنات ای که شما می سازید می‌تواند در تمام زمینه ها و جنبه های زندگیتان باشد. شما می توانید یک تابلوی آرزو برای تمام خواسته ها و اهدافی که دارید بسازید . فقط قبل از ساختن تابلو کائنات خود حتما تمام خواسته ها و اهدافی را که دارید لیست کنید.

قدرت این را داشته باشید بزرگترین هدف و آرزویی را که دارید بنویسید. هر آرزو و هدفی که دارید را مو به مو با تمام جزئیات مشخص کنید، در جهان خودتان را تصور کنید که به تمام خواسته ها و آرزوهایی که دارید رسیده‌اید.

شما نباید هیچ محدودیتی را درون ذهنتان ایجاد کنید، باور کنید در جهانی که هستید سرشار از نعمت و فراوانی است و هر چیزی را که میخواهید می توانید در کوتاهترین زمان ممکن به آن برسید.

در هنگام نوشتن خواسته اهدافتان اصلا نترسید و اصلا به دنبال چیزهای کوچک , محدود و کم نباشید. اصلا به اینکه چطور به خواسته و هدفی که داریم میرسیم فکر نکنید. تنها وظیفه شما انتخاب خواسته و هدفی است که می خواهید آن را داشته باشید .

این را بدانید کائنات قدرت اینکه شما را به تمام خواسته به اهدافی که دارید می رسانند. خداوند کائنات و جهان را به گونه ای برنامه‌ریزی کرده است که قدرت رساندن تان به تمام خواسته هایتان را دارند .

بزرگترین آرزوی شمادر برابر قدرت که کائنات دارد صفر مطلق است . پس اهدافتان را با جزئیات کامل مشخص کنید و مطمئن باشید که به آن چیزی که میخواهید می رسید.

برای تابلو کائنات خود عکس پیدا کنید

در مرحله دوم باید برای تابلو کائنات خود عکس پیدا کنید. هر چیزی را که دوست دارید در زندگی خود داشته باشید را تصاویرش را پیدا کنید.

عکس هایی که جمع آوری می کنید باید به شما حس خوب بدهد. احساسی که با نگاه کردن به این عکسها در شما ایجاد می شود نشانه این است که شما دارید راه را درست می روید.

اگر فلان ماشین را میخواهید داشته باشید عکس اش را در تابلو کائنات خود قرار بدهید، و یا اگر میخواهید یک اندام مناسبی داشته باشید می توانید عکس فردی را پیدا کنید که اندام مناسبی دارد، اگر میخواهید به خانه رویایی خودتان برسید توصیه می کنند که عکس خانه های جذاب و زیبا را پیدا کنید.

شما باید از هر خواسته و هدفی که دارید عکسهای مربوط به آن را تهیه و جمع آوری کنید و درون تابلو کائنات خود قرار بدهید.

اگر فکر میکنید که عکس های بسیار زیادی را پیدا کرده اید , عکسهایی که احساس بهتری را به شما می دهند را جدا کنید.

بهترین راه برای این که بتوانید ارتعاش خواسته و هدف تان را به وسیله تابلو کائنات بیشتر کنید این است که یک عکس واقعی از خودتان با آن چیزی که می خواهید داشته باشید بگیرید، مثلا اگر فلان ماشین را می‌خواهید به نمایشگاه ماشین بروید و با آن عکس بگیرید و در اون تابلو کائنات خود قرار بدهید.

بهترین راه برای اینکه دارید راه را درست می روید این است که به احساس خودتان توجه کنید اگر احساستان خوب بود نشانه این است که دارید با خواسته و هدف که دارید نزدیک می شوید، اما اگراحساستان بد بود نشانه این است دارید ناخواسته خود را جذب می کنید.

پس همیشه به احساس خود توجه کنید که ببینید وقتی به خواسته و اهدافتان توجه می کنید احساستان خوب است یا بد؟

عکس ها را به تابلو کائنات خود بچسبانید

در مرحله سوم شما باید برای تابلو کائنات خود تصاویر را قرار بدهید . هر تصویری که احساس تان را خوب میکند درون تابلو آرزوهایتان به چسبانید .

می‌توانید جای تصاویر را آنقدر عوض کنید که احساس تان را خوب کند و سپس آن تصاویر را درون تابلو کائنات خود با چسب به چسبانید .

یکی دیگر از تکنیک‌های مهم در ساخت تابلو کائنات این است که بین تصاویر از کلماتی که احساستان را بیشتر خوب میکند استفاده کنید مثل عشق , ثروت , فراوانی , پول , معجزه و…

می توانید هر کاری را که احساستان را بهتر می کند با تابلو کائنات خود انجام بدهید . تابلو آرزوهای خود را زیبا و با کیفیت درست کنید . هرچه تابلو کائنات تان زیباتر باشد احساستان را بهتر خوب می کند .

ویژگی یک تابلو کائنات خوب چیست ؟

شما باید درون تابلو کائنات خود این چهار ویژگی را ایجاد کنید تا بتوانید اثربخشی آن را افزایش بدهید .

۱_ هنگامی که شما در برابر تابلو کائناتتان قرار می گیرید باید احساس خوبی در خودتان ایجاد بشود که بهتر است برای ایجاد حس خوب از بهترین عکس ها و تصاویری که احساستان را خوب میکند استفاده کنید.

۲_ درون تابلو کائنات خود نظم و زیبایی را برقرار کنید، به عکس ها و تصاویر خود نظم بدهید.

۳_ در تابلو آرزویتان از تصاویر خنده و شادی استفاده کنید این کار باعث می شود احساستان بهتر شود.

۴_ هر تصویری که درون تابلو کائناتتان قرار دادید باید با خواسته و هدفی که دارید مطابقت کند.

تابلو کائناتمان را کجا قرار بدهیم ؟

در مرحله آخر بعد از آنکه تابلو کائناتتان را درست کردید باید یک جای مناسب برای آن در نظر بگیرید و آن را در آنجا قرار دهید.

تابلو کائنات خود را در جای قرار دهید که هر روز به آن دسترسی داشته باشید و آن را ببینید، می توانید آن را روی دیوار اتاق یا جایی که خیلی به آن دسترسی دارید قرار بدهید.

تابلو کائنات شما باید جلوی چشمانتان باشد و باید به گونه ای باشد که دیدن آن باعث ایجاد حس خوب و حس نشاط در درونتان به شود.

فقط مطمئن شوید آن را جای قرار دادید که میتوانید به صورت روزانه آن را نگاه کنیم، حتی شده چند دقیقه اما هر روز به آن توجه کنید و خواسته هایتان را احساس کنید .

هر چه احساس به اهداف و آرزوهایتان بیشتر باشد قدرت آن بیشتر است و یکی از راز و رمز کائنات و درخواست از کائنات در جهت خواسته خود تابلو کائنات می باشد که خیلی از افراد از آن استفاده نمی‌کنند و یک راه ساده در جهت رسیدن به آرزوهایشان را از دست می‌دهند .

به نکته توجه کنید که هرگاه آن خواسته و هدف تان را می بینید آن را درون ذهنتان تجسم کنید به گونه ای که انگار آن را دارید.

احساس کردن خواسته خود یکی از مهمترین مراحل قانون جذبمی باشد. جذب آن چیزی را که میخواهید تنها با تکرار و تمرین کردن صورت می گیرد.

به این نکته توجه کنید که اگر آگاهی از قانون جذب تان صد در صد باشد اما هیچ پشتکار و تمرینی انجام ندهید ظاهراً به آن خواسته به هدفی که دارید نمی رسید .کامل ترین دوره رسیدن به تمام آرزوها

به جرات می توانم به شما بگویمکه با تهیه این محصول زندگی شما به دو قسمت تبدیل میشه. یک قسمت قبل از تهیه این دوره و یک قسمت بعد از تهیه این دوره.
اگر واقعا نتیجه براتون مهم است و تصمیم گرفتید برای زندگی اتان که موفق شوید حتما اولویت اولتون را بذارید برای تهیه این محصول و استفاده از آموزش های این دوره.
اگر الان در هر کجا و هر شرایطی که هستید و می خواهید به استقلال مالی برسید این دوره تمام آن چیزی هست که تو نیاز داری.
یعنی اصلا فکر نکن که این دوره را که تهیه کردید, وقت میذارید و آموزش هایش را دارید می بینید, اصلا فکر نکن که دیگه از کارهای دیگه ات زدی.

تو باید برای رسیدن به موفقیتت زمان بذاری.

و من از تو می خواهم که فقط روزی حداقل یک ساعت به این آموزش ها گوش بدید و تمام نکاتی که گفته شده را مو به مو اجرا کنید تا روز اتمام دوره.
و دومین چیزی که من ازت می خوام اینه که هرچی کتاب و مطالب دیگه در این مورد خوندید را بذاری کنار و با یک ذهن خالی و آماده به این آموزش ها گوش بدید.
این دوره برای افراد عمل گراست. افرادی که تصمیم جدی برای موفقیتشان گرفته اند و می خواهند زندگی اشان را بهتر کنند.
باید به خودت تعهد جدی بدی که از همین حالا روئیاهایت را خلق کنی. تعهد بدی که این آموزش ها را جدی پیگری کنی اگر دنبال نتیجه ای.
نتیجه یعنی اینکه تو یک ذهنیت درست داشته باشید, مسیرت را پیدا کنی, قدم های اولت را برداری و شروع کنی به درآمد تا رسیدن به زندگی دلخواهت.!

قیمت دوره: ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان

پرمخاطب ترین دوره سرنوشت ساز. در هفته گذشته ۸۵ نفر این دوره را جهت رسیدن به تمام آرزوهایشانتهیه کرده اند.
پس منتظر چی هستی؟ همین الان می خواهم این دوره را تهیه کنم توضیخات بیشتری درباره این دوره


تابلو کائنات چیست ؟ دوستان زیادی از مطالعه مطالب زیر استقبال کرده اند  تابلو کائنات چیست ؟

فرمول های استفاده از قانون جذب


خداحافظی با وسواس برای همیشه


دیدگاهتان را بنویسید

ارسال دیدگاه ها فقط برای عزیزانی که عضو سایت هستند امکان پذیر است.پیوستن به جمع دوستان ما در سایت